New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - davor23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - davor23

 Post Reply Post Reply Page  <1 7475767778 79>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 16:44
Dok ti dodjes, bit ce tu jos toga :) jos te ubacim u termin sa zenama :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 18:05
Morao bi me tjerati van LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 10:17
Upravo odradjujem pauzu od defke, vec tjedan dana, i do 1.5. sam na "masi".. he he.. pijem kreatina puno, uzeo sam preparat MassRage.. ima u sebi beta alanin, kreatin te HMB.. uz to jos pijem monohidrat, glutamin itd itd.. a nakon 1.5. imam 3 tjedna Animal Cuts, i onda mozda 2 tjedna nesto slicno tome... cemo vidjet.. 

Uskoro slika.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 23:17
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2014 at 21:18
Samo naprijed ;)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 19:37
Nakon dana i dana provedenih uz knjige, dosao sam do zakljucka da cu prehranu bogatu proteinima, narocito mesom, ipak malo promijeniti. Naime, odlucio sam unositi u sto manjim kolicinama proteine zivotinjskog podrijetla zbog svega sto unos naseg mesa iz ducana u organizam donosi sa sobom. Narucio sam proteinski prah od konoplje, chia sjemenke, oljustene sjemenke od konoplje itd te odlucio malo drugacije pristupiti prehrani. 
I dalje cu nastavit jesti 4-5 obroka dnevno, cijela jaja ce biti uvrstena svaki dan, dosta zobenih zitarica pomjesanih s chia sjemenkama, batat krumpir, integralna riza, kvinoja, pir, orasasti plodovi, riba, tuna, puno pahunarki i povrca jos vise.. Whey cu unositi u shake-u sa zobenima ujutro, a dekstrozu izbacujem. Posni sir ce i dalje biti svaki dan za veceru, no imam namjeru i njega izbaciti s vremenom (jednostavno ga ne mogu vise smisliti). 
Javim se s izvjestajem krajem 5. mjeseca :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 19:43
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Nakon dana i dana provedenih uz knjige, dosao sam do zakljucka da cu prehranu bogatu proteinima, narocito mesom, ipak malo promijeniti. Naime, odlucio sam unositi u sto manjim kolicinama proteine zivotinjskog podrijetla zbog svega sto unos naseg mesa iz ducana u organizam donosi sa sobom. Narucio sam proteinski prah od konoplje, chia sjemenke, oljustene sjemenke od konoplje itd te odlucio malo drugacije pristupiti prehrani. 
I dalje cu nastavit jesti 4-5 obroka dnevno, cijela jaja ce biti uvrstena svaki dan, dosta zobenih zitarica pomjesanih s chia sjemenkama, batat krumpir, integralna riza, kvinoja, pir, orasasti plodovi, riba, tuna, puno pahunarki i povrca jos vise.. Whey cu unositi u shake-u sa zobenima ujutro, a dekstrozu izbacujem. Posni sir ce i dalje biti svaki dan za veceru, no imam namjeru i njega izbaciti s vremenom (jednostavno ga ne mogu vise smisliti). 
Javim se s izvjestajem krajem 5. mjeseca :)

Bas me zanima rezultat :)
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 19:51
Pitanje je koji cilj je osoba zacrtala :) 

Meni je cilj da se bolje osjecam, da oporavim zglobove u tijelu, da imam vise energije i da skinem visak kilograma. Sad neka defka/masa itd me i ne zanimaju bas...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 19:57
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Pitanje je koji cilj je osoba zacrtala :) 

Meni je cilj da se bolje osjecam, da oporavim zglobove u tijelu, da imam vise energije i da skinem visak kilograma. Sad neka defka/masa itd me i ne zanimaju bas...

Pa na tako nesto sam i mislila, vise na zdravlje i osjecaj nego gubitak kilograma :)
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 20:01
Originally posted by Lape Lape wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Pitanje je koji cilj je osoba zacrtala :) 

Meni je cilj da se bolje osjecam, da oporavim zglobove u tijelu, da imam vise energije i da skinem visak kilograma. Sad neka defka/masa itd me i ne zanimaju bas...

Pa na tako nesto sam i mislila, vise na zdravlje i osjecaj nego gubitak kilograma :)

zdrav duh u zdravom tijelu :) odmah cu i bolje izgledat :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 20:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Lape Lape wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Pitanje je koji cilj je osoba zacrtala :) 

Meni je cilj da se bolje osjecam, da oporavim zglobove u tijelu, da imam vise energije i da skinem visak kilograma. Sad neka defka/masa itd me i ne zanimaju bas...

Pa na tako nesto sam i mislila, vise na zdravlje i osjecaj nego gubitak kilograma :)

zdrav duh u zdravom tijelu :) odmah cu i bolje izgledat :)

Normalno, samopouzdaniji i sretniji :)
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 13:44
Danasnji dorucak 


Jos uz to whey i cijedjena naranca :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 19:48
Da nije skupo al bih izbacio meso i krenio u vege :D Uf UF UF :D te sjemenke obožavam...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 07:37
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Da nije skupo al bih izbacio meso i krenio u vege :D Uf UF UF :D te sjemenke obožavam...

bome bi i ja, pre dobro Big smile
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 15:30
Ja se odrekao kavi u kaficima, alkohola pogotovo, ni robu ne kupujem vise.. ahahaha.. sve u prehranu u Fitter centar :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 15:48
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja se odrekao kavi u kaficima, alkohola pogotovo, ni robu ne kupujem vise.. ahahaha.. sve u prehranu u Fitter centar :)

ma ja da se zraka odreknem jos nebi imala dovoljno LOL studentski zivot sta ces, ovo malo sto zaradim ode na par obroka a dalje se snalazi hahah
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7475767778 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.