New Posts New Posts RSS Feed - Dva pitanja?(muski clanovi)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dva pitanja?(muski clanovi)

 Post Reply Post Reply
Author
Username View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Username Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dva pitanja?(muski clanovi)
    Posted: 01 Ožujak 2012 at 01:05

Za nekih 25 dana vjezbanja sam dobio  5 kilograma misica , sa svojih 84 kilograma sam dosao na 89 masnih naslaga skoro da nemam . Imam pitanje koliko je normalno kod covjeka da brzo mrsavi i brzo deblja, ja sam vjerujte za mjesec dana skinuo 10 kila  i to prije 2 do 3 godine. sa 90 na 80 kako ni sam ne znam ? Sad sam od relativno zgoljavog tjela za 25 dana (sa i po tri treninga dnevno ) napravio 

Ramena 49:50

Biceps 37

Opseg prsa  110

Bokovi 101

Stomak 94


Inace visok sam 189cm.

Isto me zanima da li sad kako dalje da li da se vise koncentrisem na masu ili da vise radim definiciju. Inace planiram da nastavim da treniram MMA ili neki drugi borilacki sport? Samo jos da napomenem da u teretanu nisam ni usao, sve sam radio prirodne vjezbe.

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 07:56
@ username
pa sto je tebi cilj? ako si zgoljavog tijela onda nema smisla pricat o nekoj definicji, treba imat masu da bi se imalo sta definirat...
kakva ti je prehrana,zasto to malo ne opises?
i moguce je za mjesec dana skinuti 10 kg,mada je to po mom misljenju prebrzo,ali moguce je.
koje si to prirodne vjezbe radio? Smile
Back to Top
Username View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Username Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:14

Pa cilj mi je da budem spreman za  borbe koje me vjerovatno ocekuju u MMA(vec sam trenirao znam kako je).  Dakle da dobijem na snazi ,ali da ne izgubim na brzini (ako to moze) i normalno da se da na meni primjetiti sav ulozeni trud, mislim sto se izgleda tice. 

Ja postavio dva pitanja ti meni odgovori sa tri

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:27
naravno da mozes dobit na snazi,a da pritom ostanes brz i pokretljiv...
radi vjezbe za explozivnost,to vjeorajtno sam znas koje najbolje posto si u tome sportu..
a sta se snage tice...mrtvo dizanje i cucanj - sa ove dvije vjezbe aktivirat ces preko 80% misica u tijelu, neka ti to bude baza i mozes jos radit bench. sa ove 3 vjezbe dobit ces na ukupnoj snazi garant..
a cucanj i mrvo i nemoras u gymu radit...nemora to bit klasicni cucanj u kavezu ima puno varijacija..
a sam ces se najbolje odlucit masa ili definicja...
a mozda da ipak zakoracis u gym? ili te nes drugo sprjecava da nemozes?
pozz
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:30
Za 25 dana je nemoguce dobit 5 kg misica
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:34
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Za 25 dana je nemoguce dobit 5 kg misica


^
ovo
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:36
A i cim razmišljaš o eventualnoj definiciji definitivno imaš masnih naslaga, jer da ih nemaš vec bi bio izdefiniran.......
Back to Top
Username View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Username Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:45
Ma ne tretana ne dolazi u obzir, ja jednostavno ne volim dizati utege. Volim vjezbe tipa zgibovi, razboj,trbusnjaci, sklekovi nesto kao " hannibal king" (mislim da se tako zove)i sve ostalo sto mogu da uradim sto se tice prirodnih vjezbi, naravno skokovi u vis,u dalj,u mjestu,preko konopca,voznja biciklom , trcanje itd.  
Back to Top
Username View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Username Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:51

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

A i cim razmišljaš o eventualnoj definiciji definitivno imaš masnih naslaga, jer da ih nemaš vec bi bio izdefiniran.......

Pa recimo da sam relativno idefiniran (mada uvijek moze jos) s tim da ne namjeravam da budem fitness model nego da se tucemSmile

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 14:34
ti bi onda treba radit vježbe za eksplozivnost/snagu ako se planiraš bavit borilackim vještinama.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.