New Posts New Posts RSS Feed - Fakulteti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fakulteti

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fakulteti
    Posted: 04 Srpanj 2010 at 22:06
što studirate i jeste li zadovoljni svojim odabirom? Kad bi mogli ponovno birati biste li izabrali neki drugi fakultet ili biste opet izabrali sadašnji?

Eto, baš me zanima što su FITovci studirali, odnosno što studiraju.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 00:26
Pravo i super zadovoljna sam je, ima puno za
uciti ali kad te zanima..
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 00:32
Originally posted by mare_ mare_ wrote:

Pravo i super zadovoljna sam je, ima puno za
uciti ali kad te zanima..


Koja si godina?
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 07:05
isto pravo , ali sam strašno nezadovoljna, nisam to nikad htjela upisati i sad se samo mucim, druga godina sam
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 10:05
Sami pravnici ovdje.. dianna, zašto nisi zadovoljna? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 10:35
  koji je prosjek godina uopce na ovom forumu?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 10:36
Originally posted by tweety tweety wrote:

  koji je prosjek godina uopce na ovom forumu?


Ima i mladih i starijih - prosjek cca. 20-25 godina..
Raspon je od cca. š5 - 40god.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 11:24
Studirala i završila engleski i španjolski jezik i književnosti, pa onda poslije završila još jednu privatnu Cambridge biznis školu za marketing (gradiva cca ko na postdiplomskom iz marketinga na ekonomiji)

Naravno, opet bih izabrala isto, ali kao tipicni horoskopski blizanac, nemam mira i sve me zanima.. Ima toga mali milijun što bih htjela nauciti
Jedino mi je žao što nisam otišla na medicinu za koju sam se pripremala (moja velika ljubav i davna namjera)- mislila sam da cu bit kardiolog ili pulmolog/alergolog...na kraju me zeznula jedna gadna životna situacija pa sam morala odustati.




Edited by Kate
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 13:51
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Sami pravnici ovdje.. dianna, zašto nisi zadovoljna? 


Ništa mi se ne sviđa, nikad to nisam htjela upisati ,a ono što sam htjela nisam uspjela i eto završila na onom što mrzim iz dna duše ali eto.. nikad ne reci nikad , ja sam uvijek govorila nebi NIKAD pravo, i di sam sad, tu među njima...

ne sviđaju mi se odnosi na faxu, niko ti nebi ništa pomogao, rekao , ma ništa,,, a profesori, ooooo o tome bi roman mogla napisati, užas , odnos prema nama studentima katastrofa, ne kažem ima ih i fer i korektnih al takvih je možda dvoje troje nažalost
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 21:34
Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Originally posted by mare_ mare_ wrote:

Pravo i super zadovoljna sam je, ima puno za
uciti ali kad te zanima..


Koja si godina?

nadam se treca na jesen, imam jos 2ispita do uvjeta, hehe imam dugo i radno ljeto uz knjigu=)   
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 10:32
 Ja sam FER završila i...zadovoljna sam...nemam primjedbi
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 11:05
Originally posted by petra petra wrote:

 Ja sam FER završila i...zadovoljna sam...nemam primjedbi


Programiraš negdje ili?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 11:56
Ima ovdje kroatista?
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Prasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 10:37
 2x na Filozofskom. Dobra ekipa, domaca atmosfera, najbolji moguci studentski život ali zastarjeli i otežani uvjeti rada na predavanjima, slaba organiziranost i informiranost, profesori kako koji, uglavnom jako susretljivi i OK. Ima kolizija, predavanja su razasuta od 8-2š i rascjepkaju dan, dosta je bilo iscrpljujuce sve popratiti (predavanja, seminare i vježbe), uz to pisati puste domace zadace, referate i seminare i davati hrpetinu ispita na kraju. Puno truda za nešto što je jako zanimljivo i obogati te kao covjeka, proširi ti horizonte, ali na kraju neisplativo i uglavnom bespotrebno i besperspektivno na trištu rada.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 11:03
  ja nisam zadovoljan mojim odabirom, i definitivno bi izabrao drugi fakultet da biram ponovno, zalim dan danas sto nisam otisao na ekonomiju, s obzirom da su mi svi u familiji ekonomisti, 90% rodbine, ostali su zavrsili FER i PMF , ali bas sam ja morao biti poseban i to mi se obilo o glavu... ja sam slusao srce, a ne mozak!  BRAVO JA!
mrtav hladan
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2010 at 11:22
  zavrsila arhitekturu i nisam zadovoljna al kako je to bio djecji san.. odradila sam ga. nadam se da cu u slijedecoj godini upisat visu trenersku
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.