New Posts New Posts RSS Feed - dvojba u vezi vjezbanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dvojba u vezi vjezbanja

 Post Reply Post Reply
Author
ivana19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivana19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dvojba u vezi vjezbanja
    Posted: 21 Veljaca 2013 at 00:06
Pozdrav
e ovako planiram krenut sa insanity programom vjezbanja i cilj mi je smrsavjeti par kg kojih imam viska,medutim cula sam da cu vjezbanjem samo dodatno ojacati misicnu masu a to ne bih htjela jer imam dosta jaka ramena i ruke pa me zanima sto je tocan odgovor
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Ps. Nova sam na forumu pa me usmjerite ako postoji zadani topic sa slicnim problemom.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 09:51
Bok

Vježbanjem jacaš a prehranom rasteš da to tako srocim. Ako ceš jesti kalorija na nivou održavanja ili malo niži (po tdee kalkulatoru) mršavit ceš. Jacanje mišica ne znaci "rast" mišica vec samo jacanje mišica. Nemoj se bojati vježbanja. Ovo sve vrijedi uz cinjenicu da se kvalitetno hraniš (kvalitetni proteini i nezasicene masne kiseline uz uh niskog glikemijskog indeksa).

Nadam se da sam razjasnio nedoumice, pozz.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 19:34
pozz!
evo,htjedoh pitati nešto slicno,pa da ne otvaram novu temu,nadovezat cu se ovdje.
ja rastem, i to pošteno, i vjecito sam gladna!
ugl. sad imam 57kg,a imala sam 53, noge su mi naocigled ojacale,pozadina,ruke,i da ne nabarajam dalje,odnosno cijela sam ojacala, a masti na trbuhu sve manje!
ne pratim neki specijalni program vježbanja,od svuda pomalo pokupim,pa kombiniram.
proucavala sam insanity,i skopcala da je to bio sastavni dio treninga,u mojoj mladost(rukomet), vratila su mi se stara,zaboravljena sjecanja. eto,kroz godine,i brigu o djeci,i svemu,zaboravila sam kakva sam bila ,jaka i eksplozivna, i najmladja medju seniorkama,jer sam bila opaka! (sad se malo hvalim :-) )
prehrana je relativno u redu,tu i tam sagriješim.ali sve je u granicama
ustvari,nije ovo pitanje,nego razmišljam da je tocno, da mišici trebaju i troše puno energije,jer ja jedem ko termit!?


Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 19:59
htjela sam ustvari napisati,da se ne treba bojati vježbanja,ovisno cilju.
ali definitvno ceš ojacati,izgubiti masno tkivo, ovisi sve o prehrani.
ja jedem,ali kvalitetno,i puno više nego prije,zato sam i ojacala,ali mišici su neizbježni.
samo sa nekom dijetom,bez vježbanja si skinny -fat, i to sam probala,i nije mi se dopalo
Back to Top
ivana19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivana19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 15:02
hvala vam na odgovorima
studentica sam i uglavnom se hranim u menzi koja je "poznata" po nezdravoj hrani ali se pokušavam što zdravije hraniti, znaci što više više voca i povrca
nadam se da cu bar približno ostvariti željene rezultate :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.