New Posts New Posts RSS Feed - Fakulteti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fakulteti

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 15:40
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  zavrsila arhitekturu i nisam zadovoljna al kako je to bio djecji san.. odradila sam ga. nadam se da cu u slijedecoj godini upisat visu trenersku


S arhitekture na višu trenersku - dosta velika promjena usmjerenja.. zašto?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 16:12
 zvuci neobicno, znam. sjedilacki nacin zivota nije za mene.zadnjih 7mj sam provela za kompjuterom i po 20h dnevno sto osim sto je stetilo mom zdravlju i izgledu (š0kg vise) stetilo je i mom drustvenom zivotu. Lijepa struka i ne mislim od nje odustat al buduci imam priliku jos uvijek utjecat na svoj zivot potrudit cu se upisat visu trenersku. Polako se vracam zdravijoj prehrani i vjezbanju.. svaki dan malo po malo al definitivno zelim u slijedecoj godini osim osobne sedisfakcije zbog vjezbanja odradit i edukacijski diomoze mi samo koristiti
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 16:25
Dosta veliki zaokret - držimo fige!   
Mi ovdje te najbolje razumijemo hehe.


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 16:38
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 zvuci neobicno, znam. sjedilacki nacin zivota nije za mene.zadnjih 7mj sam provela za kompjuterom i po 20h dnevno sto osim sto je stetilo mom zdravlju i izgledu (š0kg vise) stetilo je i mom drustvenom zivotu. Lijepa struka i ne mislim od nje odustat al buduci imam priliku jos uvijek utjecat na svoj zivot potrudit cu se upisat visu trenersku. Polako se vracam zdravijoj prehrani i vjezbanju.. svaki dan malo po malo al definitivno zelim u slijedecoj godini osim osobne sedisfakcije zbog vjezbanja odradit i edukacijski diomoze mi samo koristiti


visa trenerska, sranje od skole, tj nista neces nauciti, jbt jedan lik meni kaze ucio sam fiziologiju 2 dana i polozio wtf??? samo im je bitno da platis, a ako nemas nigdje osiguran posao, koji ce ti k...., š0 x vise ces zaraditi sa tvojom strukom koju imas. to je za mene u tvom slucaju totalni promasaj
mrtav hladan
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 16:40
  zvuci da jest veliki zaokret al realno od svoje š4te godine indirektno ili direktno sam u nekoj od teretana.. bar na kavi ako ne na vjezbanju i u sebi imam previse energije da bi sjedila na nekom poslu, gubila zivce i razmisljala o tome kako samo fizicki i psihicki propadam.

Sad cu bit malo aktivnija po forumima jer napokon da i imam net doma pa da mogu bit vise prisutnija u zelji da se "sredim" i fala Bogu da postoji ovakvo mjesto! Random citam teme sto me zanima jer da "ljudi ovdje najbolje razumiju"
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 16:44
svima je uvijek najbitnije da platis! ima li ista u danasnjem komercijalnom drustvu da je ispravno, jeftino ili besplatno? Nije bitna zarada, bitan je stil zivota. A sto se tice posla i u jednoj i u drugoj bransi si to mogu osigurat.

A dal je sranje od skole ili ne.. gle sve sto je "vikend skola" ne moze ponudit ono sto je dif i profesionalno iskustvo al opet.. upisuje se u radnu knjizicu
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 zvuci neobicno, znam. sjedilacki nacin zivota nije za mene.zadnjih 7mj sam provela za kompjuterom i po 20h dnevno sto osim sto je stetilo mom zdravlju i izgledu (š0kg vise) stetilo je i mom drustvenom zivotu. Lijepa struka i ne mislim od nje odustat al buduci imam priliku jos uvijek utjecat na svoj zivot potrudit cu se upisat visu trenersku. Polako se vracam zdravijoj prehrani i vjezbanju.. svaki dan malo po malo al definitivno zelim u slijedecoj godini osim osobne sedisfakcije zbog vjezbanja odradit i edukacijski diomoze mi samo koristiti


visa trenerska, sranje od skole, tj nista neces nauciti, jbt jedan lik meni kaze ucio sam fiziologiju 2 dana i polozio wtf??? samo im je bitno da platis, a ako nemas nigdje osiguran posao, koji ce ti k...., š0 x vise ces zaraditi sa tvojom strukom koju imas. to je za mene u tvom slucaju totalni promasaj
 
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 17:40
  pa mozes ti i bez te vise imati takav stil zivota, ionako je zakon o sportu u teskoj banani pa trener moze biti gotovo svatko... ali to je klasicna spika 90% ljudi bi htjelo imati svoju teretanu i bla bla bla, ko nebi :D


mrtav hladan
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 19:30
Originally posted by opasni opasni wrote:

  pa mozes ti i bez te vise imati takav stil zivota, ionako je zakon o sportu u teskoj banani pa trener moze biti gotovo svatko... ali to je klasicna spika 90% ljudi bi htjelo imati svoju teretanu i bla bla bla, ko nebi :D


slazem se s tobom!
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
mima18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mima18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 13:12
  dali je tko na PBF-u u zg-u?
upisala sam ove godine (Brucoš nakon prve državne mature ) prehrambenu tehnologiju, pa me zanima dali je tko od forumaša ondje
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 02:45
Originally posted by mimaš8 mimaš8 wrote:

 
dali je tko na PBF-u u zg-u?


Jedino kupujem jogurte tamo! š5 jogurta za 9kn!

Inace, studiram turisticki menadžment u Zagrebu, još jedan ispit ostao sad u 9.-om!

(poslije još praksa, završni...ali, to ce sve lako!)

Super mi je to s turizmom, npr.završni rad cu pisat vezano za sport, kud ceš bolje!
LiveStrong
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 07:16
Završio sam financije na Ekonomiji u Osijeku, 2006. I nakon kratke avanture na burzi, završio u javnoj nabavi

Edited by mesek
will smoke your weed for food!
Back to Top
sanchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 20:17

 Ja sam sanitarni inženjer, a radim kao tajnica

Da mogu ponovo definitivno bi upisala stomatologiju ili arhitekturu

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 22:23
Originally posted by sanchi sanchi wrote:

 Ja sam sanitarni inženjer, a radim kao tajnica

Da mogu ponovo definitivno bi upisala stomatologiju ili arhitekturu



pa i možeš
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 22:24
  ja pravo.....
Back to Top
sanchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2010 at 08:19
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by sanchi sanchi wrote:

 Ja sam sanitarni inženjer, a radim kao tajnica

Da mogu ponovo definitivno bi upisala stomatologiju ili arhitekturu



pa i možeš
 

 

Pa završila sam faks, imam 25 godina, da upišem stomatologiju treba mi najmanje još 5-6-7.... A ne da mi se iza faks odma ici u penziju

Back to Top
sanchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2010 at 08:21

 

Lega ti si srednja škola jel da? šta ceš ti upisati, hoceš ici na faks?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.