New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 22232425>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 09:50
Originally posted by dalila dalila wrote:

....želim uspjeh.
Vjerojatno defkanjem neću biti sretnija, ali ću postići neki svoj cilj. a tome težim. I nisam ni ovako sretna. Čudno je to. Ne mogu reći zašto je to tako. Ali eto...

nisi sretna ovako zato što znaš da možeš bolje, a ta pomisao na bolje te tjera da upotrijebiš metode koje te do toga dovode. Ja ću ipak reći suprotno od Metta jer znam o kakvim previranjima pričaš i da nemaš metabolizam koji može poput Mettovg podnjet 250g kruha na defki Samo udri po definiciji ako te to veseli, imas dovoljno znanja da usput ne smrdas metabolizam i da uspijes u tome da izgledas onako kako te usrecuje. Ja sam uvijek za rad po osjecaju-ako vidis izlaz u defkanju onda ga odradi i dobro. Jedino ovo oko obveza se ne bi slozila al dobro svatko drugacije reagira na nedostatak vremena
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 16:55
U svakom slučaju... odustajanje nije opcija .... A ne treniram zbog rezultata, treniram jer uživam u tome, jer se osjećam super nakon svakog treninga i jer sam se našla u tome. No neko vrijeme sa kilažom ne mogu ići dolje, nego stagniram, smršam par kg, pa se vratim gore. Pozitivno je što bez obzira na kilažu izgledam bolje, no opet to nije ono što ja osobno želim i čemu težim. Čak i oporavak nakon treninga nije kakav bi trebao biti... Upale predugo traju i sad sam pomalo u dilemi kako dalje.
Pričala sam sa davorom, da napravim test intolerancije na hranu, pa da vidimo ako me tu nešto koči. Eutirox ću vjerojatno morati podizati jer TSH još nije dovoljno nisko.... a kardio moram ubaciti da bi padala na kilaži, a tijelo mi ne dopusti još i to uz sve aktivnosti.... je, um je jači od tijela, ali ako sam konstantno upaljena, znači da mi je organizam prekisel, to nikako nije dobro.... Ne znam... posložiti ću si stvari najbolje što mogu da napredujem i ne zeznem se ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 17:21
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

....želim uspjeh.
Vjerojatno defkanjem neću biti sretnija, ali ću postići neki svoj cilj. a tome težim. I nisam ni ovako sretna. Čudno je to. Ne mogu reći zašto je to tako. Ali eto...

nisi sretna ovako zato što znaš da možeš bolje, a ta pomisao na bolje te tjera da upotrijebiš metode koje te do toga dovode. Ja ću ipak reći suprotno od Metta jer znam o kakvim previranjima pričaš i da nemaš metabolizam koji može poput Mettovg podnjet 250g kruha na defki Samo udri po definiciji ako te to veseli, imas dovoljno znanja da usput ne smrdas metabolizam i da uspijes u tome da izgledas onako kako te usrecuje. Ja sam uvijek za rad po osjecaju-ako vidis izlaz u defkanju onda ga odradi i dobro. Jedino ovo oko obveza se ne bi slozila al dobro svatko drugacije reagira na nedostatak vremena

Nije poanta o metabolizmu i kruhu... očigledno su neke druge stvari u pitanju no dobro neću ulaziti
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:28
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

....želim uspjeh.
Vjerojatno defkanjem neću biti sretnija, ali ću postići neki svoj cilj. a tome težim. I nisam ni ovako sretna. Čudno je to. Ne mogu reći zašto je to tako. Ali eto...

nisi sretna ovako zato što znaš da možeš bolje, a ta pomisao na bolje te tjera da upotrijebiš metode koje te do toga dovode. Ja ću ipak reći suprotno od Metta jer znam o kakvim previranjima pričaš i da nemaš metabolizam koji može poput Mettovg podnjet 250g kruha na defki Samo udri po definiciji ako te to veseli, imas dovoljno znanja da usput ne smrdas metabolizam i da uspijes u tome da izgledas onako kako te usrecuje. Ja sam uvijek za rad po osjecaju-ako vidis izlaz u defkanju onda ga odradi i dobro. Jedino ovo oko obveza se ne bi slozila al dobro svatko drugacije reagira na nedostatak vremena

Nije poanta o metabolizmu i kruhu... očigledno su neke druge stvari u pitanju no dobro neću ulaziti


 Ma nije psihološke prirode...prerasla sam ja to...velika sam :D Treniram minimum 2h svaki dan (osim vikend),sad čim krene lijepše vrijeme ću i puno više hodati,  uz svoje treninge na poslu, radim treninge za sebe u teretani iz gušta, prehranu stvarno imam posloženu i 90% čistu. Sada sam ciljano digla UH i ubacila tu i tamo koji cheat meal, junk food ne jedem ili jedem jako jako rijetko. Jednostavno, želim izgledati bolje, da to kako izgledam pokazuje što radim. Jer inače, rijetko tko će poslušati moj savjet. zašto bi, ako taj netko izgleda isto ili bolje bez svega toga? Razumiješ sada moje frustracije? Nisu one povezane sa tim da ja sebe ne prihvaćam, ili sam nesretna kao osoba :D Ali, kad se za nešto borim i trudim, želim imati i maximalne rezultate. Ali oni ne mogu doći dok ih nečim kočim :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:44
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

....želim uspjeh.
Vjerojatno defkanjem neću biti sretnija, ali ću postići neki svoj cilj. a tome težim. I nisam ni ovako sretna. Čudno je to. Ne mogu reći zašto je to tako. Ali eto...

nisi sretna ovako zato što znaš da možeš bolje, a ta pomisao na bolje te tjera da upotrijebiš metode koje te do toga dovode. Ja ću ipak reći suprotno od Metta jer znam o kakvim previranjima pričaš i da nemaš metabolizam koji može poput Mettovg podnjet 250g kruha na defki Samo udri po definiciji ako te to veseli, imas dovoljno znanja da usput ne smrdas metabolizam i da uspijes u tome da izgledas onako kako te usrecuje. Ja sam uvijek za rad po osjecaju-ako vidis izlaz u defkanju onda ga odradi i dobro. Jedino ovo oko obveza se ne bi slozila al dobro svatko drugacije reagira na nedostatak vremena

Nije poanta o metabolizmu i kruhu... očigledno su neke druge stvari u pitanju no dobro neću ulaziti


 Ma nije psihološke prirode...prerasla sam ja to...velika sam :D Treniram minimum 2h svaki dan (osim vikend),sad čim krene lijepše vrijeme ću i puno više hodati,  uz svoje treninge na poslu, radim treninge za sebe u teretani iz gušta, prehranu stvarno imam posloženu i 90% čistu. Sada sam ciljano digla UH i ubacila tu i tamo koji cheat meal, junk food ne jedem ili jedem jako jako rijetko. Jednostavno, želim izgledati bolje, da to kako izgledam pokazuje što radim. Jer inače, rijetko tko će poslušati moj savjet. zašto bi, ako taj netko izgleda isto ili bolje bez svega toga? Razumiješ sada moje frustracije? Nisu one povezane sa tim da ja sebe ne prihvaćam, ili sam nesretna kao osoba :D Ali, kad se za nešto borim i trudim, želim imati i maximalne rezultate. Ali oni ne mogu doći dok ih nečim kočim :D

Dalila draga ja sam znao to sve već od kako sam ovdje.... razumijem tvoje frustracije...

Razumijem da je borba već duga...da se kidaš lomiš boriš...da želiš izgledati bolje....ali je jedan veliki problem što imaš....jednostavno povez oko očiju....

Dali si ti pogledala..mislim ja jesam....osobno 10 puta i čitao tvoje blogove...i gledao slike....i ZNAO SAM KOJI JE PROBLEM....

I sjedio sam još pola sataaaaa i razmišljao u sebi..."Vauuuu... ovo je nešto napravljeno ... ovo je fenomenalno....ja se divim toj osobi... rezultati su fantastični unatoč problemu...rezultati bi bili super i bez tog problema"...ALI ono što imaš i tvoji rezultati...Dalila nemoj se ljutiti....ali zaista nisi svjesna što si napravila.....Podcjenjuješ se....

Stavi ponovno prvu sliku..i stavi onu sliku što sam prije 2 mjeseca vidio zadnji puta prije nego sam jedno vrijeme bio odsutan od foruma...i reci da to nisu fenomenalni rezultati....


ja ne znam.... možda imam problema sa vidom.... Na liječničkom za Školu, za vozačk, za posao,  su mi rekli doktori da je super vid....ne znam možda su oni u krivu?

Ono što ti želiš žele svi...ne možeš postići izgled kakav ćeš biti uvijek zadovoljna....teško....jako teško...uvijek će to malo ili puno na nečemu faliti....ali uvijek....

Ti si veliki junak u ovoj priči....veliko si srce foruma...i po meni.... najveće rezultate imaš postignute....otkako sam ovdje...

Misli što god hoćeš.... misli da se preseravam...da izmišljam toplu vodu..ali ja sam iskren i biti ću....

Jedino od toga svega sam ti htio reći...da nije sve u brojanju jebenih kalorija....nego o zalaganju, trudu i radu.... ako se do sada isplatilo....kako neće i u budućnosti..Pogledaj malo bolje Dalila...i zajebi te kalorije i definicije... budi sama sebi ogledalo vaga i metar....

nećeš ni primjetiti da si na vrhuncu.


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 16:15
Hvala na super riječima i podršci ;) Sigurno da smo većina prema sebi kritičniji i da neke stvari treba vremena da vidiš, ali opet ja na to gledam ovako : uvijek treba težiti da budemo što bolji u svemu ..... :)
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:13
Dalila, bez obzira što smo povremeno različitih stavova, vjerojatno se slažemo u tome da smo svi različiti, pa i pristup za dio populacije treba biti različit. Ako zaista puno vježbaš, paziš na prehranu, a nisi zadovoljna rezultatima, jesi probala sa nekim pametnim tko radi metabolic assessment profile? nešto a la metAssessProf ima ih raznih, da se odmaknemo od površnog jedi više proteina i tako i tako vježbaj, što mnogima zaista ne pomaže... U ZG mislim da se netko bavi takvim profiliranjem na kvalitetnoj razini, u ostalim dijelovima HR ne znam, osim za šarlatanstvo. Poznajem ljude koji su se godinama mučili i frustrirali samog sebe raznim dijetama i neuspjehom, a ovakav pristup im je pomogao. I uvjeren sam da danas, osim naravno stručne medicinske dijetetike - čime se možda u HR nitko ne bavi u ovom cilju, za ljude sa bilo kakvim hormonalnim i inim poremećajima nema jednostavnijeg ili praktičnijeg pristupa.

Edited by iver - 22 Veljaca 2014 at 15:29
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:29
Originally posted by iver iver wrote:

Dalila, bez obzira što smo povremeno različitih stavova, vjerojatno se slažemo u tome da smo svi različiti, pa i pristup za dio populacije treba biti različit. Ako zaista puno vježbaš, paziš na prehranu, a nisi zadovoljna rezultatima, jesi probala sa nekim pametnim tko radi metabolic assessment profile? nešto a la metAssessProf ima ih raznih, da se odmaknemo od površnog jedi više proteina i tako i tako vježbaj, što mnogima zaista ne pomaže... U ZG mislim da se netko bavi takvim profiliranjem na kvalitetnoj razini, u ostalim dijelovima HR ne znam, osim za šarlatanstvo.

tko sastavio ovaj upitnik?
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:43
Crni Petar :). Imaš ga već godinama, i 10 možda, po raznim knjigama. Ne znam izvorno tko je počeo, ima puno verzija, mada nisu velike razlike. Ja sam osobno prvi put vidio u Metabolic Typing Diet (memorija?) ak se dobro sjećam. Mlada dama odobrava ili ima primjedbe?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:46
Originally posted by iver iver wrote:

Crni Petar :). Imaš ga već godinama, i 10 možda, po raznim knjigama. Ne znam izvorno tko je počeo, ima puno verzija, mada nisu velike razlike. Ja sam osobno prvi put vidio u Metabolic Typing Diet (memorija?) ak se dobro sjećam. Mlada dama odobrava ili ima primjedbe?


mlada dama će ostat suzdržana pretpostavljam da ovaj metodološki instrument ide uz još par kad se provodi na nekom
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:52
Ne nužno, ali su naravno neke pretrage dobrodošle, rekao bih i potrebne. Suzdržana, hmmm, jesi vidjela bolje? Ako te jako zanima, mogu potražiti, mislim da ovu knjigu negdje imam 2 kom... Samo treba potražiti gdje.

Edited by iver - 22 Veljaca 2014 at 15:52
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 16:03
Originally posted by iver iver wrote:

Ne nužno, ali su naravno neke pretrage dobrodošle, rekao bih i potrebne. Suzdržana, hmmm, jesi vidjela bolje? Ako te jako zanima, mogu potražiti, mislim da ovu knjigu negdje imam 2 kom... Samo treba potražiti gdje.


ma no, pregledala sam pitanja i sve je to uredu, ali s obzirom da se bavim korisnickim studijama kojekakvim mislim da svakako treba ukomponirat s bar još 2,3 metode. Uvijek za, imas 1,5 mj da nađes
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2014 at 16:55
Nisam većinu ovoga niti vidjela ;) Nisam bila ovdje mjesec dana...i duže... :) Očito...

Uglavnom, prebolila upalu grla, mokraćnog mjehura i vodene kozice.... 

Iver, proučiti ću što si postavio... iako je najveći problem moj usporeeeeeniiii metabolizam...puževim korakom se krećem.....
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:21
evo je dalila
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 19:54
;) Ali nisam luda...100% je nije bilo :D 

Uglavnom, imala sam noćnu moru...da se počinjem debljati, nadam se da ću koliko toliko moći prehranu posložiti sada...dok ne mogu još trenirati kako spada... jer ću inače poluditi ;)))
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 16:48
Evo, ja polako posložila plan treninga i prehrane, ali nikako da ozdravim skroz da bi se osjećala spremnom za neke veće napore. trenirati sam počela, ali ništa kardio i ništa gym, samo body weight vježbe zasada. Hranu pročistila, ali nebi još prenisko sa kcal... Prehlađena sam već 2 tjedna i slaba, očito su mi kozice skroz uništile imunitet. Sada polako izgraditi to nazad i odmoriti kako treba, Uglavnom, upale mišića i od body treninga...tako da kad krenem opako, trebalo bi biti dobrog efekta.... samo sam nestrpljiva :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 22232425>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.