New Posts New Posts RSS Feed - Želim još
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim još

 Post Reply Post Reply
Author
Eno Jope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Eno Jope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želim još
    Posted: 24 Travanj 2015 at 14:17
Zdravo svima,

zovem se Tina i živim u Zagrebu. Po potrebi pređem 7 km pješke ili sa biciklom do grada, to mi je neka zamjena za prijevozno sredstvo.
Bavim se fotografijom i psima, obožavam se verati po Sljemenu i pogotovo Gorskom Kotaru ako mi se pruži prilika.
Fetiš, makar ne toliko uzbudljiv mi je proučavanje mobilnosti ljudskog tijela.
Volim i bilje, smatram herbalizam stvarno divnim darom i komplementarnim modernoj medicini.
Ne mogu bez muzike, plesa i knjiga. Zaluđena sam time. Makar što se tiče osobnog razvoja moram još masno poraditi na tome.

Fizički sam zadovoljna time prema kamo se krećem, rekla bi da sam na dobrom putu.. problem mi stvara nedostatak snage u rukama i fleksibilnost nogu.
Ne mogu napraviti pull-up bez doskoka da mi život ovisi o tome i ne znam gdje da krenem što se tiče "baby steps-a". Zgibove mogu izvoditi jedino u parku i koliko sam vidjela na netu jedan od načina je da si pripomogneš sa stolicom (što mi je malo uvrnuto da ju nosim sa sobom u susjedni kvart) ili da mi netko pomogne, pridržava nogu, što mi je pak malo(čitaj puno) neugodno. Da budem iskrena idem vježbati u park poslije ponoći kada sam sigurna da nikoga neću sresti tamo.
Ako mi netko može dati savjet kako da ojačam ramena i ruke da mogu svoju masu tijela dići njima bez ova dva navedena prijedloga, cijela sam uho! :D

Nadam se da nisam kojeg znatiželjnog čitača što je zalutao ovdje zamorila svojim pisanjem,
I svima vam šaljem jedan lijep pozdrav

Eno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.