New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2014-Juice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2014-Juice

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2014-Juice
    Posted: 13 Studeni 2013 at 22:45
Eto napravio sam ko sto sam rekao topic u transformaciji,ispricao sam dosta tog u topicu za predstavljanje,poceo sam sa 85 kila cistog sala,jako malo samopuzdanja, skinuo sam bio sve to na 68 kila i nastavio,2 ipo godine razvlacim to sve treniram ali nikad nisam ozbiljno krenio u to,imao sam starog tu pokraj sebe koji je 30 godina u teretani,imao sam ga za savjete i motivaciju,ali ipak me nije razumio nikad u potpunosti kolko sam se zaljubio u ovaj sport,odabrao sam od pocetka Street workout jel mi se svidao stil razvijanja i bilo mi je zanimljivije,vidim se od pocetka u tome otkad sam vidio prvu promjenu na sebi,i jednostavno zelim uspiti u tome,eto to bi bilo to od mene za sada postat cu tokom razvijanja jos,evo slike neke od mene s koje pozicije pocinjem,pozdrav fitovci:D

http://postimg.org/image/vzmom0iu9/
http://postimg.org/image/6ocd88tp1/
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 03:22
Upravo odradio 300 sklekova iako ih nisam po treningu mogao jako dugo,od 7 mjeseca jos,otkad sam prestao vjezbati,i sad ima jedno mjesec dana otkad sam opet poceo radio dosad po treningu maximum 100-150 sklekova i bio mrtav,krenio leci dns u 11 sati reko da se ujutro rano probudim odradit trening,vrtio se jedno 2 sata,usto se vidio 2 sata ujutro i jednostavno zamracio vise na moj mozak i stil zivota kaki sam vodio,da nisam mogao zaspat bez jointa smrdljivog, i zavrsio 300 sklekova 3 sata i 20 minuta je i dalje mi nije jasno kako je to moguce i kako sam to izveo ali sam skonto da sam si dokazao sa ovim stosta i sta je moja glava sposobna napraviti da dodem do svog cilja ovak se nisam osjecao otkad sam skinuo kile i dokazo si sta je sve moguce kad to jako zelis GeekBig smile imao sam potrebu podijelit s ostalima mozd se i vama to dogodilo jednom ili me je jednostavno "puklo u glavu" da  nikad ne odustam i da nema te prepreke koja ce me zaustavit


Edited by Juice031 - 15 Studeni 2013 at 03:26
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2013 at 18:57
Samo naprijed. Imas tu dosta raditi ;) ne predaji se
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2013 at 19:20
Pozdrav,

procitala sam prvu temu koju si otvorio...i odlicno je to što imaš volju i želju za boljim životom, da si se ostavio trave, da si se odmaknuo od onoga što drugi misle i okrenuo prema sebi. Sve što radiš, radi ZA SEBE.. ne za druge niti za tudje mišljenje. 

Samo hrabro naprijed i doci ceš do cilja 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 10:05
Svidja mi se ta promjena koju si napravio na sebi..kako fizicki tako i mentalno.... samo naprijed... piši izvještaje..tu smo..bodrit cemo te.... i ne odustaj.... svaka cast Big smile
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 17:09
Hvala svima,Mett buraz hvala ti shvatio sam od pocetka da cu ovdje imat podrsku u svemu sto zelim postic,jer od prijatelja i staraca ne dobivam bas dosad sam se sve sam motiviro jel niko blizak meni bas nema ovake ciljeve zacrtane i jednostavno me ne shvacaju u ovom smislu,ali sam sad spreman kreniti HC jel ima tu dosta poslaBig smile


Edited by Juice031 - 17 Studeni 2013 at 17:10
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 17:47
Evo jedna s trenutnog kidanja prsa Big smile osjecaj bolji nego ijedna trava i osjecaj napusenosti moze napravit ko ovaj

http://zaslike.com/files/h7xetixyv17axknsq8c.jpg


Edited by Juice031 - 17 Studeni 2013 at 17:49
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 19:42
Pozdrav ekipi imam pitanje jedno u vezi trcanja,nisam dosta dugo vremena trcao ili neki cardio odradio,pa me zanima kolko je preporucano dugo trcati cisto da se salo skida,bez utjecaja na misice i njihovo smanjenje :) ,posto otkad sam se informiro i poceo sa ovim stilom zivota znam da je do 30 minuta trcanja skidanje sala


Edited by Juice031 - 21 Studeni 2013 at 19:44
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 10:05
Originally posted by Juice031 Juice031 wrote:

Pozdrav ekipi imam pitanje jedno u vezi trcanja,nisam dosta dugo vremena trcao ili neki cardio odradio,pa me zanima kolko je preporucano dugo trcati cisto da se salo skida,bez utjecaja na misice i njihovo smanjenje :) ,posto otkad sam se informiro i poceo sa ovim stilom zivota znam da je do 30 minuta trcanja skidanje sala

Ja trcim i na masi ;) I više nekad od 30 minuta ... sve ti je to individalno :)

Sve ti se ukljucuje i vrijeme i intezitet trcanja , misliš li možda ako istrciš 29 minuta da nisi pogodio salo? Ili ako si 31 minutu istrcao da si izgubio kilu mišica ? :) Odavno bih onda trebao biti salast i mršav LOL cudna kombinacija jelda :P

Mislim da neceš više trošiti kalorija u trcanju... od vježbe koje koristiš kao snagu.... puno više ti je tu trošenja....

Ali ti prvo moraš odrediti koji ti je cilj.... dali želiš kile gore....ili kile dolje :).... Moj savjet ti je vidi se progresija, nastavi tako....nastavi ici u širine još....

A salo cemo skidati kasnije sa prehranom :) I trci , toplo ti preporucujuem kardio aktivnosti... 2-3 puta tjedno ...ajde vi barem tamo u Osijeku imate stazu uz Dravu od one spužve pa vam je ugodno trcati :) Ovdje u Cepinu kradu cestu LOL


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:08
Ma i to sto kazes najpametnije :)) ,ma jucer sa legom trcao od sjenjaka do zelenog polja i nazad sa mozda dvije il tri  stanke na par minuta stvarno mi je super doslo jel sam nakon duzeg vremena zaspao ko beba :D.al i cilj mi je skinuti to sala sto imam jel sam se prezderavao zadnjih godinu dana svaku noc i zivcira me vec predugo ali u sirinu da zelim ic to svakako


Edited by Juice031 - 22 Studeni 2013 at 11:13
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 14:25
Fokusiraj se da postepeno dižeš kcal ... vježbaj ubaci kardia...kada dodješ do neke velicine  kojom si zadovoljan....e onda još malo gore :D I onda sjeci taj prekrivac koji sakriva mišice ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 11:02
da to sam upravo i skontao da je najpametnije da radim,poceo sam 3 puta tjedno kardio odradivati i jedem po 4-5 obroka dnevno,klasika onako od dorucka najveci pa do najmanjeg prie i poslije treninga dobro svakako najvise proteina i ugljikohidrata i navecer da se ne prejedem nesta lagano poput kuhanih 5,6 bjelanjaka jedan zumanjak ili neke sardine,tune :))
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 11:08
Originally posted by Juice031 Juice031 wrote:

da to sam upravo i skontao da je najpametnije da radim,poceo sam 3 puta tjedno kardio odradivati i jedem po 4-5 obroka dnevno,klasika onako od dorucka najveci pa do najmanjeg prie i poslije treninga dobro svakako najvise proteina i ugljikohidrata i navecer da se ne prejedem nesta lagano poput kuhanih 5,6 bjelanjaka jedan zumanjak ili neke sardine,tune :))

Jedi cijela jaja navecer :) P plus M ,  i ne štedi se Big smile


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 14:09
Ma i ja znam picajzlit na toj hrani,perfekcija neka u glavi ko sto ti kazes štednja haha poslusat cu tvoj savjet svakako burajz Big smile


Edited by Juice031 - 24 Studeni 2013 at 14:12
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 14:10
;) Ajde ne sjede kokoši djabe par sati da im baciš pola jajeta LOL 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 14:12
Sta predlazes onda da maznem bolje 4-5 cijelih jaja navecerSmile,kad se vec i kokoši za mene žrtvuju LOL


Edited by Juice031 - 24 Studeni 2013 at 14:13
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.