New Posts New Posts RSS Feed - evo i mene :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

evo i mene :D

 Post Reply Post Reply
Author
nena1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nena1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: evo i mene :D
    Posted: 05 Ožujak 2013 at 20:12
U zadnjih par mjeseci cesto dolazim na ovu stranicu vidjet što ima novog.Danas sam napravila svoj profil pa da vam se predstavim: Ja sam Irena,imam 17 godina i u zadnjih par mjeseci više brinem o svom nacinu života. Oduvijek sam željela imati lijepo tijelo i biti uzor nekom u vježbanju i nacini prehrane ali jednostavno nisam se mogla pokrenut. Bila sam stalno nezadovoljna svojim izgledom. a ponajviše trbuhom i bokovima.Imala sam uvijek negdje oko 57 kila,a visoka sam cca 168. U ranu zoru 14.1.2013. odlucila sam stat sa svojim lošim navikama života.Željela sam se promjeniti. Za ovaj loš nacin života podrazumijevam loša prehrana (sendvici,masna hrana,puno kruha,skoro ništa vode,nisam jela voce,povrce jako malo,puno grickalica i cokolade) i naravno nije bilo nikakve fizicke aktivnosti. Na taj dan sam cvrsto odlucila da to sve ide u prošlost i krenula ispocetka.Pocela sam jest sve kuhano,svaki dan povrce i voce,2-3l vode na dan i fizicka aktivnost mi je Insanity. Insanity je program vježbanja u kojeg sam se zaljubila,kojeg bi mogla vježbati cijeli život. Danas je 5.3.2013 i mogu vam reci da uz sve ovo što sam promijenila da sam izgubila 4 kile.To je za mene veliki napredak i planiram i dalje ovako zdravo se hraniti i vježbati jer sam sada puno sretnija i zadovoljnija sa sobom i ne želim to prekinuti. Željela bi još skinuti barem 3-4 kile zato da imam lijepi ravni trbuh i nadam se da cu to i uspjeti.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 20:14
Dobrodošla, 57 kg na 168, i još si skinula 4 i još bi 4, što je 49 kg na 168? Zašto tako malo, ili si možda htjela napisati 67 kg?
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.