New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - soksok + 1
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - soksok + 1

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 23:06
Ma samo to nastavi ne treba ti teretana ;D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2013 at 12:44
Evo da i vas priupitam, pa di ste nestali?
Mi smo još tu nije valjda da ste zaboravili na nas :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2013 at 15:27
Pozdrav,
sori na nejavljanju..neko vrijeme se nisam mogla uopce ulogirat....no isto tako zadnjih 14 dana grcamo u poslu i to ce se nažalost nastaviti - ne znam do kadaErmm
...tako da malo kaskamo s treninzima iako nam je išlo baš super.
nekih bitnijih promjena u oblikovanju tijela nema, ali imamo puno bolju kondiciju.
buduci da nam clanarina traje do 22.4., a ja nisam ziher hocemo li moc odradjivat treninge cešce od jednom tjedno - ne znam kaj da kažem...možda da netko drugi preuzme tih mj dana?
...ne bih htjela da ispadnemo neodgovorni, ali to je uvijek tak....u 3 mj ništa i sad gužva za poludit do lipnja/srpnja.
na to nismo racunali tak da se ispricavam što možda djelujemo neodgovorno, ali viša sila se upetljala i tu nemremo niš Confused

u svakom slucaju, držim fige svima...sad cu bacit oko na transfomacije....

live long and prosper i Wink svima
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2014 at 22:19
Pozdrav!
ne znam hoće li netko uopće bacit oko na ovu temu izvučenu iz naftalina (mogu ovaj komentar prebacit i negdje drugdje, friškije)...ali došlo je do nekih promjena pa sad trebam savjete i svaki je dobrodošao.
Ukratko, moje dimenzije se mogu vidjeti na fotki iznad....

nego, krajem ovog tjedna ili početkom idućeg krećem u teretanu...
- nakon godinu i pol neaktivnosti uslijed raznoraznih obveza
- 3 mj nakon poroda :)

cijelo ljeto sam u gradu i plan je cijeli srpanj i kolovoz ić u teretanu + neko trčanje po vani i bicikliranje.
Ostalo mi je 4-5 kg viška, taman da ne uđem u pretporođajnu odjeću i vidljiv je mlohavitet po cijelom tijelu, ali najviše od svega me boli kičma od nošenja maldunčeta. i to je zapravo bio okidač za ovu odluku, ne taština...ali kad već planiram poradit na sebi - nek se skuži i na ostatku tijela.

Problema sa samodiciplinom nemam, ni kaj se tiče vježbanja i klopanja...samo me zanima ima li netko neki dobronamjeran savjet?

Vrlo rado bih pregledavala postove i teme i sve i svašta - ali uz mladunče ne stignem pa molim za razumijevanje.

eto, ako netko ima volje i pokoji savjet - neka se raspiše.
unaprijed veliko hvala :)
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2014 at 09:09
oni koji imaju "mladunčad" te u potpunosti razumiju.... podršku imaš samo naprijed :)
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.