New Posts New Posts RSS Feed - Fail recepti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fail recepti

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 13:13
Ma sve okSmile
Meni je samo žao kad procitam da jedeš bljutavu hranu,jer za mene bi to bilo mucenje.Ali ok,to je tvoja stvar.Na kraju krajeva ti si taj koji to mora pojesti,ne jaTongue
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 13:14
:) nije toliko bljutavo kada imaš kiselog :D Pokrije rupe haha :))
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 12:37
Omlet sa posnim sirom.
I jednog i drugog se klonim jedno dobro vrijeme.
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 09:29
Ovo je tema za mene. :D 

Pošto do prije pola godine kuhati znala nisam, u biti mi se svo znanje o kuhanju odnosi na zdraviji tip prehrane (što dosta olakšava skretanja s puta, zamisli - ogranicenost na nekim podrucjima može biti dobra :D). Iako recepata ima pregršt, ja odlucih eksperimentirati u par navrata. Pa je to izgledalo otprilike ovako: 

Omlet s tunom. Znaci, izmiksala sam jaje i tunu. Odjednom. S uljem/vodom/što li je vec bilo. Pocela peci. I dodala gljive, pošto "omletirana" ribetina nije sama po sebi odvratnog okusa, tu su naprosto trebale biti i gljive. Nemojte pokušavati. Nikad. Ikad. :D Mislim da mi ovo ni Bear Grylss ne bi oprostio. Štoviše, vjerujem da bi izmedju moje jajaste tune i strvine nilskog konja izabrao drugo. 

Kolac od posnog, kokosa, jabuke i... Svaceg. :D Lijepo je izgledalo i mirisalo, ali mislim da carape nošene na desetak intenzivnijih treninga imaju bolji okus. 

I naravno... Zobene s jajima. (Bit cu slobodna primijetiti kako ta jaja nešto cesto bivaju spomenuta na ovoj temi. :D) Znaci, izmiksala sam jaje, dodala vec kuhane zobene i pokušala to uciniti jelom. Opet kao neki omlet. Nisam uspjela. Bio je to trenutak u kojem su mi se zobene skoro zgadile, a doista ih volim. Usput sam uništila i tavu, a i nju sam voljela. R.I.P. 


Edited by Wednesday - 16 Listopad 2013 at 09:32
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 09:30
Originally posted by Wednesday Wednesday wrote:

Ovo je tema za mene. :D 

Pošto do prije pola godine kuhati znala nisam, u biti mi se svo znanje o kuhanju odnosi na zdraviji tip prehrane (što dosta olakšava skretanja s puta, zamisli - ogranicenost na nekim podrucjima može biti dobra :D). Iako recepata ima pregršt, ja odlucih eksperimentirati u par navrata. Pa je to izgledalo otprilike ovako: 

Omlet s tunom. Znaci, izmiksala sam jaje i tunu. Odjednom. S uljem/vodom/što li je vec bilo. Pocela peci. I dodala gljive, pošto "omletirana" ribetina nije sama po sebi odvratnog okusa, tu su naprosto trebale biti i gljive. Nemojte pokušavati. Nikad. Ikad. :D

Kolac od posnog, kokosa, jabuke i... Svaceg. :D Lijepo je izgledalo i mirisalo, ali mislim da carape nošene na desetak intenzivnijih treninga imaju bolji okus. 

I naravno... Zobene s jajima. (Bit cu slobodna primijetiti kako ta jaja nešto cesto bivaju spomenuta na ovoj temi. :D) Znaci, izmiksala sam jaje, dodala vec kuhane zobene i pokušala to uciniti jelom. Opet kao neki omlet. Nisam uspjela. Bio je to trenutak u kojem su mi se zobene skoro zgadile, a doista ih volim. Usput sam uništila i tavu, a i nju sam voljela. R.I.P. 


ovu sam temu i zaboravila kuhane zobene i jaja
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 10:43
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Wednesday Wednesday wrote:

Ovo je tema za mene. :D 

Pošto do prije pola godine kuhati znala nisam, u biti mi se svo znanje o kuhanju odnosi na zdraviji tip prehrane (što dosta olakšava skretanja s puta, zamisli - ogranicenost na nekim podrucjima može biti dobra :D). Iako recepata ima pregršt, ja odlucih eksperimentirati u par navrata. Pa je to izgledalo otprilike ovako: 

Omlet s tunom. Znaci, izmiksala sam jaje i tunu. Odjednom. S uljem/vodom/što li je vec bilo. Pocela peci. I dodala gljive, pošto "omletirana" ribetina nije sama po sebi odvratnog okusa, tu su naprosto trebale biti i gljive. Nemojte pokušavati. Nikad. Ikad. :D

Kolac od posnog, kokosa, jabuke i... Svaceg. :D Lijepo je izgledalo i mirisalo, ali mislim da carape nošene na desetak intenzivnijih treninga imaju bolji okus. 

I naravno... Zobene s jajima. (Bit cu slobodna primijetiti kako ta jaja nešto cesto bivaju spomenuta na ovoj temi. :D) Znaci, izmiksala sam jaje, dodala vec kuhane zobene i pokušala to uciniti jelom. Opet kao neki omlet. Nisam uspjela. Bio je to trenutak u kojem su mi se zobene skoro zgadile, a doista ih volim. Usput sam uništila i tavu, a i nju sam voljela. R.I.P. 


ovu sam temu i zaboravila kuhane zobene i jaja

Meni je nešto naj užasnije bilo riža i jaja.... moš mislit kada sam prvi ptua ugrabio i bilo muka..i onda što je najgore nisam mogao baciti nego pojesti taj lavor :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 10:59
pa nisi valjda pomislio baciti nešto što u sebi ima proteine i ugljice ?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 11:00
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

pa nisi valjda pomislio baciti nešto što u sebi ima proteine i ugljice ?

Svaki put kada sam zagrabio sam to pomislio.... zadnja je bila najgora
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:28
Originally posted by viva_ganar viva_ganar wrote:

Omlet sa posnim sirom.
I jednog i drugog se klonim jedno dobro vrijeme.


Ma nemate pojma  Tongue  LOL






Ja nemam faila - ne kompliciram puno i nema onog što mi nije fino Big smile Osim slanih incuna 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:46
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by viva_ganar viva_ganar wrote:

Omlet sa posnim sirom.
I jednog i drugog se klonim jedno dobro vrijeme.


Ma nemate pojma  Tongue  LOL






Ja nemam faila - ne kompliciram puno i nema onog što mi nije fino Big smile Osim slanih incuna 



Uuuu što mi to fino papaš i ja bih isto :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:00
To i ti papaš Wink Ovo kad dragi složi, nema boljeg Heart Samo origano fali na vrh Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:04
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

To i ti papaš Wink Ovo kad dragi složi, nema boljeg Heart Samo origano fali na vrh Smile

Dobro znam ovo sa jajima ...hahaha  ali jel to sa šunkom ili? Ne vidim dobro što je sa jajima :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:07
 
A što drugo dragi moj, neciji jezicci? LOL Šunka šunka Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:10
Pa to to pitam LOL Ima i sira!! sad tek kužim uuuu ja danas papam neku ljutu varijantu ubacio sam cili papricicu umro sam skoro još sam bibera stavljao haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:12
Pa ima i sira, u tome i je poanta odgovora na vivin post LOL

Jao...eto ti kad kemijaš bezveze LOL Neka, neka, dobra je papricica...samo u nekoj normalnoj dozi Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:16
Ahaaa nisam skužio quote...a i da smo na ovoj temi ja još mislim da smo na" pokažite što jedete" haha

Ma volim ja ljuto..ali sada sam pretjerao...tješim se sa kruhom Embarrassed
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.