New Posts New Posts RSS Feed - ženske grudi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ženske grudi

 Post Reply Post Reply
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ženske grudi
    Posted: 17 Kolovoz 2014 at 15:20
Imam pitanje,nedoumicu??!!
već duže promatram žene koje se bave BB,fitness i slično,i natjecanja pratim,i gledam. Sve do jedne su pošredane,zdefinirane,nema gram masti,ali grudi veeeeeeeeeelike!!!!!!
Dobro jel to moguće?? Mislim vidim sebe,topi se mast, definicija dobro napreduje,ali kako gubim masti,gubim ih svuda.
Nemoguće je imati velike grudi,i biti tako izdefinran.
Pa zar sve imaju silikone??
Ajde,pomozite mi to razjasniti,jesam li u pravu,jeli to moguće ili su sve silikonske??
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 15:56
Naravno da je moguće, vježbanjem se, naravno, istopi dio, pošto su sise uglavnom masno tkivo, ali ako je početno stanje dobro (da ne kažem veliko :D), onda nema neke promjene u after periodu. I još moram dodati rečenicu koja objašnjava svaku anomaliju u bilo kakvoj raspravi - sve je u genima. :D

Edited by Wednesday - 17 Kolovoz 2014 at 15:57
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 17:38
Sve je u Genima baba moja baš tako :)

No mislim da bih se uskoro mogao pozabaviti malo više i sa ženskim dijelom populacije LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 18:55
j...m ti gene onda,ja nemam gena,šmrc, hahahahah
moram po silikone onda,
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 18:55
Dam ti ja svojih 112 LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 21:47
http://en.wikipedia.org/wiki/Boza

Kad već volite ugljikohidrate kao temeljni izvor energije, evo vam izvor ugljikohidrata koji stimulira rast ženskih grudi.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2014 at 00:40
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Imam pitanje,nedoumicu??!!
već duže promatram žene koje se bave BB,fitness i slično,i natjecanja pratim,i gledam. Sve do jedne su pošredane,zdefinirane,nema gram masti,ali grudi veeeeeeeeeelike!!!!!!
Dobro jel to moguće?? Mislim vidim sebe,topi se mast, definicija dobro napreduje,ali kako gubim masti,gubim ih svuda.
Nemoguće je imati velike grudi,i biti tako izdefinran.
Pa zar sve imaju silikone??
Ajde,pomozite mi to razjasniti,jesam li u pravu,jeli to moguće ili su sve silikonske??

babo naša :) netko te zeza a netko piše gluposti. kad ti koje si navela, počinju natjecanja mladi do cca 20 i sitno, može im ostati nešto od grudi. Od te dobi nadallje, ako nastavi ganjati takmičarske sezone, ili nema grudi ili ima silikone. Ako im je genetika dala 2*2litre, još je gore jer ostaje tanki komad kože na mjestu grudi. znači ne dovodidtisu u takmičarsku formu :) TRabaju puno mičića. 9 masti. Za mišiće što više testosterona i što manje estrogena, a za vrijeme definicije sve pada, i muškima treba do tri i više mjeseci da im se poremečeni hormoni vrate u normalu, a ženama još više.ima još dosta priče, ali ti je ovo dosta, neće nikog genetika spasti da ima lijepe okrugle dojke. Genetika može utjecati na to kad zsavrši sa natjecanjima. što dobije natrag.Ja u 20 godina druženja sa njima možda 1 od sto ili dvjesto ima svoje grudi, ostale sve silikone, ovisno o disciplini nastupa. Male tvrde pune dojke su najbolje za početak, najmanje mijenjaju oblik, mada su te dojke više muškog oblika,samo nešto ispupčenije. To se odnosilo na takmičarke, uglavnom su one na fotkama, a ove koji su samo modeli, neskupe toliko mišića ni idu na toliko nisku definiciju pa imaju više prirodan izgled,a i ne moraju piti hrpu prohormonskih suplemenata.

Edited by iver - 18 Kolovoz 2014 at 00:56
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2014 at 09:36

Hvala iver, skratio si mi nešto vremena iako bih ja bila nešto kraća Big smile

Ljudi imaju još jako puno iluzija o tom svijetu čini se. Piletina, salata i dobra genetika Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.