New Posts New Posts RSS Feed - Fitness blog
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness blog

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mireil View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mireil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness blog
    Posted: 25 Rujan 2011 at 14:18
Ispricavam se ako ova tema postoji, ali nikako ne razumijem kako poceti pisati blog. Otvore mi se opcije da napišem post ili poruku i još nešto trece, ali kad kliknem na bilo što od toga, ništa novo se ne pojavljuje?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 16:52
Originally posted by mireil mireil wrote:

Ispricavam se ako ova tema postoji, ali nikako ne razumijem kako poceti pisati blog. Otvore mi se opcije da napišem post ili poruku i još nešto trece, ali kad kliknem na bilo što od toga, ništa novo se ne pojavljuje?

Ako si ulogiran/na, kroz cijeli site ti se provlaci box u kojem imaš opcije:

š. Napiši post
2. Vidi najnovije
3. Pošalji poruku

Box ti se nalazi na desnoj strani...

Klikni na 'Napiši post', ukucaj tekst koji želiš i klikni gumb 'Dodaj'.

Ne bi trebalo biti problema, jednostavno je.. Wink


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 16:58
Originally posted by mireil mireil wrote:

Ispricavam se ako ova tema postoji, ali nikako ne razumijem kako poceti pisati blog. Otvore mi se opcije da napišem post ili poruku i još nešto trece, ali kad kliknem na bilo što od toga, ništa novo se ne pojavljuje?
tako i kod mene, vec par puta sam pokušavao, ali kada kliknem napiši post, ostane na toj istoj stranici i ništa se ne promijeni...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 20:13
Evo da se i ja opet javim. Vec tjednima isti problem. Na bilo koji od linkova pod š., 2., 3. da kliknem je ista stvar, ne dogada se nista.
Jednostavno je, kad bi nam svima radilo Unhappy




Edited by Wanda
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 21:45
Probao sam sa 4 razlicita accounta, i radi normalno..
Provjeriti cemo sutra sto bi mogao biti problem..

U meduvremenu, ovo vam je link za dodavanje novog blog posta:
https://www.fitness.com.hr/User_Blog_Post_Edit.aspx

Neka se slobodno i ostali jave ako imaju isti problem...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 22:08
Sve sam isprobala, sve moguce linkove. I ovaj koji si nam tu stavio meni ne pomaze. Dobijem istu stranicu koju sam i postala kao sliku.
Mozda da probam napraviti novi account Disapprove.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 23:06
Koje browsere koristite, da li koristite neku vrstu anti-spam zastite.
Tipa AdBlock, NoScript ili tako nesto.
Mozda problem lezi u browseru, a ne na webu Wink
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 08:32
I to sam provjerila. I kod sebe u browseru koji nema nikakav blocker i kod kolegice koja je frisko instalirala komp i ima dopusteno za sve moguce pizdarije da joj se nalijepe. To i je bila prva ideja da je do broswera i do niceg drugog ali jos nismo otkrili tocno u cemu je problem.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 12:04
probao na tri razlicita kompa, na operi, IE-u, chormeu i mozilli i ne radi mi nigdje... Unhappy
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 12:10
Ni meni ne radi. Imam isti problem kao i ostali. Probao sam sa IE i Mozilla-om
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 14:34
Otvorite ovaj link i kliknite na napišite novi blog post.

Ili jednostavno, kliknite ovdje i napišite blog post: https://www.fitness.com.hr/User_Blog_Post_Edit.aspx

Javite da li vam to radi.
Uskoro dolaze neki noviteti na stranici pa cemo fixati eventualne probleme s blogom.

Do tada, gornji linkovi su u funkciji.

Btw. meni i dalje normalno radi sve...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 14:49
hehehehe na sva tri linka se otvori ista stvar (ova gore na wandinoj slici), a stranica je  https://www.fitness.com.hr/login.aspx
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 16:32
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

hehehehe na sva tri linka se otvori ista stvar (ova gore na wandinoj slici), a stranica je  https://www.fitness.com.hr/login.aspx


Pa jeste li ulogirani na site-u?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 16:35
Ako vam ne radi blog, postajte na forumu -> Podforum - Ostale teme.
Otvorite temu i napišite trening. I tu cemo gledati.. Thumbs Up

A blog cemo fixati, krajem ovog mjeseca izlazi nešto novo pa ce biti sve kako spada.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 18:15
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ako vam ne radi blog, postajte na forumu -> Podforum - Ostale teme.
Otvorite temu i napišite trening. I tu cemo gledati.. Thumbs Up

A blog cemo fixati, krajem ovog mjeseca izlazi nešto novo pa ce biti sve kako spada.
heheh jesmo ulogirani smo, meni uredno piše Hey alpinist, i ispod odjavi... Ali svaki link vraca na onu stranicu.... cak i kad kliknem na pošalji poruku... radi mi samo Vidi najnovije
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:49
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ako vam ne radi blog, postajte na forumu -> Podforum - Ostale teme.
Otvorite temu i napišite trening. I tu cemo gledati.. Thumbs Up

A blog cemo fixati, krajem ovog mjeseca izlazi nešto novo pa ce biti sve kako spada.
heheh jesmo ulogirani smo, meni uredno piše Hey alpinist, i ispod odjavi... Ali svaki link vraca na onu stranicu.... cak i kad kliknem na pošalji poruku... radi mi samo Vidi najnovije

Onda postaj svoj trening za przenje kalorija u podforum - Ostale teme! Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.