New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene ;)

 Post Reply Post Reply
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evo i mene ;)
    Posted: 24 Studeni 2009 at 08:49
Moje ime ionako nije bitno ;). Možete me zvati Freakusha :). Živim u bližoj okolici Zagreba i odlucila sam promijeniti svoj život, svoje tijelo, svoje stare navike :).

Ukratko o meni:

Imam š8 godina.
Visoka sam š70cm.
Teška sam 58kg.

Od puberteta se borim sa kilažom.
0š.0š.2007. je dan kada mi se život promijenio.
Imala sam 78kg.
Bila sam na UN dijeti i skinula š4kg.
Ostalih 9kg sam skinula gladovanjem.
Došla sam na 55kg.
I do danas sam se borila sa kilama, ali bez vježbanja i nezdravom prehranom. Imam poremecaj u prehrani i želim se maknuti od toga i živjeti zdravo i normalno, ukljuciti sport u svoj život, izgledati fenomenalno!


Upisala sam teretanu 06.šš. ove godine i evo - tri puta tjedno sam tamo - fokusiram se na izgradnju mišicne mase, jer sam je izgubila na svim dijetama. Jedino je problem prehrana i moj strah od hrane. Nadam se da cu ovdje naci potrebne savjete :).

Edited by Freakusha
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 09:03
Dobrodošla
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 09:06
Hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 09:39
Dobrodošla k nama! 

Dobro da si krenula s teretanom, osim što ceš se osjecati zdravije i bolje, dobit ce onaj superiorni osjecaj nakon treninga.

Ne trebaš se bojati prehrane ukoliko pravilno jedeš. Naglasak je na pravilno..
Možeš pogledati FIT FAQ što smo sastavili te FAQ u nutricionizmu. 
Ako te nešto zanima, slobodno pitaj.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 09:40
Welcome Freakusha i uzivaj u nasem drustvu! 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 10:01
  Dobrodosla Freakusha
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 12:38
  dobro nam dosla bezimena...hihi
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 14:59
Hvala svima na predivnoj dobrodošlici
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 16:06
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Hvala svima na predivnoj dobrodošlici


Sad si FITovka i dio naše zajednice.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 17:06
Dobro došla Freakusha!

Nije lako i nije baš ni bezazlena ni jednostavna tvoja situacija, ali vjeruj u sebe i svoj oporavak, pa ceš uspjeti riješiti svoje probleme.

Samo budi pozitivna i radi na sebi-kako fizicki, tako i psihicki. Jedno bez drugog ne ide
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 00:28

 Freakusha, pomalo me podsjecaš na mene - zato ti i mogu rec da je sve moguce

red, rad i disciplina...druženje s nama.. - i sve ce doc na svoje - dobro nam došla !

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 00:46
Hvala cure

Uf, malo me strah od tolikog entuzijazma oko tog vježbanja i sve te zdrave prehrane i svega toga... Nikada nisam bila toliko zagrijana za tako nešto. Samo se nadam da ce potrajati... Cijeli život ako je moguce
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:03
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Hvala cure

Uf, malo me strah od tolikog entuzijazma oko tog vježbanja i sve te zdrave prehrane i svega toga... Nikada nisam bila toliko zagrijana za tako nešto. Samo se nadam da ce potrajati... Cijeli život ako je moguce


Dada....nema sad vise odustajanja!
Back to Top
Lydia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lydia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 14:08
Dobrodošla k nama ! Pravi put za rješavanje problema poremecaja u prehrani sigurno je vježbanje. Ako9 ništa drugo, neceš imati toliku grižnju savjesti poslje jela jer ceš znati i potruditi se da to potrošiš. Naravno - tijelo ce ti zahvaliti lijepim vitkim, zategnutim izgledom sa toliko željenim mišicima - taman toliko potrebnim da izgledaš super fit !
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.