New Posts New Posts RSS Feed - FINALNE SLIKE I GLASANJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FINALNE SLIKE I GLASANJE

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 00:26
Mislim da je sve jasno Smile

Imala sam u planu možda i produžiti to glasanje ali pošto vidim kud vodi... Smile nema smisla da rastežemo više, ionako smo od poceka rastezali ovo natjecanje pa da završimo u malo boljem tonu Wink

Slavonka i Lily!! Clap Clap

Cestitke i svaka vam cast na transformaciji! Slavonka je bila i moj favorit, a Lily je prekrasna ali ja bi ipak malo masice tu još dodala, znaš...znaš ti mene Wink No dobro, po zimi, sad iskoristi sve cari nove forme! Smile Bravo zmaju i zika, great job! Thumbs Up

I još jedna stvar....dan mi je zadatak da odaberem kandidata koji je po necemu posebnom obilježio ovo natjecanje, ko se najviše trudio, ko je bio najsimpaticniji i najaktivniji....moram li uopce pisati?

OSka - citanost tvoje teme sve govori, mislim da nema nikog ko je uspio ostat ozbiljan na vaše postove Big smile



Bez obzira ko šta mislio i ko kakve vizije imao, da je bilo tko pobijedio nebi bila greška jer ste svi to zaslužili svojim trudom i disciplinom koju ste pokazali u ovih 2 mjeseca. Hvala vam na tome što ste omogucili ovo natjecanje i dopustili nam da na neki nacin budemo dio vaše promjene. Ostanite s nama i ne odustajte...nikada!!!!

Super ekipa, još jednom naklon od mene i svakom po jedna Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star  Big smile



A sada bi bio red da Zoki zakljuci ovo glasanje i naše 3 kandidatkinje, odnosno pobjednice upozna sa nagradama Smile Zoki, are you here? :)






Edited by Gym_girl - 06 Srpanj 2012 at 00:28
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 00:51
 Cestitam Slavonka i Lily,nisam mogao prije do kompa pa se ispricavam.Šta je sa muškim dijelom? ili i ja se vodim pod cure.  

Edited by Igor - 06 Srpanj 2012 at 00:52
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 00:52
Cestitke Slavonki i Lily!!! Potpuno zasluzeno!
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 00:53
cestitam curama kako i trenerimaClap
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 01:02

  Glasao bih za tebe Marija da sam mogao to na vrijeme,znam iz price kakve si probleme imala sa vagom :D pa strah od UH-a hehe



Edited by Igor - 06 Srpanj 2012 at 01:02
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 01:08
ljudi svaka cast.. slavonka i lily Clap brafo Clap zbilja zasluženo u potpunosti..
i za OSku, definitivno, njena tema me znala puno puno nasmijat do suza LOL pogotovo dok sam sad vidjela da ce thorn sutra požalit kaj je poznaje LOL

eto, bilo mi je drago biti sudionikom natjecanja, hvala svima koji su vjerovali u mene, prvestveno davor i svim ostalima, hvala i na glasovima.. 
definitivno ostajem na forumu, bit cu aktivna na transformaciji i kroz ljeto napravit korak više Wink
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 01:52
Hvala vam puno svima... i na podrškama i na glasovima. Hug

Veliko hvala i zmaju, ali i Thornu Big smile Hug

Isto tako, želim zahvaliti i Gymki koja me od mog prvog posta na ovom forumu podržavala i hrabrila..davala savjete... i što nije dopustila da odustanem kada je bilo teško Star

Hvala mojim roditeljima... i prijateljima... i želim mir u svijetu, spas dupina... LOL LOL Tongue

p.s. vidimo se na transformacijama Tongue


Edited by Slavonka23 - 06 Srpanj 2012 at 01:56
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 05:58
Originally posted by Igor Igor wrote:

 Cestitam Slavonka i Lily,nisam mogao prije do kompa pa se ispricavam.Šta je sa muškim dijelom? ili i ja se vodim pod cure.  


Igore, spojili smo sve pod jedno i napisala sam to par dana prije u Pripremama:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Proglasit cemo 2 pobjednika - nebitno muško/žensko, bitno da su najnaj Big smile



Wink


 Nismo htjeli radit te kategorije jer vas je bilo malo, a i nebi bilo fer da ispadne da je neka cura bolja, a ljudi su glasali samo zato što mora biti muška kategorija Smile Ovako je poštenije - ko je naj, je naj :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 06:00
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Isto tako, želim zahvaliti i Gymki koja me od mog prvog posta na ovom forumu podržavala i hrabrila..davala savjete... i što nije dopustila da odustanem kada je bilo teško Star


 
Hug Nema odustajanja, sada pogotovo. Dogovoreno? Wink

Nema na cemu, zaslužila si Heart
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 08:52

LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 08:52
Cestitam curkeeeeeee!
Zasluženo!


Gymka, masu prepuštamo tebi, ovo je ipak Lilyin ideal za sada!

Za kraj, hvala svima, pratimo se i dalje!



EDIT:i mislim da zaslužujem bit Fitness freak nakon ovog

Edited by zika - 06 Srpanj 2012 at 12:06
LiveStrong
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 09:32
Cestitam Slavonki i Zmaju, napravili su super posao. Pokazivat cu svojima sad Slavonkinu sliku da i oni vide što se sve može napraviti u samo 2 mjeseca kad se stvarno potrudi. Bravo Clap

Zahvaljujem svima koju su glasali za mene, a i podržavali me kako na forumu tako i privatno.
Najvece HVALA Ziki bez koje sigurno ne bih uspjela napraviti baš ono što sam htjela sa svojim tijelom i mojoj mami koji je samo zbog mene kuhala uvijek 2 razlicita obroka i kupovala posne sireve i piletinu Smile

I, iako je vec postalo izlizano, ne, necemo prestati pisati na forumu i da, pomoci cemo drugima da postignu ono što žele Big smile Sad smo pametniji i zreliji. Mi to možemo!!

Eto toliko...

Pusa od mene Heart
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 11:03
Lily kvragu crna si ko cigan Thumbs Up ( super transformacija )
Gore navedena ekipa takodjer samo pohvale od mene , nažalost nisam bio sad u mogucnosti se natjecati .
I tek sam sad vidio ovo za glasanje xD
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 11:29
Hvala ti Lily... tebi takodjer cestitke...i da znaš da sam ljubomorna... prvo zato što izgledaš fenomenalno, a onda i na boju  Angry LOL Tongue 

Oski cestitam na Miss simpaticnosti...zaslužila je LOL Hug


Edited by Slavonka23 - 06 Srpanj 2012 at 11:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 11:32
Slavonka i Lily su rasturile! Cestitke i svim ostalim natjecateljima!!

Beer


Edited by Mr G. - 06 Srpanj 2012 at 11:33
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 11:47
Cestitke cure! 

Vise nego zasluzeno!

Hug
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.