New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!
    Posted: 09 Rujan 2013 at 13:01







mjere cu naknadno staviti, idem kupiti metar

težina i visina: 76kg, 175cm

eto, skupila sam hrabrosti i stavila te (sramotne) fotke.

napisala sam "nema više odustajanja" jer bih uvijek odustala nakon 4-5 tjedana. Želim uspjeti ovaj put, dosta mi je tih "šlaufeka". Znam da cete mi vi pomoci u tome, zato sam i skupila hrabrosti staviti to. Želim da me kritizirate, kolko god grubo ponekad zvucalo.

Krecem po 3. put s programom Brazil Butt Lift Workout, to je isto jedan od Beachbody programa, al ovaj put nadam se da necu odustati.
Želim srediti noge, donji dio ledja i bokove.

Svakih 2 tjedna cu postavljati nove slike.
Ocekujem vaše komentare
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:22
e da, zanima me kolko vremena moram uzeti pauze izmedju obroka i treninga? recimo da želim trenirati poslije rucka. kolko vremena mora proci izmedju?
ja sam dosad uzimala po pola sata-sat, al mislim da je to prerano, jer bi mi cesto bilo zlo, ponekad bi cak povracala.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:38
Jest možeš odmah iza treninga, a prije treninga barem sat ili više ne jest.
Preporucio bi ti radje focus t-25 koji je 25min dnevno i za pocetak ako želiš nešto do kraja izdržat možda bi ti to bilo lakše mentalno s obzirom da su kratke prirode.


Edited by White_Insane - 09 Rujan 2013 at 13:40
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:12
hvala ti!
a ne znam, jako mi se svidja BBLW, a odustajala sam više manje zbog prijamnih i tih sranja. Nisam mogla svirati kolko sam trebala jer sam bila konstantno preiscrpljena, upala mišica, grozna prehrana, itd itd. al od sad- NO EXCUSES!!!
Pokušat cu uzet focus t-25 nakon ovog.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 21:01
i tak, ne bojim se više da cu se udebljati ak jedem nakon treninga.
covjek može sve procitati i znati, al ak cvrsto ne odluci krenuti u akciju i ne pocne primjenjivati to, niš od toga.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 23:15
Originally posted by musicgirl musicgirl wrote:

i tak, ne bojim se više da cu se udebljati ak jedem nakon treninga.
covjek može sve procitati i znati, al ak cvrsto ne odluci krenuti u akciju i ne pocne primjenjivati to, niš od toga.


eto, najbitnije je sam na sebi isprobati. I baš suprotno, tijelo nakon treninga je najspremnije da primi prave namirnice te je tada najmanja mogucnost da odu u masti
cookies are for pussies
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 09:52
tnx avangarde!
citala sam tvoje i Gymkine savjete u jednoj raspravi o vježbama za guzu, puno mi to pomaže dok treniram, svjesnija sam kaj radim, a sudeci po današnjoj upali mišica takav nacin vježbanja bolje pogadja mišice.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:11
Samo citaj draga, pokupit ceš puno toga što bi ti i same rekle Wink

Ja moram odzujat van sad pa cu ti se posvetit popodne, a ti nam do onda pukni malo trenutnih jelovnika....3-4 dana, može? ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:14
od danas sam pocela bilježit jelovnik, pa radije nebih pisala kaj sam jela prije 3-4 dana jer bi to bilo previše neprecizno, a i ne bi se sjecala najvjerojatnije.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:16
Napiši za danas Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:19
hahahah pa necu valjda sad? još nije ni rucak prošao.
ajde, na kraju dana cu, može?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:40
Originally posted by musicgirl musicgirl wrote:

hahahah pa necu valjda sad? još nije ni rucak prošao.
ajde, na kraju dana cu, može?


Inace ti je bolje na pocetku dana tako da te mozemo korigirat :)

Planiraj obroke! :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 17:30
Ja cekam jelovnik da vidimo di smo Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 19:34
hmmm planiranje obroka? mama je šef kuhinje tak da si ja mogu samo ublažiti neke stvari, tipa nagovoriti ju na nemasno, izabrati manje štetnu varijantu jela ili odredjeno jelo zamjeniti necim korisnijim.


eto jelovnika:
9h kava

9:30 dorucak kuhani grah poprzen u tavi s lukom, oko 2 sake sirovog graha bi to bilo.

12:30 10dag oraha umjesanih u 2 dl kozjeg mlijeka i salata od paprike(3 vece svjeze paprike i 4 male) sa zlicom maslinovog ulja

nešto prije rucka nezasladjeni caj od majcine dušice

15h rucak porcija pire krumpira, 1 svinjski mali odrezak(taj je još jedini ostao) i salata od 3 rajcice

15:30 2 dl bijelog vina

19h vecera 100g hajdinske kaše i pola litre kozjeg mlijeka

eto to je to zasad. vjerojatno cu još napraviti caja i napuniti tanjur ocišcenim marelicama i naravno pojesti kolko budem mogla.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 19:36
zaboravila sam spomenuti da uz sve popijem 2-3 l vode dnevno.

e da, vino nije svakodnevica. da vam se svima pohvalim, došli su rezultati prijemnog danas iz Muzicke akademije i upala sam!!!!!!!!!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 19:53
Clap Cestitam! Clap Što sviraš?


Jelovnik....daj mi par minuta da dodjem k sebi LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.