New Posts New Posts RSS Feed - Eiweiß 90 - proteini iz dm-a
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Eiweiß 90 - proteini iz dm-a

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Jackie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jackie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Eiweiß 90 - proteini iz dm-a
    Posted: 14 Sijecanj 2013 at 21:32
Prvo moje isprike ako sam pogriješio mjesto za ovakvo pitanje..
Kako sam vec naveo u naslovu teme, zanimaju me dm proteini. Cijena 350 g je 55 kn, okus vanilija. Koliko - toliko jeftini.. Nisam u mogucnosti ici do slovenije tako da se moram zadovoljiti s našim cijenama..
Moje pitanje je, da li je dobro uzimati te proteine navecer, tocnije prije spavanja? sadrže mlijecne proteine, mislim, i sojine.. Poceo sam nedavno vježbati (nakon vježbanja glukoza + whey) te me zanima da li je u redu popiti jedan shake prije spavanja s tim proteincicima?
Znam da je bolje uzeti nešto mlijecno, no nisam baš ljubitelj mlijecnog.. Nažalost..

Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 22:01
A posni sir?
Back to Top
Jackie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jackie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 22:17
Nažalost ne. ja sam više za meso, ne za mlijeko i mlijecne proizvode.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 23:27
i posni sir je mlijecni proizvod probaj onda prije spavanja jaja, tvrde sireve + dobre masti- orašasti plodovi svi i svakojaki
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 23:59
Hahahah, te proteine sam ja uzimala kad sam tek pocela i pojma nisam imala... Svi iskusniji vjezbaci su mi savjetovali ne stediti na proteinima. Whey ti se brze apsorbira od ovih, dakle malo je efikasniji. Tak da sam ubrzo presla na afirmirane proizvodjace proteina kao MVP (nesto jeftiniji) i Weider.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 00:29
Nadji na njuskalu nekog dilera myprotein proteinima, ispast ce te jeftinije a bolje 100 puta, i sam san ih koristija
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 12:39
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Nadji na njuskalu nekog dilera myprotein proteinima, ispast ce te jeftinije a bolje 100 puta, i sam san ih koristija


A jesi probao ikad ove jeftine iz dm-a?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 13:43
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Nadji na njuskalu nekog dilera myprotein proteinima, ispast ce te jeftinije a bolje 100 puta, i sam san ih koristija


A jesi probao ikad ove jeftine iz dm-a?

nit su jeftini nit su ukusni nit se lako miješaju, uglavnom zaobic u širokom luku il te pare iskoristit na neš korisnije, tipa platit nekom da vam ocisti snijeg ispred kuce LOL

protein u prahu nije must have ak se nema para.
Back to Top
Jackie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jackie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 14:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Nadji na njuskalu nekog dilera myprotein proteinima, ispast ce te jeftinije a bolje 100 puta, i sam san ih koristija


A jesi probao ikad ove jeftine iz dm-a?
nit su jeftini nit su ukusni nit se lako miješaju, uglavnom zaobic u širokom luku il te pare iskoristit na neš korisnije, tipa platit nekom da vam ocisti snijeg ispred kuce LOLprotein u prahu nije must have ak se nema para.


Smijem pitati a zašto su tako loši da bi ih se trebalo tako izbjegavati? Što je u njima toliko loše?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 15:49
Pa to kaj vidis kak se tesko mijesaju i sjecam se da na kraju se uvijek skorilo kao beton ako bi mi nesto ostalo... Toliko lose. Vidi se ocita razlika izmedju drugih proizvodjaca, narocito wheya. Po teksturi, a i sastav - brijem da imaju 17g UH ak se ne varam... Kaj je Thorn rekao, radije jest hranu nego to pit iza treninga. Komad mesa, jaja,...
Il si pogledaj u polleo sport na netu MVP. Tog je meni Thorn preporucio bio
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 15:56
Sastav je loš i sama kvaliteta
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 15:59
Meni to preeesmijesno kak sam samoinicijativno, nicim izazvana i iz vedra neba ugrabila te proteine jednog snjeznog dana 2012. I grozno mi je krckalo u trbuhu nakon shake-a
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jackie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jackie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 16:09
Ne treba meni whey, ja bi ove proteine pio prije spavanja, jer ne volim baš skoro pa ništa mlijecno.. kažete da taj znaci nije dobar? a ima li igdje nešto slicno, kao sporije razgradnje, a da je opet jeftino? hehe, kriza je malo..
Back to Top
Jackie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jackie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 16:09
zaboravio sam reci, a možda sam i vec prije rekao, ja whey koristim nakon vježbanja, tako da mi je ovo samo za noc.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 16:12
Ja za noc koristin kazein
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 16:58
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Meni to preeesmijesno kak sam samoinicijativno, nicim izazvana i iz vedra neba ugrabila te proteine jednog snjeznog dana 2012. I grozno mi je krckalo u trbuhu nakon shake-a

ja sam ga probao jednom iz oklade, nuff said


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.