New Posts New Posts RSS Feed - Želim dobrodošlicu samome sebi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim dobrodošlicu samome sebi!

 Post Reply Post Reply
Author
Krejzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krejzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želim dobrodošlicu samome sebi!
    Posted: 03 Prosinac 2012 at 00:18
Pokušat cu biti što kraci

Momak u cvijetu mladosti, 19.g., još od prije upoznat sa sportovima; trenirao nogomet 4 godine i boks 1 godinu, medjutim u zadnje se vrijeme opustio i dobio salaste nametnike oko trbuha, ruku, nogu, vrata - ustvari oko cijelog tijela. Visok 175cm (ili nizak, vi procijenite ), težak 82kg, u zadnje dvije godine dobio petnaestak kila koje sad želi izgubiti, odnosno "pretvorit u mišicnu masu". Ultimativni cilj: zdrav nacin života koji naravno, vodi do preobrazbe.

Eto, tolko od mene, nadam se da sam dobrodošao!
Back to Top
krijesnica84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 14:55
Super si to srocio.. :D Kratko i jasno.. sad se samo treba znojiti.. ja sam si nabavila girju od 8 kg, pravim si bulgarian bag, imam sobni bic, uže, vrecu za boksanje, rukavice, bandaže.. samo ne znam odakle da krenem.. :P
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 15:50
Dobrodosli oboje!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
krijesnica84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 16:11
Thnx :D
..eto vish, Krejzi, dobrodošli smo.. :D
Back to Top
Krejzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krejzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 16:59
Hvala LolitalnChains
Drago mi je da smo dobrodosli krijesnica, sad je na nama da pruzimo dobrodoslicu zdravijem nacinu zivota i mukotrpnom vjezbanju

Edited by Krejzi - 08 Prosinac 2012 at 16:59
Back to Top
krijesnica84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 18:11
Jesi vec uveo neke promjene u prehranu? Kad i kako vježbaš? :)
Back to Top
Krejzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krejzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 01:01
Pokusavam imat sto vise manjih i zdravijh obroka tokom dana (6-7), izbjegavam slatko/slano tipa cokolada, cips, grickalice, kokice i sl. osim ukoliko je neka tekma, onda bonton nalaže da ih obavezno jedem! :D
Drzim se dvije poslovice; "BREAKFAST LIKE A KING, LUNCH LIKE A PRINCE, DINE LIKE A PAUPER" i "YOU CAN EITHER SUFFER THE PAIN OF DISCIPLINE OR THE PAIN OF REGRET".
Jos nisam poceo trenirat, ali krecem za par tjedana. Kako si ti poslozio stvari?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:19
dobrodosli oboje :)
prvo- kokice su super meduobrok, barem meni :D slobodno napiste jelovnik jednog dana i raspored treninga pa ce vam vec netko iskomentirati
Sretno!
pozdrav
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:23
Krejzi, kakav ti plan imas u vidu za trening? Teretana - utezi ili sprave ili neka oprema kod kuce ili nesto trece? Kakav cardio?
Samo tak naprijed, oboje, i rezultati nece izostati!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:31
Dobrodošli :D evo avangarde se pojavila :D nekako bio prazan forum bez nje ovih par dana :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:40
imala obranu sinopsisa disertacije pa bila hodala ko luda po kuci zadnjih tjedan dana
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 16:37
hahahah :D
Back to Top
krijesnica84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 20:58
Hvala svima na toploj dobrodošlici

@Krejzi: Super ti je ona.. "YOU CAN EITHER SUFFER THE PAIN OF DISCIPLINE OR THE PAIN OF REGRET"
.. zadnjih dana bila sam suocena s raznim napastima, ali u vecini slucajeva uspjela sam se oduprijeti tako što sam umjesto cokolade uzela suhu datulju ili par groždjica, lješnjake ili orahe.. kupila sam si integralni kruh, posni sir, zobene pahuljice i hrpu ostalih zdravih stvari, sad ponovo ucim jesti.. ovaj put ispravno.. Stevia zasladjivac u obliku tabletica, da ne zaboravim, ima fuj okus kad se stavi u kavu, ali 1 tabletica ima 0,0025 kcal i ful je prirodno.. za razliku od ostalih sladila koja sadrže aspartam i saharin.. otrov   
Trudim se imati što više manjih zdravih obroka dnevno, nekad zaboravim jesti ili ne stignem, ali natjerat cu se da pojedem zobene ujutro.. zobene su zakon ..super su kad ih smiksaš sa bananom, vodom i mlijekom u prahu..

Treba vremena da skužiš što, kada i zašto jesti.. zbog loših navika koje smo smatrali "normalnim" otkad smo došli na ovaj svijet.. ocito su nas krivo naucili..    Sad se osjecam prosvijetljeno i pokušavam svima otvoriti oci, ali svi imaju neke predrasude prema zdravoj prehrani.. najviše zbog cijene..
opet, kad jedeš zdravo, jedeš i manje, tak da dodje na isto..

Sad sam slucajno naišla na ovo: "Izvanzemaljci nas gledaju kao da smo nerazvijeni idioti. Možda su nas izolirali nevidljivim paravanom od ostatka galaksije. Možda šalju upozorenja prema milijardama zvijezda da je civilizacija u blizini patuljaste zvijezde, koju mi nazivamo Sunce, jako opasna", izjavio je za ruske medije astronom Sergej Smirnov sa studija za kozmicka istraživanja.

Znanstvenik tvrdi kako "mali zeleni" nemaju povjerenja u nas jer sami uništavamo planet na kojem živimo te se boje da bi kao autodestruktivna bica mogli zlorabiti njihova znanja pa nas se radije klone."

Da.. uništavamo sami sebe nezdravom prehranom, nesvjesno.. u zadnje vrijeme mene gledaju kao da sam iz druge galaksije.. što ce tek biti kad me vide s girjom?

Anyway, Krejzi, zašto ne bi odmah poceo trenirati? Ja sam si nabavila girju od 8 kg i polako se ufuravam, još si planiram nabaviti foam roller.. jedan dan se nisam dobro zagrijala pa je bilo manjih problema sa ledjima dan poslije..
Nemam još neku jasnu viziju svega, ali volja je tu..

Edited by krijesnica84 - 09 Prosinac 2012 at 21:03
Back to Top
Krejzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krejzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2012 at 18:56
@chains Sto se tice sprava, planiram jedno vrijeme (barem 6-7 mjeseci) vjezbat doma radeci zgibove, sklekova, trbusnjake i ostale jednostavne vjezbe i na neki nacin napravit "tjelesni okvir, a onda cu se kasnije upisat u neke gym i pocet ozbiljnije bildat...ali treba doc do toga!
Sto se tice cardia, neda mi se trcat po snijegu pa preskacem uze u garazi i derem po vreci, po mojem misljenju preskakivanje uzeta je najbolji cardio!
A jelovnik....uff to jos planiram, kupio sam posni sir bas ko i krijesnica ali jednostavno nemogu probavit taj okus haha...nisam u zivotu nesto gore probo, cak i brokule mogu jest (sirove ako treba) ali posni sir (dukatov) ma kolko god da je zdrav, jednostavno ga ne volim...morat cu nac neka druga rjesenja
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2012 at 19:09
Super, ufurali ste se u prehranu, dobar pocetak. Da, sve je stvar navike. Npr. Ja sam pila Nes classic uvijek sa zlicicom secera i izbacila taj secer, bio mi je sok. Ali covjek se navikne bas na sve - sad mi je najnormalnije kavu bez iceg popiti, a ponekad cak umjesto mlijeka smutim s vodom.

Osim zobenih, ujutro si mozete ubacit i neki protein. Npr. uz tu kasu, pojest i par kuhanih bjelanjaka ili nesto sunke purecih prsa s integralnim kruhom (onda zobene ne trebaju).

Ma i mene u pocetku na faxu cudno gledala ekipa kad bih izvadila shake ili posni/kravlji sir pa smo malo prodiskutirali, al onda su se navikli. Tak da bude i vasa okolina Uostalom, oni su ti koji rade greske toveci se pecivima i sendivicima, haha

Pa da, najbolji rezultati dolaze samo ako se iskombinira i zdrava prehrana i treniranje.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.