New Posts New Posts RSS Feed - Emilio v.s. Theia
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Emilio v.s. Theia

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Emilio v.s. Theia
    Posted: 04 Rujan 2007 at 09:29

 Vidim ja da je moja sala uzela maha pa da se ovako obratim i Emiliu, a i moderatoru i zapravo svima prisutnima na forumu.

Da. istina je da se Emilio i ja ne slazemo u mnogocemu (ili nicemu! ), ali da je to sad neki problem?!!?!! Neeeeeeee.... Bas naprotiv, volim kad mi netko kontrira! Pa na kraju krajeva, nije li forum bas zato da iznosimo razlicita misljenja i stavove, a da smo svi razliciti u tome, jesmo! I tu nema niceg loseg!

Eto, ja se na kraju ispricavam Svima kojima je malo zezancije stvorilo nepotrebne problemcice, ali sto se mene tice - problema nema!

Nadam se da se i dalje mozemo dopisivati kao sto smo i do sada!

 

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 17:48
Normalno da mozete, barem sta se mene tice, uvijek se dobro nasmijem vasim raspravama, a i stalnim emilijevim pokusajima nagovaranja da stavis jos slika  
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 09:48

 

Back to Top
habitus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote habitus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2007 at 12:54
a di su te theine slike? 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 03:26


Vidim da je Theia postala poznata


Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 09:36

Originally posted by habitus habitus wrote:

a di su te theine slike? 
 

eeeee, to ti je veeeelika tajnaaaaaa!!!!!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.