New Posts New Posts RSS Feed - Želim smršaviti i hraniti se zdravije!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim smršaviti i hraniti se zdravije!

 Post Reply Post Reply
Author
batcat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote batcat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želim smršaviti i hraniti se zdravije!
    Posted: 19 Listopad 2012 at 01:30
Pozdrav svima!

Nakon mnogo neuspjelih pokušaja gubljenja težina, molim Vas da mi pomognete kako da skinem kilograme. Znaci, ne znam što da jedem, koliko puta dnevno, što da vježbam, koliko da vježbam, totalno sam izgubljena. Toliko dijeta sam proucavala ali sve su mi se cinile rigoroznima. Želim se hraniti zdravo i gubiti kilograme postepeno, ne želim da mi se kasnije vrate. Koristiti dodatke prehrani? Kada? Takodjer bih voljela ucvrstiti noge, ruke, trbuh, stražnjicu. Kada je vrijeme za to?

Visoka sam 173 cm, trenutno imam 74 kg.

Nisam posebno debela, nego sam "krupna". Najviše sala mi se nakupilo na trbuhu.

Ne bavim se sportom, cak ni ne šetam. Imam problema s koljenima pa mi i trcanje predstavlja problem. Teretane u blizini nema, preko ljeta nemam priliku da plivam. Trenera isto ne mogu naci niti se s nekim posavjetovati.

Izgubljena sam, te Vas molim za savjet samo da krenem i da se pocnem zdravije hraniti zbog zdravlja. Zahvaljujem!
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 07:07
Batcat prouci dobro moj sajt, tamo imas i savjete za prehranu i treninge. Ako sta nije jasno javi. Pozz
Back to Top
batcat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote batcat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 11:58
Zahvaljujem!
Back to Top
batcat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote batcat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 14:30
Kada je najbolje vježbati? Ujutro, navecer? Prije obroka?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 18:47
Utege popodne nakon 2,3 obroka..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.