New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2014-Juice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2014-Juice

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 14:16
Pa normalno , da barem djabe ne sjede LOL  Gledaj iz njihove perspektive...jel bi se ti trudio tih nekoliko sati i onda da ti netko pola toga baci u smece Tongue
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 14:20
Kužim spiku  Tongue,znaci samo udarno cijela jaja i kokoši zajedno samnom zadovoljne LOL
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 14:26
Haha da da :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 13:49
Evo jedna nova nema velike promjene ali napreduje se vidno LOL


Edited by Juice031 - 25 Studeni 2013 at 13:52
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 13:56
Originally posted by Juice031 Juice031 wrote:

Evo jedna nova nema velike promjene ali napreduje se vidno LOL

Odlicno,cestitam
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 14:08
Opa Ima tu promjene odlicne svaka cast!!!!! :))))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 14:12
Hvala ekipa,ma skuzio sam cim sam se odreko nekih stvari,redovnih izlazaka svaki dan da zapalim,ili da idem svaku subotu van "popit koju cugu" nikad ni ne zavrsi sa par cugi LOL ,em ne napredujem kak treba ,em ti dosadi jako brzo,ovako se ubijam od posla i izadem tu i tamo i uzivam nakon pošteno odradjenog posla Big smile
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 19:02
Htio sam vas pitati sta mislite o Crossfit treninzima i natjecanjima,cini mi se nesta potpuno novije i svjezije ,imam osjecaj da bi mogao kasnije u tome se iskusat na nekim regionalnim natjecanjima pa ko zna, naravno nakon jos par godina ubijanja od treninga :)) jel otkad treniram,treniram bodyweight vjezbe i dosta sam se ispraksiro,a ovo je mijesanje svega toga cini mi se za nesta u cem bi dao svoj maximum Big smile
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 01:26
Pa ja nemam ništa protiv...pogotovo da probaš što... možda se nadješ u tome :) 

Ja prakticiram dosta toga :D  Ne vidim zašto ne bih mogao ni u jednom od toga dati svoj maximum :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 13:10
i to sto kazes :D ali vidim da su dosta zahtjevni programi,prodat ce mi lega sipku normalnu onu za benc i dva tega po 10 kila ona da polagano ubacujem to sve  neznam sta bi mogao s tim radit uz bodyweight  malo usput da mi pripomogne u razvijanju nisam mastovit koje vjezbe bi se uklopile s tim ak mi mos natuknuti neke :))


Edited by Juice031 - 26 Studeni 2013 at 13:10
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 13:13
Moje favorit vježbe za razvijanje...i koje bih samo za razvijanje koristio...su Mrtvo dizanje..Bench....Vojnicki potisak....Zgib...Cucanj.... Veslanje upretklonu..Veslanje do brade :D ostalo moš samo dodati ako želiš..mada po mom ti ne treba ništa drugo :D Probaj još težine nabaviti..ovo ti je dosta lagano...jedio bih time moga vojnicki raditi i veslanje do brade....Ništa specijalno drugo :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 13:15
Aha kontam kontam :),jel mi mos rec  za sta je vojnicki potisak i veslanje do brade to :)) za ledja ili ?Taman mislim ubacit svaku vjezbu koju mogu s tim u trening pojedinacno,npr kad su zgibovi to veslanje ubacim,kad prsa ubacim bench,kad su bicepsi ubacim isto,i za noge ubacim mrtvo dizanje zajedno s bodyweight vjezbama u svakom treningu jel


Edited by Juice031 - 26 Studeni 2013 at 13:17
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 13:33
Ne znam kako da ti objasnim ali to su ti složene vježbe koje pogadjaju više mišicne skupine u isto vrijeme...Vojnicki pogadja cijelo rame...trapez cak i triceps i manje dijelove ledja....cak malo i grudi.... dok veslanje se više bazire na trapez ali isto gadja ramena .... biceps.... Probaj što više razlicitih hvatova raditi da izvršiš pogadjanja bolja .... Bench kosi..uski...ravni....ako moeš kontra kosi....radi propadanja...Za biceps zgibovi veslanja .... i da vidiš ruke..izolacijsku što se mene tice...to moš jednu vježbu ubaciti ..eto biceps pregib ....ili hammer nekada...i to ti je to... ako hoceš velicinu ne moraš toliko izolirati pogotovo te manje mišicne skupine...fokusiraj se na složene vježbe :) Ja mješam Bw i utege naravno :) Ledja kada radiš ubaci Mrtvo :) A noge cucanj
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 13:38
Znaci za ledja i ruke radim Zgibove,veslanje,biceps pregib..Za prsa sklekove,bench kosi/ravni/normalni, i propadanja
a za noge ubacim cucanj s sipkom tom uz ostale bw vjezbe i toeto kolko sam shvatio :))
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 13:56
Pa možeš tako :) Da ! Još neki kardio ubaciš i super ti je to :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 14:06
Pa to da,ma ubacio sam triput tjedno kardio ,uvijek odradimo ja i lego neku rutu,do zp-a i nazad,lagano,ili kod kuce nekad jumping jacks,burps i te fore :D,hvala ti puno bro na pomoci


Edited by Juice031 - 26 Studeni 2013 at 14:09
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.