New Posts New Posts RSS Feed - evo i mene! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

evo i mene! :)

 Post Reply Post Reply
Author
M-power View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M-power Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: evo i mene! :)
    Posted: 04 Veljaca 2012 at 12:49
Pozdrav veliki svima!!
Citam blog vec preko godinu dana,i evo odlucih se registrirati napokon!više manje sa svim sam upoznat, ljudima na blogu,prehranom treninzima itd.,sad samo triba volje za sve to provesti bez puno pametovanja...
Ajmo reci da sam oduvik bia sportski tip-od malih nogu tenis,nogomet,kickboxing ..ali taj bronhitis mi jednostavno nije dava mira.. danas je to iza mene i kao decko od 20ak god zelim nazad u formu.. visok sam 187 i trenutno 103kg,zelim nazad u polutesku kategoriju oko 92kg.. :)
Najveci problem mi je prehrana..jedem sve sto vidim,od bureka sa sirom do posnog sira..a tako neide
Imam doma lijepo uredjen prostor za trening,prava mala teretanica ( sipka za zgibove, karike,girja,tatami na podu,bench skoro sve,jedino za dipseve mi fali nesto)..znam neki bi sve dali da ovo imaju ali sve je u volji i glavi..zelim zdravije tijelo i to namjeravam ispraviti..
Još jednom pozdrav svima i drzite fige da do toplijih dana se dovedem u red pa mozda i slike objavim..naravno svaka pomoc komentar i sugestija je dobro došla..
pozdrav ljudi stay strong!!!
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2012 at 17:05
Pozz!!!
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2012 at 22:44
pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.