New Posts New Posts RSS Feed - Želim izgledati kao...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim izgledati kao...

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 14:58
tko je tammy? daj link
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 22:47
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  ja želim izgledat baš ovako ovako :))))))



ah zuzana , zuzana ...


Na prvu mi je bilo WOOOW. Onda sam skužila da je to Zuzana.   Ona mi ima prekrhko tijelo spram trbušnjaka. Mislim, svaka joj cast, ali not my cup of tea. Bolja mi je Jessica, koju je netko zakeljio.

No... De gustibus...
Dum spiro, spero.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2011 at 22:08
  http://27.media.tumblr.com/tumblr_ljb90qzbnššqfz2d2o š_500.jpg


 skužila sam kako stavit direkteno sliku


Edited by spicy9š
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2011 at 22:09
 
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 20:58
  odlicna spicy

btw, sviđa mi se ova tvoja recenica ispod
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 22:15
   meni je odlicna recenica,baš me tjera

ovu ste vec stavljali,ali moram opet jer je žena preeeee preee


Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 07:42
  koje su ti te dvi?
imena!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 12:16
  ne znam ko su
i ja bih voljela znati,pogotovo od ove druge
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 12:48
 
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 13:32
Ne kontam je'l na ovoj temi fantaziramo? Nekako mi nije poenta da stavim sliku tela koje je sve potpuno suprotno od mene same, to mogu do sutra da zelim ali ne bih dobila

Kontam da se postavlja kao neka bolja verzija sebe...
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 14:18
  ja ne znam kako cu ja izgledati kad skinem svo salo,ucvrstim sve mišice i dotjeram se skroz..nisam nikad bila vitka i fit tako da ne znam

a lijepo tijelo je lijepo tijelo..motivacije nikad dosta

btw ova prva koju sam stavila,mislim da bih do toga mukotrpnim radom mogla doci..ova zadnja-nikako,jer moje ruke nikad nece tako izgledati
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 15:11
Originally posted by spicy9š spicy9š wrote:

 
lijepo tijelo je lijepo tijelo..motivacije nikad dosta


Ne znam, kod mene ovo nije slucaj jer mene ne moze motivirati zelja da izgledam kao neka osoba cije je telo za mene nedostizno usled na primer, razlika u genetici koliko god lepo bilo... Mene to moze samo skenjati. Koja motivacija moze da mi bude da zarko zelim da izgledam kao neka manekenka(cist primer, nije da zelim) a znam da je to apsolutno nemoguce jer je moja gradja/konstitucija totalno drugacija od njihovih pa ne mogu sve i da hocu?
Zato pitam je'l se ovde fantazira ili se gleda ''realnije''


Ako je ovo drugo...Onda bih definitivno zelela izgledati kao neka gimnasticarka, najblize smo po konstituciji, sa tim sto su one zategnutije, cvrsce, oblikovanije, tanje... Bolja verzija mene



Edited by Morrighan
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 15:19
ja mislim da gledam realno jer znam da nikad necu imati jako vitko tijelo,a niti ne želim jer to ne bih bila ja

jednostavno želim skinuti salo i oblikovati tijelo,želim biti cvrsta i zategnuta..ne bih se bunila protiv plocica na trbuhu,a mislim da nie nerealno da i to želim

želim definitivno tanje ruke,tanja bedra,a znam da cu morati itekako raditi na tome,i spremna sam


Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 16:55
Originally posted by spicy9š spicy9š wrote:

ja mislim da gledam realno jer znam da nikad necu imati jako vitko tijelo,a niti ne želim jer to ne bih bila jajednostavno želim skinuti salo i oblikovati tijelo,želim biti cvrsta i zategnuta..ne bih se bunila protiv plocica na trbuhu,a mislim da nie nerealno da i to želimželim definitivno tanje ruke,tanja bedra,a znam da cu morati itekako raditi na tome,i spremna sam


Ma sve okej, nisam rekla nista za tebe konkretno niti mislim da ti ne mozes da dostignes neki zeljeni izgled nego pitam generalno, vezano za temu... Mislim, u nekoj ekstra nemogucoj hipotetickoj situaciji ''dodje vila i mahne stapicem i ti izgledas kako god hoces'' bih i ja pozelela nesto sto nema veze sa mnom ali ovako...Ostajem na mogucim opcijama

Edited by Morrighan
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 17:17
  ovo bi mi bio neki cilj kroz duže vrijeme..ovo je za mene savršenstvo!


Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 17:22
Koji stomak aaaauuuu...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.