New Posts New Posts RSS Feed - Fight club
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fight club

 Post Reply Post Reply
Author
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fight club
    Posted: 13 Ožujak 2010 at 17:37
Evo pošto se bliži ššš UFC spektakl, a vidim da nigdje nema ovakva tema a vjerujem da na ovome forumu ima dosta ljudi koji prate ovakve sportove pa tu postajte koji su vam najbolji borci, koje su vam najbolje borbe, koga volite a koga ne...

Naravno nemora to biti samo MMA moze boks i ini borilacki sportovi.

Pa evo da ja napisem Wanderlei Silva mi je jedan od najboljih boraca, obozavam njegovu stand-up borbu koja je agresivna i neboji se primiti dosta udaraca tokom meca, a i pomalo nije bas sav svoj pritom nemislim u losem smislu bas je ono brutala!!
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 14:50
Ma de,Wanderlei je u banani otkad je dobio od Mirka po lampi...a Mirko je otkad je otišao u UFC To je nekakvo nepisano pravilo,ni UFC borci nisu puno bolje prošli u Prideu koji mi jako fali...
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 19:59
Hmm mislio sam da ce biti vise ljudi sto vole ovakve sportove ali ocito sam pogrijesio!! jbg

@vlajster, a jbg to je tako, takav je sport...samo mi je uvjek bilo neshvatljivo kad ljudi pricaju o CroCop-u ili o takvima kad imaju oscilacije u karijeri...ma taj mirko nevalja a dok pobjedjuje je super...al sto ljudi sto cudi.

Mislim da Silva sa svojih 33 god moze parirati dosta ovim mladjima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.