New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mog treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mog treninga

 Post Reply Post Reply
Author
shaee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shaee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evo i mog treninga
    Posted: 29 Ožujak 2011 at 22:53

Dakle, cura sam, visoka š76, 63.5kg. Želja mi je doci do 58 i ucvrstiti tijelo.Iz prehrane nisam izbacila ništa, ali mislim da bih slatkiše,sokove... trebala ako želim rezultate, u 3 mjeseca izgubila sam 3,5kg.

PROGRAM:(3 puta tjedno u teretani) Svaki trening traje oko šsat i š5min.

š.Dan.
Orbitrek š5 minuta
Vježbe za sve trbušne mišice u teretani. Od svake napravim 2 ili 3 serije.
Vježbe za ruke, to su 3 vježbe s utezima od 2kg, po dvije serije+bench po dvije serije.
Orbitrek 5 minuta.

2.Dan
Orbitrek š5 minuta.
Vježbe za noge u teretani. Isto za sve skupine mišica, od listova do stražnjice. 2 serije.
Vježbe za leđne mišice. 2 serije.
Orbitrek 5 minuta.

3.Dan.
Orbitrek š5 minuta
Vježbe za sve trbušne mišice u teretani. Od svake napravim 2 ili 3 serije.
Vježbe za ruke, to su 3 vježbe s utezima od 2kg, po dvije serije+bench po dvije serije.
Orbitrek 5 minuta.

Evo to bi bilo to, prvi i treci dan ponavljam vježbe pošto su to podrucja na koja se više koncentriram. Noge i leđa mi nisu toliko bitni.
Primam sve vrste savjeta kako da poboljšam rezultate!

Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2011 at 23:04
Naravno da bi trebala izbaciti slatkiše, sokove i sl. stvari. Prehrana je jako bitna. što se tice treninga, pretjeruješ s vježbama za trbušne, salo s trbuha se skida u kuhinji, a ne trbušnjacima. Odaberi za svaku mišicnu skupinu (ukljucujuci noge i leđa :D) 2-3 vježbe, pa složi nešto. Možeš slobodno ovdje zalijepiti da komentiramo, u ovom treningu se nema nešto posebno prepravljati kad nisi puno ni napisala. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.