New Posts New Posts RSS Feed - encian vražja kandža
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

encian vražja kandža

 Post Reply Post Reply
Author
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: encian vražja kandža
    Posted: 19 Lipanj 2008 at 10:42

 preparat za zglobove, imaju tablete i gel, nije skupo ni jedno ni drugo, jel zna netko mozda kakve je kvalitete jer sam cuo da encijan dosta ˝razvodnjava˝ proizvode pa onda nemaju nekog ucinka?

tnx

samo se treba portudit
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2008 at 14:36
a kaj ti tocno treba za zglobove-bolovi u njima ili? 
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 12:24
 pa bolili su me jedno vrijeme, onda sam poceo malo s yogom i sad mi je dosta bolje vec nakon nekih mjesec dana, ali pretpostavljam da mi nisu bas u najboljem stanju s obzirom kako sam se dosad ponasao prema njima pa bi ih sad htio malo vise pazit  jel znas ti mozda sto sto pomaze?
samo se treba portudit
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 12:00
  dobar ti je liquid ice!to sam ja koristila kada sam nogu išcašila-imaš neku tekucinu u koju staviš zavoj i sa time obaviješ zglob-dugo hladi i duboko,djeluje ali dođe oko š20kn,neznam dali ti je puno...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.