New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2014-Juice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2014-Juice

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 10:14
Go go go ! Stari samo što osjecaš u srcu! Prati ga :))) javii kako je prošlo..držim ti figeee baš mi je drago :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 10:20
Hvala ti brate :)),otkad sam poceo pratit srce i sebe,jednostavno mi se dogadaju prepozitivne stvari,sve je postalo pozitivno i sve pozitivno i privlacim ,mislim da ne postoji stvari koju ne mogu ucinit kad pratim samoga sebe,kad nesta ocu jednostavno si kazem da ce to tako biti ,nema negativnih razmisljanja,nedoumica ili zamisljanja da ne mogu to uciniti,drzim se jednostavnog,pozitivnog tako ce biti i nikako drukcije Big smile


Edited by Juice031 - 05 Prosinac 2013 at 10:21
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 10:23
Tako je...frekvenzija..pozitivna energija..odašilješ ju....primaš je nazad..privlaciš je :) Sjeti se dana kada ti je loše krenio i bio si ljut.... npr udario si prstom nožnim o stol...i bio si toliko ljut da ti opet neka slicna stvar desila..bubam poskliznio si se u kupatilu....i cijelo vrijeme si slao tu negativnu energiju...bio si ljut...bio si bjesan....odvratan je dan bio do kraja..konstantno nešto loše je dolazilo....zašto...jer si privlacio ju :) I kada shvatiš kako možeš manipulirati njome...život ti stvarno postane jebeno dobar :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 10:27
Brate ti si jedan od onih koji su ocito saznali "tajnu" ili procitali :)),najbrutalnija stvar ikada ,otkada sam poceo razmisljati pozitivno i o tome sto zelim zestoko,sve mi jednostavno dolazi jer nema tu razmisljanja o necem losem jer to i privlacim,zbog jednog jako dragog prijatelja koji mi je prenijeo i dao tu knjigu i rekao da ce mi se promjeniti zivot,da je na sebi dokazao,svi su ga gledali ko da je lud kad je to pricao al ja sam znao duboko u sebi da to sve ima smisla,da je sve povezano i da jednostavno treba biti tako,da ne prica gluposti kako svi misle ,zahvalnost neznam ni kako da mu izrazim,jer je preogromna,jer bez njega ne bih poceo ovako razmisljati i poceti zivit sretnim zivotom,,pokusavam objasnit to prijateljima,roditeljima ali jednostavno imaju premalo vjerovanja u to,iako im pokazem da je stvarno tako ,kolko god se zale i razmisljaju lose samo jos vise dobivaju to,a to ne zelim za nikoga jer je tako jednostavno samo treba vjerovat i cuda ce se pocet desavat,sa pozitivnom energijom stvarno sam siguran da mozes uciniti koju god jebenu stvar zelis bez grca na licu,jer tu tek krece zivot ispunjen pozitivom i prebrutalnim stvarima Big smile


Edited by Juice031 - 05 Prosinac 2013 at 10:34
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 10:41
Jesam gledao sam ... ali nsiam neke stvari shvatio.... niti sam previše obracao pažnju na to...nakon što sam pogledao....napisao sam na papiric nešto i želio sam....to silno....nije mi se ostvarilo.....pitao sam se zašto pa gledao sam dokumentarac to sam želio....ali nisam shvacao tu dubinu.... ono što sam zapravo ja...nešto sam želio ali se još nisam pronašao...nisam sebe našao u toj dubini u tom mraku.....

Imam ja svoju tajnu koja sada vjerovatno mi još spava heheh... cekam da se probudi.... 

Zapravo sam dobio kick od te osobe...koja mi je dala ono...što danas mogu svima posvjedociti .... promjena.... koju sam napravio.... ali sve zbog toga jer sam poceo drugacije misliti..drugacije jesti..drugacije se oblaciti...drugacije voditi život.... voditi nekakvu evidenciju...

Znaš postoje ljudi koji vjeruju u to.... postoje skeptici....postoji nekakvo drugo vjerovanje.... vecina nas ne može prihvatiti da možemo živjeti baš kako zaželimo jer se bojimo živjeti....bojimo se da nam bude dobro....mislim ništa novo to je svjetska propaganda kao i za Whey....

Pocni od samog pape...svi se cude jer je on izlazio iz Vatikana...i dijelio siromašnima novce....poljubio je gubavca...oprao je mafijašu ili kome noge.... 

To je za nas cudo? 

Ubojstvo...silovanje .. na vijestima....što radimo gledamo sa hladnocom..nitko se nije šokirao....možda smo i prebacili program jer nas nije ni dotaklo....

Kužiš... navikli smo da nam je loše...a kada se nešto dobro desi..kao da je papa dijelio novce siromasima...cudimo se..i mislimo to ej samo povremeno... mora biti loše...a ne mora...to si mi krojimo....mi smo stvoreni...da krojimo svoju sudbinu .... svoj život.... ne netko drugi...i zato ga treba iskoristiti.... :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 10:51
Baš to isto sve sam i napravio,cim sam procitao da pocnem zapisivat listu zelja,zapitao sam se zapravo ko sam ja ,sta ja to zelim,i sjecam se da mi je jedna recenica doslovno sve odgovorila "Zapitajte se sta vi zapravo zelite,i tko zapravo zelite postati,jer ono sto zelite biti je sigurno ono što vas u ovom trenutku pokrece" poceo sam zapisivat ko lud zelje sve mi je jednostavno u glavu dolazilo kao da su se nizali odgovori i zelje koje zelim ostvariti,nakon toga sam napisao na cemu sam zahvalan trenutno i na cemu bih bio zahvalan tj sta bih htio u zivotu imati i biti,i zahvaliti se na tome,tako i sa legicom s kojom sam sve blizi i blizi,sve vise se otvaramo i pomazemo si medusobno,i sve mi vise dolaze osjecaji ispunjeni pozitive i ljubavi cim sam snjom ,promjene u glavi su masovne ,od pozitive do najboljeg moguceg razmisljanja,totalni fokus na sretne stvari ,i stvarno nemam rijeci osim da Svi mozemo ziviti prepozitivno i presretno uz to sve :)) nema te stvari koja nas moze sprijeciti,to sto su nama roditelji,i svi ljudi ogranicili u glavi sta mozemo sta ne mozemo zato se i dogadaju mozda takve stvari da ne vjerujemo i imamo neudomice da mozemo nesta napraviti jer su nam rekli da ne mozemo,ali vjerujte mi prejednostavno je pratite svoje srce,samoga sebe i pozitivno razmisljanje ,meni starci cijeli zivot govore ,vrati se u realnost,"Život nije bajka",ali ne bih se slozio baš jer meni se dogadaju cuda kakva se dogadaju i u snovima jer se prenose u realnost i taj osjecaj mi nitko ne moze oduzeti jer snovi postaju realnost kada to jako zelis :))
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 11:03
Nisi jedini... neka te to ne brine.... oni ce ostati u sivilu....ili ce nešto i promjeniti...ako shvate... Mnoge stvari je teško promjeniti kada si tvrdokorno zašao u to ... i živiš tako ajmo reci 30-40 godina vec.. i ne znaš za bolje... pitaj dijete u Africi  u nekom zaostalom siromašnom plemenu, dali je  vidjela kada brod ... dali se vozila u autu.... ne  , vjerovatno je jahala nojeve....zašto ... jer ne zna za bolje.... tako je ucena tako je odgajana.... što može uciniti da bude bolje? Jedino pobjeci....eh koliki je sada tu rizik? :) te strah? A cini se lagao samo jedan korak naprijed i vec si se uputio dalje nego što vidiš...dalje no što poznaješ...ali ne znaš što te ceka sa druge strane..e tu je kocnica.... a rijetki ju puste :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 11:09
A znam da je tako kako je,ali barem bi htio pomoci roditeljima i prijateljima,da iskoriste svo to vrijeme da uzivaju u zivotu da krenu privlacit pozitivnu eneergiju sa svojih 52 i 42 godine privlace brdo negativnih stvari,svaki dan su nervozni ajmo rec ogorceni na zivot,ali to nemora biti tako znam da je pretesko promjeniti covijeka od 52 godine koji je uvucen u svoju rutinu,ali jednostavno ne moguce ziviti sa mislju da nisam pokusao mu promjeniti zivota kolko jos ima :)) da na kraju svega zna da je uspio napraviti sta je htio i da je uzivao do zadnjeg daha,jer ja mislim da je nakraju jedino to bitno i nikad nije kasno,i stojim iza toga ,svi su mi govorili da sam na staroga ali nikad nisam bio niti tako razmisljao on se previse osvrtao na proslost i negativne stvari i uvijek mi ih je nabio na nos,kolko god puta da sam pao sam jednostavno znao da necu nista napraviti ako ne razmisljam pozitivno i gledam prema buducnosti,mama je uvijek bila tu da me motivira i prenosi pozitivne stvari na mene,uvijek je govorila da nema granice,i da mogu napraviti sta god ocu kad to jako zelim,i ja mislim da me je ona uz sve prijatelje sto imam odrzala da se nastavim borit i nikad ne odustanem,iako moram biti zahvalan roditeljima zajedno sto su me bodrili i doveli do ovog svega da idem prema boljem i da se borim za svoje,i sto imam sve sto sam htio ,i sto sam shvatio da netreba biti sebican,pohlepan i zalit se,uzivat u stvarima koje imam i koje ce mi doc :)

jedna od najbrutalnijih slika koja dokazuje zasto ne treba odustati nikad



Edited by Juice031 - 05 Prosinac 2013 at 11:27
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 12:35
Mene negativna energija jedino propuca kad preskacem vijacu i zapinjem,krenem tuci sa njom sve predmete oko sebe.Tebi majstore srecno u pronalasku ljubavi :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 12:41
Lijepo se malo odmaknuti od piletine i posnih sireva Wink



Bravo Juice, like you Star Vidim da letiš na pozitivi i nadam se da ceš sa vremenom samo još više produbljivati sva ova shvacanja. Jer zapravo vecina ljudi zapne na površini tog pozitivnog razmišljanja pa se jednog dana samo sruvaju nazad u negativu, kad ih prva kriza slomi.....jer su negdje duboko ostali pomuceni starim razmišljanjima i lošim uvjerenjima.

Ja sam se negdje u tvojim godinama pocela bavit tom tematikom, što me na neko vrijeme odvojilo od ljudi....bilo je teško funkcionirati u društvu sa suprotnim razmišljanjem, stalno preispituješ svoju ludost Smile Nije mi ni danas lako Big smile jer nekad ne znaš je li bolje šutiti ili reci nešto...

...u slucaju našeg andjelica ovdje Heart....drago mi je da nisam šutila  Hug


Uvjerenja Juice, preispitaj svoja uvjerenja, od toga sve polazi. Pozitivno razmišljanje je samo na površini....osjecaji vode pricu. Možeš ti naštimati razmišljanje koliko god želiš - ako srce kaže drukcije, dobit ceš suprotno...ono cega se bojiš, ono što ne želiš - ono na cemu ti je fokus. Fokus, fokus, fokus Wink

Ljudi se teško sami mijenjaju, pogotovo stariji.....vec su isprogramirani na negativno. Nauceni su za sve okrivljavati nekog izvana, misle da na ništa niti na ikoga mogu utjecati. Ali opet nevjerojatno je kako se mijenjaju kada mi promijenimo pristup prema njima....i prema sebi prvenstveno....jelda Mett? Wink Sve krece od nas.

Samo ne treba zatupiti na drugu krajnosti i sakriti se od svijeta samo zato što mnogi ne razumiju.....vec samom promjenom energije privlacimo ljudi koji isto razmišljaju....ovih drugih ce uvijek biti nažalost, više ili manje. Valjda je to neki ludi plan.....


Anyway....drž tu curu Star Pomogni se vizualizacijama, emocijama, fokusom..... budi ono što jesi, ne glumi ono št onisi i budi najbolji što možeš biti prema njoj....pusti te maco price, prava cura zna cijeniti nježnost, pažnju i ljubav Wink










"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:08
Hvala ekipa na podršci ma davno sam ja prosao te maco fore,prvi put da razmisljam srcem da konacno sam siguran šta zelim promjenio sam se totalno na bolje,prije sam samo trazio butre za provode i zaebanciju,htio biti kvartovski decko klasicni,napušavat se i vijat butrice ,to sam bio i dobio,ovaj put nema veze sa tim,ne trazim takve stvari i i iskreno ebemise sto necu biti maco i ganjati jednu za drugom niti malo mi nece biti zao,sta mi na kraju vrijedi,nisam bogami charlie sheen pa ni svoj buraz,ionako na kraju ostanes sam i ogorcen sto po meni nema smisla LOLBig smile


Edited by Juice031 - 05 Prosinac 2013 at 13:12
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:19
Hehe, ma klasicne djetinjaste faze (mada nekima potraju i cijeli život Big smile), nema veze, nisi jedini koji ih je imao......bitno da si sad ovakav kakav jesi i znaš što želiš  Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:21
baš to ,imam srece sto imam ovdje najvise podrške moguce sto se tice cijelog zivota,fitnessa, i napredovanja :)) postujem vas sve masovno, i zahvalan sam vam sto imate vremena poslusat me i dat mi neki koristan savjet , tu smo da si pomazemo jel Big smile


Edited by Juice031 - 05 Prosinac 2013 at 13:23
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:24
Uh, toga ti nece manjkat ovdje sigurno Wink i naravno, tu smo zbog toga i koliko god puta ponavljali - ipak se isplati na kraju vidim Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 18:24
evo jedna mal novija ,kidanje prsa sa 10 kila u torbi,200 sklekova,30 propadanja LOL



Edited by Juice031 - 09 Prosinac 2013 at 18:27
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 19:13
Uf  evo danas sam odradio prsa.... pokušao sam sklek napraviti placem koliko me grci haha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.