New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2014-Juice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2014-Juice

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 14:27
Nema problema :) Samo pici :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 14:46
Samo jos jedno da te pitam,jel mogu umjesto kosog bencha radit samo uski jel vidim da radi isto gornji dio prsa,jer nemam trenutno klupu il nest slicno,uz to bi naravno radio sklekove s povisenjem jos za gornji dio..
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 14:49
Uski bih trebao više fokusirati primarni rad tricepsa nego što radiš prsa :) Zato on najviše i služi :D

Preporucio bih ti kosi..ali ako nemaš mogucnosti ga raditi radi sklek sa povišenim nogama tako je...i fokusiraj se na pravilan radi i položaj ruku kod te vježbe da osjetiš da radiš :D Ali možeši bez klupe raditi samo povisiš gornji dio trupa necime :D Možeš i na podu raditi bench...:) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 14:51
da i mislio sam da je najvise na triceps,i dosad sam sa povišenjem sklekove za gornji dio radio,razmisljam sta bi mogao staviti da si povisim gornji dio trupa da malo promjenim rutinu :D,a normalni bench vec znam kak cu na dva taburea radit kao improvizirana klupica


Edited by Juice031 - 26 Studeni 2013 at 14:53
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 14:59
Radi 4/4 3/1 :) Npr 4 sekunde se spuštaš dolje 4 sekunde gore do otkaza vidit ceš da ceš puno manje napraviti a bolje pogoditi gornji dio :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 15:02
vidiš radio sam slicno ,ali kontam da je tak puno bolje odradio bi jedno 10 ponavljanja po seriji tog max kad bi tako radio i pogodio puno bolje.jer sa sirokim,uskim i normalnim sklekovima vijam brojke jel sto ih vise radim to vise napredujem a nekako za gornji dio mi je obratno,trebam nekak sporije da bolje pogodim i razvijam  :))


Edited by Juice031 - 26 Studeni 2013 at 15:05
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 14:17
Stigla šipka za benc :D ,sam me jos zanima kolko da radim ponavljanja mislio sam ubacit u prsa npr 4 serije ravni benc 20 kila trenutno max sto imam zasada,široki sklekovi 3 serije 20 ponavljanja,uski sklekovi 3 serije 20 ponavljanja,i s povišenjem 3 serije 4/4 do otkaza otprilike 10 komada po seriji,i propadanja 3 serije po 10 komada

Edited by Juice031 - 27 Studeni 2013 at 14:18
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 12:25
Eto ja bih ti preporucio...da se fokusiraš na što sporjije spuštanje i dizanje..pošto si mal sa težinama...a kako sam ja radio dodatno opterecenje u pocetku...je tako što bih našao neka 2 predmeta teža iste težine....i povezao ih špagom nekom i okacio šipkom kao dodatno opterecenje....još dodatnih opterecenja ti može poslužiti lance neke teške ako imaš pa šipku omotati njime :D .... normalno dok ne nabaviš težine radi tako :D  I fokusiraj se što sporije da radiš..

A ako nemaš ništa od opreme te...zamoli nekogga u kuci neka ti stane iznad glave...i neka ti gura bench prema prsima...tako da dobiješ otpor :) Eto ti par ideja koje sam ja radio kada nisam imao što :)

Probaj tako pa mi javi :) Nadam se da sam ti pomogao :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 12:35
a šipka ima jedno deset kila otprilike,i imam 20 kila ovako to je jedno 30 kila radicu sto sporije ionako i kombinirati sa svim mogucim sklekovima i ostalo,ravni benc cu sam ubacit umjesto normalnih sklekova i ostalo sve po starom :)) pomogao si brate hvala ti
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 12:40
okej ako tije to dovoljno težina ako ne , odna probaj tak otežati :D

Pošto nemaš bucice...i ne možeš raditi razvlacenje..ako imaš parket bilo bih ti dobro...da dvije krpe staviš na pod... i kako se spuštaš širiš ruke...a kada se dižeš skupljaš :D Probaj malo procackati po netu..da vidiš kako funkcionira...ima dosta složenih vježbi..malo da i prsa izoliraš :)

A kod sklekova imaš foru da legneš na pod prsima zatim spuštaš ruke na pod .... i od te tocke nagneš se npr desnom rukom desni dio tijela ali samo ga nagneš ....a lijevom rukom dižeš cijeli trup..i tako mijejaš :D Eto ti jedan odlican za pogadjanje posebno grudi...a odlicni su :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 12:49
e vidiš neko vrijeme sam radio te s lijeve na desnu stranu sklekovi znam šta misliš i neznam zas sam prestao vidio sam da pogadjaju vrhunski,ubacicu sad opet te uz siroke,uske,s povišenjem :D,mislim da ce mi 30 kila bit sasvim dosta da napravim posten posao zasada jer sta sam uspio sa sklekovima zgibovima i ostalim ovo ce mi jos samo pomoc dodatno da napredujem :)) a kasnije cu lako poslije nove godine jos kilaze uzet i to
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 12:59
Ne mislim sklek u lijevu desnu stranu gle mislim na ovo :) Savršeno pogode prsa http://www.youtube.com/watch?v=r6D7v6JrKEI 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 13:15
A sto se tice tegova vratit ce mi lega za koji dan pa cu moc i razvlacenje radit sa jedno 7 kila sa svake strane neznam ni zasto sam mu prodao to ,kad mi opet treba LOL al bitno da ce vratit,i to sto se tice tih sklekova to pogadja obje strane jel ?


Edited by Juice031 - 28 Studeni 2013 at 13:17
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 13:19
Da samo što jednu više , jednu manje...ali kada mjenjaš pogodiš normalno sve...odlicna vježba, cak meni osobno bolja od bencha :) Još normalno ako imaš težinu na tebi..ili ako te neko gura....sise rastu ko lude na to :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 13:22
Pa kontam da, pa i radio bi prvo jednu pa drugu i tak 16 komada da ih jednako odradim,i razmisljam sad dal da jos ispucavam sklekove na cisto ili bi mogao si staviit fino u torbu 10 kila i na ledja i radit za pocetak


Edited by Juice031 - 28 Studeni 2013 at 13:23
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 08:07
Evo da javim opet odmarao 4-5 dana ova zimska lijenost me uhvatila bila ocito nisam se mogao ustati prije 10-11 mozda zbog cure koja mi je skroz u glavi sto sam skroz sa njom znamo se od sedme godine,jos kroz cijelu osnovnu sam imao neke osjecaje prejake za njom,i sada kako smo se opet poceli druzit se sve vratilo jednostavno se osjecam savrseno kad sam pored nje il snjom,neko vrijeme sam se uvjeravao da je to samo zbog par snova koji su me bacili na razmisljanje o njoj, i da sam zbog tog poludio,ali sto sam vise sa njom sve se više vraca,i najbolji lege su mi rekli da je preocito to sve izmedu nas i da mrdnem guzicu i osvojim je do kraja sto i namjeravam :)) u zivotu nisam tako razmisljao kao sto sada razmisljam na nju osjecaj kao da smo stvoreni jedno za drugo , al i sam znam da je to gubljenje vremena samo razmisljat i cekat da se nesta desi,ustao se dns u pol 7 ujutro i samo napadacki ,uskoro je tu nova godina cilj mi je vratiti tu curu potpuno u svoj zivot i ne pustit je nikad Embarrassed ne gubiti vrijeme uopce i ubiti to zimsko raspolozenje na najbolje i najpozitivnije primam se posla da napravim ono sto sam zapoceo jer nikad ne mislim stat ovo "odmaranje" me samo ubija u pojam kad znam sta zelim i da ne zelim gubit vrijeme zbog glupih stvari poput spavanja i odmaranja idemo sad napadacki drzite mi figeBig smile


Edited by Juice031 - 05 Prosinac 2013 at 08:24
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.