New Posts New Posts RSS Feed - Želim skinuti 20 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim skinuti 20 kg

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
happy_hippo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote happy_hippo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želim skinuti 20 kg
    Posted: 22 Svibanj 2010 at 14:28
  Kao što sam naslov govori, obznanjujem rat višku kila i naslaga. Imam š80cm i 90kg, koji su najizraženiji u predijelu trbuha i bokova (mišicni ostatci 2 trudnoce) ne mogu se pohvaliti sa zdravim jelovnikom, odnosno sa zdravim kombiniranjem namirnica volim pojesti ujutro pecivo i rucati i meso i pohano i kruh..... i znam da bi iz temelja trebala mijenjati svoje prehrambene navike. što se tice kretanja, svodi se na trckaranje oko djece, na šetnju  na kratke relacije, uvijek je auto pri ruci uglavnom, žarko želim smršaviti, al trebam vašu pomoc,da me usmjerite, da mi pomognete složiti jelovnik....zato ljudi, pomagajte da se pomaknem sa ove mrtve tocke
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 15:49
Hej!!!!
Želim ti samo dati potporu u izvršavanju svog nauma.

I ja sam pocetnik ovdje pa ti necu ništa sastavljati

Ipak moja preporuka je da malo procešljaš forum, pogotovo faq, meni je to jako pomoglo.. U biti ovdje sam našla odgovore na sva pitanja, a bilo ih je puuuuno

Dakle, sretno
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 18:05
sretno!

srezat UH i vjezbat....
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 18:59
  i hodati kilometrima.... auto bye bye....
 
  citaj faq...složi nešto...pa nam stavi tu da komentiramo jel valja....
 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:08
Originally posted by happy_hippo happy_hippo wrote:

 
žarko želim smršaviti


Koliko žarko?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:11
Sretno!

I nemoj obznaniti rat višku kg. Obznani rat nepcu radije.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:19
Prehrana i vježba, ništa više 
Precešljaj FAQove ishrane i vježbanja, pa se javi sa detaljnim pitanjima.
Sretno!
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:32
  treba tebi celicna volja prvo!
mrtav hladan
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:34
  22.5. mnogo ljudi ima žarku želju smršaviti

sretno
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 08:39
  ljeto je Lega...godišnji....

  Upravo tu možeš pogriješiti Happy - hipo.... nemoj si davati neke nemoguce i kratkorocne ciljeve.... imaj cilj..ali realan...promjeni navike....promjeni prehranu...pocni se više kretati i misli na sebe.... I naravno..pitaj šta te zanima....

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 10:40
nije nemoguce. samo nije kratkorocno. Evo ja sam u totalu skinula š7 kg, ali od 9 mj prošle godine. Bitno je promijeniti nacin života iz korijena i držati se toga

sretno
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 15:01
ovu temu kao da sam ja postavila, samo nisam imala 2 trudnoce vec dvoje djece iz jedne trudnoce

dajem si rok do iduceg ljeta za smrsavit 20kg

nakon mnogo godina nepravilnog jelovnika, prelazak na konkretan jelovnik je vrlo kompliciran. vec sigurno nekoliko mjeseci proucavam, ispitujem, savjetujem se ali uvijek negdje zasteka, popustim, odustanem
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 12:09
Originally posted by eabi eabi wrote:

ovu temu kao da sam ja postavila, samo nisam imala 2 trudnoce vec dvoje djece iz jedne trudnoce

dajem si rok do iduceg ljeta za smrsavit 20kg

nakon mnogo godina nepravilnog jelovnika, prelazak na konkretan jelovnik je vrlo kompliciran. vec sigurno nekoliko mjeseci proucavam, ispitujem, savjetujem se ali uvijek negdje zasteka, popustim, odustanem


Upravo u tome i jeste problem. Dok covjek psihicki ne rijesi da zelo smrsati skinuti viska kg, sav fizicki trud je dzaba, jer ces nakon 7 dana opet pojesti cijelu cokoladu u š0 min... Znam po sebi...
Meni su takvi napadi uvijek dolazili u stanjima gladi, i rijesio sam tako sto nikada nisam bio gladan, niti sam danas... Osjetim glad, odmah jedem nesto, naravno ne dolazi u obzir junk hrana, vec npr. ako je prijepodne voce neko, ili jos bolje tunjevina,posni sir,bademi itd.
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 10:00
 Ovo ne govorim iz osobnog iskustva ali moj prijatelj je sa UN dijetom koje se pridržavao jako strogo u 3 mjeseca skinuo š9 kg. 3 mjeseca traje dijeta a sljedeca 3 jedeš normalno samo što ostaje voce za dorucak.
u sljedeca 3 mjeseca još 3 kg. Znaci sve ukupno za 6 mjeseci 22kg. Uz to je trcao još 2-3 puta tjedno navecer. e da, izvbacio je vodeni dan. ako želiš napišem ti dijetu tu kako ide. Dosta je teško držati je, pogotovo kada dođe vocni dan.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 10:53
Originally posted by Omen Omen wrote:

 Ovo ne govorim iz osobnog iskustva ali moj prijatelj je sa UN dijetom koje se pridržavao jako strogo u 3 mjeseca skinuo š9 kg. 3 mjeseca traje dijeta a sljedeca 3 jedeš normalno samo što ostaje voce za dorucak.
u sljedeca 3 mjeseca još 3 kg. Znaci sve ukupno za 6 mjeseci 22kg. Uz to je trcao još 2-3 puta tjedno navecer. e da, izvbacio je vodeni dan. ako želiš napišem ti dijetu tu kako ide. Dosta je teško držati je, pogotovo kada dođe vocni dan.


I pri tom izgubio dobru kolicinu mišicne mase....... no dal taj frend i dalje odrzava tu novu tezinu? Jer Skviki je lijepo rekla......."Bitno je promijeniti nacin života iz korijena i držati se toga" a 99% tih sa express dijetama se prije ili kasnije vrate di su bili
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2010 at 12:11

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



I pri tom izgubio dobru kolicinu mišicne mase....... no dal taj frend i dalje odrzava tu novu tezinu? Jer Skviki je lijepo rekla......."Bitno je promijeniti nacin života iz korijena i držati se toga" a 99% tih sa express dijetama se prije ili kasnije vrate di su bili
 

Potpis!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.