New Posts New Posts RSS Feed - Fail recepti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fail recepti

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 09:14
Originally posted by josipr josipr wrote:

kuhano jaje u mikrovalnoj...

jbg morao sam probati, cistio sam pola sata


e pa ovo možda i nebi bio fail da si jaje stavio u zdjelicu s vodom pa u mikrovalku?? možda bi tako funkcioniralo
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 14:33
Originally posted by mare_ mare_ wrote:


Originally posted by josipr josipr wrote:

kuhano jaje u mikrovalnoj...

jbg morao sam probati, cistio sam pola sata
e pa ovo možda i nebi bio fail da si jaje stavio u zdjelicu s vodom pa u mikrovalku?? možda bi tako funkcioniralo


možda bi tako funkcioniralo (ne želim isprobati), ali mene je zanimalo bez zdjelice i vode. To je bio pokus

Back to Top
dancibananci25 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dancibananci25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2012 at 21:58
Originally posted by josipr josipr wrote:

kuhano jaje u mikrovalnoj...

jbg morao sam probati, cistio sam pola sata
 
 
 
LOLLOLLOLLOLLOL Ovo još nisam cula!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 13:23
Danas riža kuhana sa jajima dinstani na luku....jedva sam pojeo.....spasilo me okus kiselog krastavaca haha :D 
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 13:33
Originally posted by dancibananci25 dancibananci25 wrote:


Originally posted by josipr josipr wrote:

kuhano jaje u mikrovalnoj...



jbg morao sam probati, cistio sam pola sata

 
 
 
LOLLOLLOLLOLLOL Ovo još nisam cula!


probala sam i ja,jaje u mikrovalnu
bilo je opako
ahahahhahha   
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 17:50
Ja od tih ekstremih stvari sam jedino stavio u toster :D 
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 19:05
hahahahha i ja sam stavio 2 jajeta u mikrovalnu, nakon 1 min. BUM vrata se otvorila i od tolkog udarca zalupila , a unutra HAOS
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 00:57
Ne razumijem zašto nam takve ideje padaju na pamet hahaha
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 09:39
jer se na takav nacin dobivaju i win recepti (koji su nam i misao vodilja) :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 09:44
Nedo Bog mene za kuhara :D Ne znam tko bi imalo jeo ono što ja skuham pecem ili slicno....ja to napravim samo da mogu pojesti....okus sve hrane mi je doslovno bljak....Svejedno ne uživam u hrani....dodam kiselog da zanemarim okus....važno mi je samo broj koji pojedem :D...zato vjerovatno i volim zobene pahuljice tu samo mlijeko sipam ne mogu pogriješiti :D
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:17
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Nedo Bog mene za kuhara :D Ne znam tko bi imalo jeo ono što ja skuham pecem ili slicno....ja to napravim samo da mogu pojesti....okus sve hrane mi je doslovno bljak....Svejedno ne uživam u hrani....dodam kiselog da zanemarim okus....važno mi je samo broj koji pojedem :D...zato vjerovatno i volim zobene pahuljice tu samo mlijeko sipam ne mogu pogriješiti :D

Zašto si uskracuješ da uživaš u hrani?UnhappyMeni je to glavni razlog što jedem,osim gladi naravnoSmile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:19
Zato što nisam tip osobe koja uživa u hrani....meni je hrana samo gorivo za trening...Ne razumijem zašto bi bilo uskracivanje necega...je***a nisam gurman....U tanjuru ja jedino što vidim je broj ....ostalo me baš ne zanima...puno ljudi mi je stavljalo pod nos cevape , pizzu iz MC-a hranu...ali uopce me ne privlaci....davno sam to izgubio....Ja jedem da zadovoljim potrebe tijela :)
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:44
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Zato što nisam tip osobe koja uživa u hrani.... :)

ok Smilepa pretpostavljam da si prije uživao kad si bio bucoSmilenecu dalje ništa pretpostavljatiSmile

Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:58
Gledaj više uživam sada nego kada sam bio buco..kada prstom nisam mrdnio...kada nisam poštovao svoje tijelo....zanemarivao prave potrebe tijela....hrana je hrana...gorivo , i materijal za gradnju....više uživam što stvaram trenutno nego onda....bolje se osjecam bolje živim...trošim bolje gorivo i kvalitetniji materijal nego prije...i moj stari je isto uživao u hrani....eto dijabetes ga je pogodio upravo iz takvog uživanja....to nije uživanje to je uništavanje sebe svojih funkcija...zanemarivanje sposobnosti i shvacanja za što smo sposobni....vježbao sam i sa takvom hranom...što sam pozitivno upregnio misli u loš kvalitet nije bilo rezultata...probao sam poitivno misiti sa manje te hrane pozitivno nije bilo nicega....imao sam loše misli o zdravoj hrani....napredak? kako mi tijelo onda pozitivnoga ništa nije dalo...dok sam mislio o njoj? Filozofiranje ne spada ovdje....cinjenice su cinjenice....ja sam se sa njima pomirio....
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 12:45
Ja kad sam spomenula uživanje u hrani,mislila sam na uživanje u tvojoj trenutnoj prehrani,ne znam zašto si pretpostavio da mislim na junk food.I koliko vidim imaš fin jelovnik,samo ne znam zašto si ne dopuštaš da bude fin,nego mora biti bljutav.Ali na to pitanje nnemoj meni odgovarati,nego sebi samome.
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 12:50
Pa izvini ali komentiram one prijašnje...pozitivne i negativne misli...nisi spominjala Zdravu prehranu...:) izvini ako te nisam dobro razumio....Ali i inace ne gledam hranu kako mi paše samo njene vrijednosti :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.