New Posts New Posts RSS Feed - FB treninzi - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FB treninzi - pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 20:28
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Hehe.. ja nikada ne pocinjem, ali je zavrsavam


There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 20:51
Originally posted by guls guls wrote:

 Evo danas ruke prsa i trbuh, osjecam se bolje, valjda ce biti uspjeha  neka zamjena za zobene ujutro, prdi mi se od njih strašno? Sad žderem polubijeli sa sirom, cini me punijim energije...


A cucanj, mrtvo i sl. ?
To što radiš onda nije full body.

Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:
kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 21:01
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:
kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.

E to i jeste to, dobar
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 23:18
Originally posted by guls guls wrote:

 Evo danas ruke prsa i trbuh, osjecam se bolje, valjda ce biti uspjeha  neka zamjena za zobene ujutro, prdi mi se od njih strašno? Sad žderem polubijeli sa sirom, cini me punijim energije...


Ocito ti probava nije navikla na tako slozene UH.
Uostalom, vjetrovi nisu nista lose- cak stovise, to je znak dobre mikrofloe u crijevima.
Ako ti ne smeta toliko, pretrpi dok ne razvijes malo bolju toleranciju za UH(skrob iz zobenih), a to ce doci vremenom.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 23:57

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 davore trcin ja 3 puta tjeno HIIT po š3 sprinteva sad nekih š7 minuta me izadje,za 2 tjedna cu po š5 sprinteva da bude 20 minuti, ali opet virujen da san bolji od tebe,tako da ti se uvati jos necega,a ne da kukas stalno


A neznam bas koliko si bolji od mene.. ko da ja ne radim, nakon utega popijem PWM i nastavim jos sat vremena biciklu pedalirat, a ostale dane radim boks.. tako da..

I nemoj onakve gluposti pricat, radije se malo kultiviraj i nauci gramatiku hrvatskog jezika
 

po izgledu virujen,iako se ja ne kurcin i pravin vazan,jer nisan ni ja nesto posebno, ali po tvome kukanju se vidi kakva je situacija,pa ti mi onda nesto pribacujes aj trcat i tako, a aktivan san dosta,i ne bojin se stavit sliku, a sta se tice jezika i gramatike necu komentirat uopce jer nema smisla kad se na to ides vadit,i nije mi ni cilj se svadjat  s tebon ovde samo san ti da konstruktivan odgovor na tvoj post i to je sve, a sad kako ces ti to svatit tvoj problem puca mi

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 08:31
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 davore trcin ja 3 puta tjeno HIIT po š3 sprinteva sad nekih š7 minuta me izadje,za 2 tjedna cu po š5 sprinteva da bude 20 minuti, ali opet virujen da san bolji od tebe,tako da ti se uvati jos necega,a ne da kukas stalno


A neznam bas koliko si bolji od mene.. ko da ja ne radim, nakon utega popijem PWM i nastavim jos sat vremena biciklu pedalirat, a ostale dane radim boks.. tako da..

I nemoj onakve gluposti pricat, radije se malo kultiviraj i nauci gramatiku hrvatskog jezika
 

po izgledu virujen,iako se ja ne kurcin i pravin vazan,jer nisan ni ja nesto posebno, ali po tvome kukanju se vidi kakva je situacija,pa ti mi onda nesto pribacujes aj trcat i tako, a aktivan san dosta,i ne bojin se stavit sliku, a sta se tice jezika i gramatike necu komentirat uopce jer nema smisla kad se na to ides vadit,i nije mi ni cilj se svadjat  s tebon ovde samo san ti da konstruktivan odgovor na tvoj post i to je sve, a sad kako ces ti to svatit tvoj problem puca mi



Ja sam ti samo dao savjet kao sto bih i drugima dao, ne znajuci dal ti trcis ili ne, a ti si odmah reagirao kao da te podje.. Malo si krivo shvatio, ali nema veze..

Pa ako na 77kg nemas plocice, to mi je malo cudno.. Kolika ti je onda cista misicna masa, oko 60g?!?!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
guls View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guls Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 10:22
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

  neka zamjena za zobene ujutro, prdi mi se od njih strašno? Sad žderem polubijeli sa sirom, cini me punijim energije...

Jedeš ih s mlijekom jel?  

 

S vodom ili suhe. S mlijekom je najgore.

Back to Top
guls View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guls Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 10:23

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

 Evo danas ruke prsa i trbuh, osjecam se bolje, valjda ce biti uspjeha  neka zamjena za zobene ujutro, prdi mi se od njih strašno? Sad žderem polubijeli sa sirom, cini me punijim energije...


A cucanj, mrtvo i sl. ?
To što radiš onda nije full body.

Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:
kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.

 

Odustao sam od FB, vracam se na stare staze po mišicnim grupama :)

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 10:34
Originally posted by guls guls wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

 Evo danas ruke prsa i trbuh, osjecam se bolje, valjda ce biti uspjeha  neka zamjena za zobene ujutro, prdi mi se od njih strašno? Sad žderem polubijeli sa sirom, cini me punijim energije...


A cucanj, mrtvo i sl. ?
To što radiš onda nije full body.

Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:
kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.

 

Odustao sam od FB, vracam se na stare staze po mišicnim grupama :)



Zašto, što fali FB-u?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 11:50
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

 Evo danas ruke prsa i trbuh, osjecam se bolje, valjda ce biti uspjeha  neka zamjena za zobene ujutro, prdi mi se od njih strašno? Sad žderem polubijeli sa sirom, cini me punijim energije...


A cucanj, mrtvo i sl. ?
To što radiš onda nije full body.

Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:
kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.

 

Odustao sam od FB, vracam se na stare staze po mišicnim grupama :)



Zašto, što fali FB-u?
 

Ocito jako dobro složen program.

Al još bolja varijanta bi bila upper/lower 4x tjedno gdje u svakom treningu imaš jedan glavni lift, dakle BP, MP, DL i SQ i još par vježbi za dopunu i to je to - jednostavno i efikasno, pogotovo za endo tipove koji nemaju šta tražiti na sajlama, odrucenjima, i podlaktica pregibima.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 11:56
  Upper/lower picim vec neko vrijeme...najjaci treninzi ikad...izolacije malte ne 0 bodova..compoundovi rulaju.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 18:09

Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Pa ako na 77kg nemas plocice, to mi je malo cudno.. Kolika ti je onda cista misicna masa, oko 60g?!?!
 

ma to mi najveci problem ajmo rec, je da je ravno sve i moze se napipat al ne vidi se,u tome je kvaka.sta je tu je.a i nisan ja toliko ni visok da mi je to malo kila.iman š78 tako nesto,a nikad ih nisan ni ima

 

Edited by zmaj
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 21:44
  Ja imam jedan problem:
Kako mi je primarni cilj skinuti jos ovo malo sala sa stomaka i dole na ledjima sa strane sto imam (mozda dva kg jos skinuti) radim biciklo nataste 4 puta sedmicno 20 km- to traje nekih sat vremena + 4 puta sedmicno odradim HIIT trening, ili na biciklu, ili trcanje (ovo cesce).
ALi naravno ne zapostavljam ni ancrobne treninge utezima- radim 2-3 puta sedmicno utezima treninge (ili vjezbe body weight, kao sto su lednjaci,sklekovi,duboki cucnjevi itd.)
Problem je taj sto ja osjecam da gubim salo crobnim treninzima, koje stvarno jako forsiram da bi skinuo salo, ali u isto vrijeme vidim kako mi tijelo gubi oblik, isto kao da drasticno gubim misica... Ruke su mi se stanjile, prsa opala, dosta sam misica izgubio...
Ne znam u cemu je stos...
Ne bi trebalo biti u prehrani jer dnevno unesem najmanje š20 g proteina na masu od 90 kg...
Zahvalan za svaki savjet...
Ljudi kad me vide ne kazu "kak si fino smrso" neg "kako si propo je***u"... :(
 

Edited by tare
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 23:42

 Tare sje*o si metabolizam, kao i ja još prije, uzmi tjedan dana oporavka, dobro se najedi, i ispocetka, pametnije.

Bicikl ujutro na prazan želudac je katabolizam žešci jer znam da neceš vozit ko baba 5, 6 km/h vec barem duplo.

Jbg vidjet ceš najbolje sam da je istina kad probaš, a što je je, covjek se ne opameti dok ne nauci na vlastitoj koži.

Proteina na defki treba tek biti hrpetina, ispod 2, 2.5 xbw ne bi smio ici.

I na kraju ti se sve svede na kalorije...i malo eksperimentiranja s tijelom.

Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 01:14

Quote
Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:

kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.


super je trening,nešto slicno i ja napravim,samo što složene stavim npr 4 serije a izo 2 serije,i sve skupa mi potraje nekih 45 min..
A nisi napisao koliko ponavljanja..ili to varira ovisno o vježbi i treningu? i još da se za kraj ubaci i recimo 2 serije stojecih listova
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 16:03
Originally posted by jole00 jole00 wrote:


Quote
Evo ja sam malo prije odradio jedan full body trening:

kosi bench 3x
veslanje u pretklonu 3x
slobodni cucanj s opterecenjem 3x
lateralno podizanje bucica 3x
biceps na scottu 3x
triceps potisak užetom 3x
sklopka 2x

To je to.


super je trening,nešto slicno i ja napravim,samo što složene stavim npr 4 serije a izo 2 serije,i sve skupa mi potraje nekih 45 min..
A nisi napisao koliko ponavljanja..ili to varira ovisno o vježbi i treningu? i još da se za kraj ubaci i recimo 2 serije stojecih listova


Obicno to bude cca. š0 ponavljanja po seriji.
I ja se trudim da mi trening traje cca. 45min. Nema se što duže raditi.. Jedino ako želiš kardio raspaliti kasnije, to je onda druga prica..

FITovci,

kad radite full body, da li radite kada 2 vježbe za istu mišicnu skupinu u jednom treningu? .. npr. za leđa - zgibove + veslanje u pretklonu?

Vidim da davor radi ovdje - zgibove + mrtvo .

Osobno u full body treningu jedino gdje možda izvodim 2 vježbe po mišicnoj skupini su za leđa.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.