New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 777879
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2015 at 21:22
da hahaha..ma boli me ..evo pojeo sve..možda još budem hahahahahahah.... uhh nabavio sam domaći od kajsije i šljive..da da na krekere :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
hardstyle91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hardstyle91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2015 at 22:49
O ovom vam forumašu ne trebam puno govoriti, samo ću reći da mi je drago da se znamo već duže vremena i da smo uspjeli odraditi prvu mettasttazinu pravu defku, a može se vidjeti i od čega se počelo u samom početku. Izdržao je što rijetki mogu, došli smo do faze dehidracije i ostalo nam je još koji dan, a dotada svjedočite slikama i grabite motivaciju. Bit će ih još i svakako ćemo dati detaljniji uvid u cijelu situaciju. Sportski pozdrav svima ;)
[IMG][/IMG]
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2015 at 00:18
Hvala ti buraz na ovim riječima! Kao prijatelju kao treneru! :) Bilo mi je čast upoznati te...surađivati stobom!

Učiti se na pogreškama...naučio si me kako uživati u ovom svijetu Fitnessa BB-a  ...naučio sam poštivati to, motivirati sebe druge...biti svaki dan jači i čvršći u odlukama...drago mi je da smo ovo izgurali...bilo je teško...moram priznati...ali je to ono što sam si zacrtao da želim...i uspio sam... hvala ti što nije bilo popuštanja..što smo odradili jednu veliku i jednu tešku disciplinu...i dokaz koliko možemo izvan svojih snaga nešto učiniti...samo kada imamo cilj..i kada grizemo više nego što smo navikli...

90 dana bez milosti :) Opuštanja.... samo težak rad..isplatilo se definitivno.... Hvala ti Brate...od srca na ovome! Napravio si sjajan posao...i bio si strpljiv što mi je drago da te nisam izbacio iz takta! hehehe.... 
Još jednom ponosan sam na tebe za sve što si do sada ostvario...i što si me naučio...i što mogu prenjeti na druge...mudrost znanje..kako u BB svijetu..tako i u privatnom! Idemo do kraja odraditi još bolje! :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
metastaza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote metastaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2015 at 13:59
evo meee u zagrebuuu...dali ima bilo kakav gymm u dubravi ili blizu da je 30 kna dnevnica zadnji puta sam placao 50 kuna...i jedan sam nasao za 30 ali je dalekoo molim pomoc hahaha
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2015 at 01:42
Fitovci :) Sve najbolje za BOŽIĆ! Želi vam vaš mett :) Nova vijest je ta da selim u ZG :)  i naravno defka od 4.1 ..bilo je previše opuštanja u 3 mjeseca...vrlo brzo sam pokvario formu XD Ali neka sredit ćemo ju još i brže...ako tko ima informacije o hrani što se tiče mesa itd itd neka javi gdje je najjeftinije i najbolje bio bih vam zahvalan...pa možemo i na trening zajednički pozz :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 777879
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.