New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
uprolazu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uprolazu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evo i mene
    Posted: 25 Kolovoz 2011 at 17:45
Pozdrav svima, nisam znala da postoji tako dobar forum, lijepo je otkriti vas Wink.
Da se predstavim: imam 22 godine, visoka sam š7š cm, težina: 58-62 kg. Kile mi nisu neki problem, ne pazim na prehranu (što se tice brojanja kalorija i unos proteina, ugljikohidrata...), no voljela bih se malo zategnuti (pogotovo bedra)...
Vježbam vec oko mjesec dana (Jillian Michcls-30 Day Shred- trenutno: level 3) a pocela sam i trcati, no moram priznati da sam s kondicijom skoro na nuli.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 21:47
Pozdrav Wink
Svakako bi trebala poceti paziti na prehranu, pogotovo ako se želiš "zategnuti" ;)
Back to Top
uprolazu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uprolazu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 19:51
Nisam karakter po tom pitanju. Smile
A i time (na neki nacin) gubim društveni život... Nema više slasticarnice, odlaska na pizzu/cevape poslije kupanja, ne mogu si popiti vani, nema kokica u kinu... A kad sam u gostima? Ni tad ne bih smjela jest kolace/slatkiše/grickalice...Wink
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 22:13
Pa kaj se toga tice nisi bas u pravu....nemoras se odricati nekih uzitaka jer oni nisu pretpostavljam svakodnevnica, bitno je kakva ti je prehrana generalno, ak je 90% kak treba ti povremeni "izleti" nebudu igrali toliku ulogu....
Ako je to pak manje-vise stalno takva prehrana onda je to vec problem..........
a i drustveni zivot se ne mjeri pojednim cevapima, grickalicama i slatkisima, to je samo ljudska navika i nista vise..........ja u gostima ne jedem nist kaj mi se ne jede i ne pati mi nista..........to je drugo kaj ti zelis jest grickalice , slatkise i sve ostalo i to kao tvoj izbor je u redu , ali nije drustveni zivot izgovor da u gostima moras se trpat cipsevima, keksima i sl Wink.

Meni osobno ak mi se jede nesto pojedem, pojest cu i pizzu s drustvom i tu i tam nekaj slatko i definitivno ne treba biti rob i picajzlit oko svakog zalogaja, jer od ajmo rec 28-30ak obroka u tjednu ako mi je njih 25 "clean" ne vidim neki problem..... jedino ak sam odlucio zapet za neki cilj malo veci onda cu tih 2 mjeseca stisnut malo prehranu. i bok, sve je stvar kaj zelis postici.......na zalost nigdje nemres dobit i ovce i novce ............osim Gajbe u njegovom putopisuWink


Edited by The Phoenix
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 22:53
Feniks ti je odlicno rekao ;) Kak bi Gymka rekla, treba odredit prioritete u životu :) Nemoj smatrat da ceš ti izgledat "WOW" sama od sebe, potrebna su odricanja i trud da bi se postigao neki dobar izgled...
Back to Top
uprolazu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uprolazu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 00:15
   
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pa kaj se toga tice nisi bas u pravu....nemoras se odricati nekih uzitaka jer oni nisu pretpostavljam svakodnevnica, bitno je kakva ti je prehrana generalno, ak je 90% kak treba ti povremeni "izleti" nebudu igrali toliku ulogu....
Ako je to pak manje-vise stalno takva prehrana onda je to vec problem..........
a i drustveni zivot se ne mjeri pojednim cevapima, grickalicama i slatkisima, to je samo ljudska navika i nista vise..........ja u gostima ne jedem nist kaj mi se ne jede i ne pati mi nista..........to je drugo kaj ti zelis jest grickalice , slatkise i sve ostalo i to kao tvoj izbor je u redu , ali nije drustveni zivot izgovor da u gostima moras se trpat cipsevima, keksima i sl Wink.

Meni osobno ak mi se jede nesto pojedem, pojest cu i pizzu s drustvom i tu i tam nekaj slatko i definitivno ne treba biti rob i picajzlit oko svakog zalogaja, jer od ajmo rec 28-30ak obroka u tjednu ako mi je njih 25 "clean" ne vidim neki problem..... 

Nisam mislila baš trpat, nego i sitnicu smatram "grijehom"  i onda si sutradan to ne oprostim nego imam osjecaj kao da sam na pocetku i onda taj dan nastavim u tom tonu, jer cu od "sutra" i onda se taj "sutra" katkad otegne i onda sam na kraju stvarno na pocetku... i tako u krug.. . Nisam htjela reci da mi hrana cini društveni život, ili da se on mjeri po tome a ni da baš svakodnevno griješim... Znam, cjepidlacim, Smile zato se to i događa...
*ak sam odlucio zapet za neki cilj malo veci onda cu tih 2 mjeseca stisnut malo prehranu. i bok, sve je stvar kaj zelis postici.......
Istrpila bih ja mjesec dana kad bih znala da je to to, ali na tome treba stalno raditi, ne mogu u jednom trenutku dignut ruke i ocekivati da ce sve ovako ostati... Smile
Sve što zasad pokušavam je steci neku kondiciju i zavoljeti vježbanje (pritom se i zategnut T&#šš1;ngue).

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Nemoj smatrat da ceš ti izgledat "WOW" sama od sebe

Ne treba baš "WOW", tad bih bila presavršena Wink T&#šš1;ngue T&#šš1;ngue T&#šš1;ngue T&#šš1;ngue Dovoljno je vrlo dobro T&#šš1;ngue
*potrebna su odricanja i trud da bi se postigao neki dobar izgled.
Nadala sam se da mi je potreban samo doobar trud bez odricanja Big smile Big smile, baš ste me izbedirali sad...
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 00:28
Jaaaaoj pa je'l drustveni zivot hrana? :D Naravno da nije ;) Malo mi je muka vise od toga sto ljudi ne znaju normalno i lepo da izadju i zableje bez nekih propratnih efekata u vidu opijata, hrane ili alkohola i poistovecuju drustveni zivot sa tim trivijalnim stvarima i pricaju kako MORAJU tako i nikako drugacije. Ukljucite mastu malo :D Jeste, ja sam prva za to da hrana u nekim trenutcima jeste slastan dozivljaj bas zbog drustvene situacije, ali ne slazem se sa tim da ona i alkohol cine socijalni zivot. Sve zavisi od toga sta zelis i kako se naviknes, ja milion puta izadjem sa drustvom i ne narucim pizzu koju oni svi naruce ili ne pijem i nista mi ne bude, necu da umrem
Sto rece Phoenix povremeni dzank nije strasan, bitno je da ti to ne budu obroci, da ti to ne bude hrana i da ti ne bude neka svakodnevnica, da ne preterujes u tome. Vrlo cesto i ja maznem nesto slatko, ali ne pojedem celu cokoladu ili pola bureka iz pekare umesto konkretnog obroka... Sve je balans, i volja i kako se osecas... I navika u vecini slucajeva, da. :)

E a odricanja...Pa moraju postojati, nista dobro nikad nije doslo bez odricanja, retko kome dodje samo od sebe.

Edited by Morrighan
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 08:29


Super, sve ste rekli, jedva da imam šta za dodat..al ipak cu dodat, ja nebi bila ja inace Big smile

Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:

  

Nisam mislila baš trpat, nego i sitnicu smatram "grijehom"  i onda si sutradan to ne oprostim nego imam osjecaj kao da sam na pocetku i onda taj dan nastavim u tom tonu, jer cu od "sutra" i onda se taj "sutra" katkad otegne i onda sam na kraju stvarno na pocetku... i tako u krug.. . Nisam htjela reci da mi hrana cini društveni život, ili da se on mjeri po tome a ni da baš svakodnevno griješim... Znam, cjepidlacim, Smile zato se to i događa...
.


Eee to je greška Wink Kada odluciš zajunkat - zajunkaj pošteno i mirne savjesti. Jedan obrok necega "zabranjenog" nije katastrofa - zapravo cak je i potrebno svako malo za protrest metabolizam i umirit psihu, pogotovo ako si vec blizu idealnoga - a vidim da je kilaža super i da si ti prilicno zadovoljna sobom. Ako ti je vecina obroka ok, i tek povremeno zaguštaš -nemoj se bedirat i ne odustaj -  samo si iskontroliraj kolicinu i kasnije se vrati na zdrave obroke - jedno je par kockica cokolade, a drugo cijela cokolada od 300 g,  isto tako jedna stvar je svaki dan "griješiti" po malo nego si jedan dan dati oduška i kasnije nastaviti po starom. Sve se može, samo treba znati tempirati...i uživati u tome. Glava je užasno bitna kod svega toga - ako se svakodnevno stresiramo radi radi prehrane i treninga necemo stici daleko....prije cemo izgoriti putem.

A prioriteti, društveni život i to.....hmmmm kratko cu rec - samo mi imamo kontrolu nad svojim životom, mogucnost izbora i definiranja svog cilja tako da...sve ovisi što nam je važnije, nitko nije kriv osim nas i naše inertnosti ako zbrljamo Wink


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
uprolazu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uprolazu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 11:22
Znam da ste svi u pravu, ali lako je vama reci vi živite tako... teško je odjednom se prebaciti na nešto i naviknut sebe i druge na to...
Još jednom: ne kažem ja da je hrana moj društveni život...

Sve u svemu ja se hranim zdravo (ili barem tako mislim), ne na nacin na koji i vi (uglavnom nemam obrok bez ugljikohidrata; slatka kava svakog dana-i to šecer, ne natren; desert poslije rucka-nije to cijela cokolada, pola kolaca, to je pokoja kockica cokolade ili komad kolaca, itd., itd....) = hocu reci da nemam "ciste" obroke.
Pošto se želim samo zategnuti, ne i smršaviti, planirala sam ne mijenjat prehranu nego se samo pokrenut, a vi tvrdite da necu uspjeti bez promjene prehrane...Cry

I ovo: 
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 
A prioriteti, društveni život i to.....hmmmm kratko cu rec - samo mi imamo kontrolu nad svojim životom, mogucnost izbora i definiranja svog cilja tako da...sve ovisi što nam je važnije, nitko nije kriv osim nas i naše inertnosti ako zbrljamo Wink
potpisujem Wink

*Odsad i Hip hop abs nalazi svoje mjesto kod mene Wink
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 12:23
Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:


Pošto se želim samo zategnuti, ne i smršaviti, planirala sam ne mijenjat prehranu nego se samo pokrenut, a vi tvrdite da necu uspjeti bez promjene prehrane...Cry




Skinut par kg viska je lakse nego nego dat onaj zavrsni udarac na ona problematicna podrucja i onu bas zadnju kilicu špekeca koja nam daje osjecaj da smo blizu ali da još uvijek to nije ono idealno.....
U svakom slucaju, necu tvrdit da nemozes, jer neznam kako izgledas i sto zelis postici kao krajnji rezultat , ali sto god to bilo trebat ce ti puno, puno vise nego da malo stisnes klopu ukoliko nije neki natprosjecni rezultat
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 13:00
Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:

....ali lako je vama reci vi živite tako... teško je odjednom se prebaciti na nešto i naviknut sebe i druge na to...


A od nekud smo morali krenuti, je li tako? Wink Da znaš moju prehranu i aktivnosti od prije srušila biš se od šoka Big smile Ja cu prva reci da sam jedva krenula Smile i da je trebalo puno truda, puno odricanja, puno cudnih pogleda, puno živaca da se sve to izdrži....pazi - i danas me zna ulovit žuta minuta kada vidim curu da izgleda š00 puta bolje od mene i drži pizzu u ruci dok ja kupujem 2 kutije posnog i radim krugove okolo dok ne smislim dal da uzmem taj vražji sladoled ili ne Big smile
Teško je odjednom - ali možeš postepeno. Uostalom, što je teže - to ceš više cijenit sav trud koji je stajao iza uspjeha. Nemoj mislit da je meni lako - možda je puno lakše jer mi je sve to sada normalno - ali dolaze trenuci kada jednostavno želiš neko vrijeme ne mislit o nicemu...i šta me onda vrati nazad? Moji prioriteti Wink

I drugi...dok su ti drugi bitniji od sebe same neceš uspjeti - ti vodiš svoju bitku, oni svoju.

Ovo što kaže Phoenix - nažalost, to je to Smile što si bliže cilju, teže je - jer moraš više paziti na sitnice. šta se može - tijelu je prije u interesu skupljati masti, nego ih se rješavati - nizak bf njega ne zanima baš i to dolaženje do sve boljeg izgleda, sa što manje masti je sve teže što smo mršaviji. Treba ga protresti i šokirati malo više i bolje na samom kraju....vidim da imaš dosta šecera u prehrani i to na svakodnevnoj bazi. Ne želiš to cuti ali nece ici tako Smile Provociraš si inzulin, a on je glavni za skladištenje masnih naslaga...možeš ti biti i mršava sa idealnom kilažom - ali ako se ovako svakodnevno šeceriš Smile nece biti tako lako skinuti taj mali višak koji te smeta, cak i sa povecanom aktivnošcu. Uostalom, ljudi cesto precijenjuju svoju aktivnost  -misle da ce tocno tu jednu cokoladicu istrošit sa sat vremena trcanja - e ne ide to tako lako, kamo srece da ide :)





Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
uprolazu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uprolazu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 17:02
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Skinut par kg viska je lakse nego nego dat onaj zavrsni udarac na ona problematicna podrucja i onu bas zadnju kilicu špekeca koja nam daje osjecaj da smo blizu ali da još uvijek to nije ono idealno.....
U svakom slucaju, necu tvrdit da nemozes, jer neznam kako izgledas i sto zelis postici kao krajnji rezultat , ali sto god to bilo trebat ce ti puno, puno vise nego da malo stisnes klopu ukoliko nije neki natprosjecni rezultat

U pravu si zapravo.
Ne znam, za pravo, koji je moj cilj... Pokrenula sam se zato jer sam željela stec neku kondiciju i shvatila sam da mogu više nego što sam ocekivala od sebe (nisam mislila da mogu vremenski vježbanje ugurati u svoj raspored... uvijek sam si nalazila neki izgovor, ali 20tak min koliko traje š level J.Michcl nije ništa, traje puno krace od neke serije na TVu koja mi nicemu ne koristi), nakon 2. stupnja dobila sam onu uzdužnu crtu na trbuhu (ne mjenjanjem prehrane) i to me je motiviralo za daljnje "zatezanje", uvijek sam mislila da bi nešto postigao moraš biti rob i prehrane i vježbanja (što zapravo i nije).
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ovo što kaže Phoenix - nažalost, to je to Smile što si bliže cilju, teže je - jer moraš više paziti na sitnice. šta se može - tijelu je prije u interesu skupljati masti, nego ih se rješavati - nizak bf njega ne zanima baš i to dolaženje do sve boljeg izgleda, sa što manje masti je sve teže što smo mršaviji. Treba ga protresti i šokirati malo više i bolje na samom kraju....vidim da imaš dosta šecera u prehrani i to na svakodnevnoj bazi. Ne želiš to cuti ali nece ici tako Smile Provociraš si inzulin, a on je glavni za skladištenje masnih naslaga...možeš ti biti i mršava sa idealnom kilažom - ali ako se ovako svakodnevno šeceriš Smile nece biti tako lako skinuti taj mali višak koji te smeta, cak i sa povecanom aktivnošcu. Uostalom, ljudi cesto precijenjuju svoju aktivnost  -misle da ce tocno tu jednu cokoladicu istrošit sa sat vremena trcanja - e ne ide to tako lako, kamo srece da ide :)
Pokušat cu za pocetak smanjit slatko, pa mic po mic dalje... (A što je s vocem? Ono je isto dosta slatko u neku ruku)
A ne zgadi vam se taj posni ako ga jedete svaki dan??
A kad si ti tip top jel baš moraš strogo pazit na prehranu(ne mislim prežderavat se, samo ne pazit strogo)? ili je dovoljno samo vježbanjem to održavat?

*Hvala vam svima.

I imam jedno pitanje. što se tice trcanja... ja trcim š0 min onda imam pauzu š min i onda opet trcim š0 min, pretrcim 4,5-5 km. To trcanje mi je jednolicno, više-manje istog tempa... jel mi bolje trcati tako ili mi je bolje trcat 5 min(maksimum), pa min pauze, a opet 5 min(max)... po nekoliko ponavljanja... Probala sam dat maksimum u prvih š0 min i onda ne mogu pretrcati drugih š0 min...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 16:35
Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:


Ne znam, za pravo, koji je moj cilj...


Prva greška Wink

Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:


Pokrenula sam se zato jer sam željela stec neku kondiciju i shvatila sam da mogu više nego što sam ocekivala od sebe (nisam mislila da mogu vremenski vježbanje ugurati u svoj raspored... uvijek sam si nalazila neki izgovor, ali 20tak min koliko traje š level J.Michcl nije ništa, traje puno krace od neke serije na TVu koja mi nicemu ne koristi),


...e to je pravo razmišljanje Smile

Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:


 nakon 2. stupnja dobila sam onu uzdužnu crtu na trbuhu (ne mjenjanjem prehrane) i to me je motiviralo za daljnje "zatezanje", uvijek sam mislila da bi nešto postigao moraš biti rob i prehrane i vježbanja (što zapravo i nije).


Hm hm hm...možda si jednostavno malo bolje genetski potkovana a i na nižem bf-u pa ti time manje truda treba Wink Nije kod svih tako lako...

Originally posted by uprolazu uprolazu wrote:


š. Pokušat cu za pocetak smanjit slatko, pa mic po mic dalje... (A što je s vocem? Ono je isto dosta slatko u neku ruku)
2. A ne zgadi vam se taj posni ako ga jedete svaki dan??
3. A kad si tip top...


š. Voce možeš ali ne u prevelikim kolicinama i ne baš navecer...al sad, teško je reci ovako tocno kako, kad i šta....ljudi razlicito regiraju na razlicitu hranu
2. Ne Big smile
3. Kad si tip top...hmmm....ovisi, sve ovisi...rijetki ce uspjet održavat samo vježbanjem, mislim da ce se rijetkima to i dat...vecina ce morat stvarno uvest dobre navike za cijeli život ako misle ostat takvi tiptopasti Big smile Naravno, to ne znaci bit š00% clean Wink I da..ovisi što nekome znaci taj tip top i o još nizu toga :)

Trcanje....uvedi trcanje po intervalima, sprinteve, bit ce ti zanimljivije, intezivnije i korisnije..



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 17:36
Ako hoceš izgledat dobro, moraš prihvatit da ceš se osjecat na dane kao da te vlak udrio. Nije ni malo lagano to sve, sva ta odricanja i promjene, pogotovo ako se sve naglo desi, ali ako si odlucila to napraviti, poduzmi sve da te NIšTA ne sprijeci od svojeg cilja, koliko god teško bilo, na kraju ceš biti zadovoljna i sretna sa konacnim ishodom.

Edited by Juzernejm
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 18:08
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Ako hoceš izgledat dobro, moraš prihvatit da ceš se osjecat na dane kao da te vlak udrio. 


Ko ja danas Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 18:25
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Ako hoceš izgledat dobro, moraš prihvatit da ceš se osjecat na dane kao da te vlak udrio. 


Ko ja danas Big smile

Svakih par dana me tako uhvati osjecaj, ali onda kad si u glavi zamislim koliko cu dobro izgledat na kraju, brzo dođe hitna po mene i vrati me u normalu =D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.