New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mike

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
nemamnikog View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nemamnikog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 10:57
Joj tu se ja vidim..mršava,salasta,bez mišica..ja bi radje mišice sa malo sala nego bila mršava vješalica :-)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 01:49
Gymka, i prije sam jeo sve ovo osim posnog sira, u istim kolicinama, pa ali sam imao 20 kg vise, sad od stare prehrane ne jedem samo kruh i cips. Nije to nikakva blokada jedenja jer je sve isto ko prije, nemogu na silu jesti, a ni opterecivanje gubitkom kila jer sam gledao gubitak u struku da stanem u manje trapke da nemoram pretraziti 10 ducana da nadem velicinu 36. A misice mislim da nisam izgubio jer ih nisam ni imao. Kaj bi po tebi trebao jesti i raditi?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 09:26
Originally posted by Mike Mike wrote:

Gymka, i prije sam jeo sve ovo osim posnog sira, u istim kolicinama, pa ali sam imao 20 kg vise, sad od stare prehrane ne jedem samo kruh i cips. Nije to nikakva blokada jedenja jer je sve isto ko prije, nemogu na silu jesti, a ni opterecivanje gubitkom kila jer sam gledao gubitak u struku da stanem u manje trapke da nemoram pretraziti 10 ducana da nadem velicinu 36. A misice mislim da nisam izgubio jer ih nisam ni imao. Kaj bi po tebi trebao jesti i raditi?


Je, blokada je, zato što gubljenje masti gledaš iz krivog kuta. Ako se nastaviš smanjivati, bez neke težnje za gradjenjem mišicne mase, bit ceš samo sve manja i manja verzija sebe. Ovo nije forma. U odjeci možda izgledaš mršavo, ali kompozicija tijela nije dobra. Badava ti sve ako imaš višak masti - sve to dovodi do izmedju ostalog, sporijeg metabolizma, slabijeg zdravlja, a i opasnosti od naglog debljanja cim kreneš više jesti. Istraži malo benefite vece mišicne mase.... i pojam skinny-fat Wink

Od ovog primjera jelovnika ja nisam skupila ni blizu 2000 kcal. Opet sam ko papiga ali ja imam 60-ak kg i jedem više od tebe i ne moram se brinut ni ako mrknem cijelu pizzu i palacinke nakon toga - pogotovo nakon dobrog treninga. Ti se sa ovim jelovnikom, ako je tako na dnevnoj bazi, samo sabotiraš i osudjuješ na doživotno zobanje ovakve kolicine hrane - i na istu formu, s možda par kg manje. Kako budeš stariji i pogotovo ako odustaneš od treninga, svakom godinom gubit ceš sve više i više mišica i opravdavat se sporijim metabolizmom, kako to vec ide ne... Wink

Kako nisi imao mišice, svi ih imamo, više ili manje.

Kako ti trening izgleda sada? Vježbe, ponavljanja, težine....?

Ako ti vec odgovara jesti ovako lagano, ostavi dane odmora otprilike ovakve, samo digni i proteine i masti u obrocima bez uh-a. A u dane treninga si povecaj uh-e, bar 3 obroka, pogotovo oko treninga.

Možeš li naci neku sliku kako biš volio izgledat? Ili je samo bitno stat u manje hlace? Tongue

Joj joj...Big smileWink








Edited by Gym_girl - 21 Ožujak 2013 at 09:27
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 13:07
Od proslog ponedjeljka radim sa max tezinama 8 ponavljanja, 3-4 serije, ovisno o vjezbi. Npr. prije sam radio bucicama od 10 kg, sad radim sa 15,nakon treninga sam doslovno ubijen. Mjerio sam bf prije Bozica, imao sam 24, jucer sam mjerio opet, imam 16, mislim da je to dobar napredak za 3 mj. Nemogu sad staviz sliku, preko moba sam, ali bio bi zadovoljan da nema slaufa na trbuhu ::D
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 16:55
Evo novih slika i mjera:
Klik
Klik
Klik
Klik

Visina: 178
Težina: 75
Struk: 87
Trbuh: 88
Prsa: 95
Podlaktica: 28
Nadlaktica: 31

Evo još jednom i starih slika Big smile
Klik
Klik
Klik
Klik
Klik

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 17:28
Super je!Dobro napreduješ.Nisam siguran dali to fotka radi ili si na staroj fotki malo kriv na desno?Na novijoj slici je to puno manje izraženo.Uglavnom,fino to ide,samo tako naprijed.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2013 at 17:05
je***a Mike kad ti cura mora govorit kako jest i trenirat LOL 

Može i ovaj pristup, da izgubi vecinu sala pa onda odluci hoce li biti 'on par' s bieberom ili možda krene na nekakvu lean masu kroz godinu dvije (to bi zapravo bilo najidealnije)

Samo podebljaj taj jelovnik molim te...
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 00:18
fittyp, tnx. Ma to ukoso je zbog fotica, mladji burki me sliko..

jeulz, nekak ozbiljnije shvacam ženske komentare Big smile ma podebljo sam ga, da stignem jesti 10 puta na dan, jeo bi, al po cijele dane sam na nogama pa nestignem.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2013 at 18:01
lijep napredak
samo tako dalje
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 22:52
Pošto sam sutra cijeli dan na faxu, evo slika

Klik
Klik
Klik
Klik
Klik

Težina: 78
Struk: 87
Trbuh: 88
Prsa: 95
Podlaktica: 28.5
Nadlaktica: 31.5

Na ove mjere bi možda išo još koji milimetar ( Big smile ) al to nemogu odokativno metrom izmjerit pa sam ostavio kak je.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 10:00
co, kile ostale iste, trbuh pao 1 cm, kao i nadlaktica i podlaktica, pa di ceš to smanjivat Smile Iskreno, cak sam mislila i da je još koja kilica pala, odnosno koji cm više, jer mi se ucinilo da se jesi malo suzio :)

Al znaš šta je pozitivno? Ne znam, možda krivo vidim ali kao da su ramena malo izašla, srednje, ha? Wink

Dobro je Mike, trudiš se, sve super i neka promjena se vidi mada bi tebi sad u cilju trebalo bit lagano dobivanje mase. Ne moraš se uprasit, to ti baš i nebi bilo dobro s obzirom na kalorijski deficit u kojem si vec duže, ali malo korigiranje prehrane i intezivan trening ce ti cuda napravit jer imaš lijepu podlogicu Wink




Edited by Gym_girl - 19 Travanj 2013 at 10:24
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 19:10
Nakon mjesec dana sam pao koju kilu, sad se to vratilo ali na dobra mjesta jer stvarno jedem samo kvalitetno. Malo si krivo vidla brojke, biceps mi je dosta narastao, cak vise od ocekivanog, a i podlaktica na oko se vidi, pogotovo kad napnem misice. Sad kad zavrse prvi kolokviji opet krece ubijanje.. :)

Edited by Mike - 19 Travanj 2013 at 19:12
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2014 at 18:52
Evo mene opet Big smile Cijelo ljeto nisam niš radio osim kaj sam radio, pa sam tek početkom 12 mjeseca krenuo u terku, al me ulovila neka viroza, pa blagdani, pa sam jučer napokon nastavio. Stanje je otprilike isto. Jel dobar ovaj plan treninga? Radio bi ponedjeljak, utorak, četvrtak, petak jer za vikend nemogu ić.

1. dan:
30 min na traci, 8 km/h
Trbušnjaci, 1 serija 30 ponavljanja
Bench press, 5 serija
Leptir mašina 4 serija
Veslanje na spravi 5 serija
Zgibovi, 4 serije
Povlačenje šipkom do brade (ramena), 6 serija
Zadnja loža na spravi, 5 serija
Stajaći listovi 4 serije

2. dan
30 min na traci, 8 km/h
Trbušnjaci, 1 serija 30 ponavljanja
Čučnjevina smithu, 5 serija
Press mašina, 4 serija
Biceps pregib bučicama, 5 serija
Biceps EZ šipkom 2 serije
Triceps jednom rukom 4 serije
Dipsevi, 4 serije

Sve 8-10 ponavljanja max težina.

Jel to previše vježbi i/ili ponavljanja po treningu? Da kardio radim prije ili poslije? Svaki prijedlog/savjet/kritika/komentar dobrodošli.

Moram napomenuti da jedem ko inače, 4-5 puta na dan, kak koji dan stignem zbog faxa, uglavnom piletina, posni, jaja, nekad malo crvenog mesa i puuno povrča, uglavnom zelena salata, zelje svježe i kiselo, krastavce, papriku. Za doručak zobene i jogurt. Nedavno sam ubacio i malo ribe, nije tak loša kak sam prije mislio LOL


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 07:18
jel dobar za šta?
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 09:04
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

jel dobar za šta?

LOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 10:32
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

jel dobar za šta?


Za biti najjači, ne? LOL

Za malo ojačati, a opet izugubiti nešto sala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.