New Posts New Posts RSS Feed - Dragi decki....i cure!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dragi decki....i cure!

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2007 at 19:25
Slazem se potpuno, ne volim vidjet velike misice kod cura, ali super je kad su onako mali   i  zategnuti kao kod nekih sportasica, ali recimo nije mi lijepo kad cure imaju onako debele noge kao sta imaju uglavnom sve odbojkasice, to mi je malo predebelo!

A trbuh je najbolje kad je samo  ravan,  bez plocica i toga, barem ne ono da su bas jako izrazene, to mi je ful cudno kad vidim kod cura, ali to su i rijetke koje imaju to tako da

I naravno da mrsavice nisu nesto, treba uvijek bit za sta uhvatit , da ima obline i to, ne da je samo onako anoreksicna i znate vec kako to obicno bude s tim mrsavicama
 
dakle, umjereno je uvijek sve najbolje , tako i s ovime


Edited by Ive_ri
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2007 at 21:15

Originally posted by snelly snelly wrote:

 Meni je bolesno kad vidim curu,a ispostavi se da ima tijelo muskarca.Kod cure,po mom misljenju,vidljivi misici nisu uopce potrebni.®ensko tijelo ima svoj prirodan oblik i konstituciju,a razlikuje se od muskog po tome jer nije stvoreno da ima izrazene misice,vec prirodan lagano zategnut oblik tijela.Mrsavo ne dolazi u obzir jer nije zenstveno ni seksipilno.U tome je ljepota zenskog tijela,a fanatici koji to ne vide ocito imaju problema sa prihvacanjem svojih mana i sebe kao osobe...
 

 

 meni sad nista nije jasno...........

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2007 at 22:08

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

ali recimo nije mi lijepo kad cure imaju onako debele noge kao sta imaju uglavnom sve odbojkasice, to mi je malo predebelo!
 

A ja bih bas rekla da su odbojkasice "najumjerenije" od sportasica. Nisu predimenzionirane ni u jednom dijelu i poprilicno su proporcionalne. Vecina. Fuj, kad se sjetim tek odbojkasica na pijesku, i to jos onih grdih iz Brazila. Bljak. Ne bih ja takvu guzu imala

 

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2007 at 19:29
Meni su tenisacice dosta ok, ali ne sad one profi bas, nego mislim ovako opcenito, odbojkasice mi nekako imaju predebele noge skoro sve, znam da su to misici ali svejedno mi se ne svidja

I plivacice su zgodne, jedino one profi su prejake isto

E, sad sam se sjetio, najbolje su one koje treniraju sinhronizirano plivanje , te su bas ono njami, znam jednu curu koja to trenira, ima tijelo za š0 bas ono
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2007 at 19:19
 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2007 at 19:24
 sta mislite o SAHISTKINJAMA,,,,I one su sportasice
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2007 at 14:59

 Evo i mene vratio sam se iz mrtvih.Problemi s kompom: moram se ukljuciti pogledati forum itd...

Ovo je oftopic ali necete se ljutiti...

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2007 at 17:25
Pa normalno da necemo, ti si legenda ovog foruma

Ajde ajde samo se ti ukljuci!

I sta je bilo s kompom?
Back to Top
deana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2007 at 23:02

 Ja osobno mislim da je super kada cure imaju lijepe trbusne misice....

A sta se tipova tice...gle..ja sam nedavno sa frendom bila na cugi....u lokalnom bircu....i jedna poznanica koja je prije bila kod mene...se grozno obukla...obukla je minjak...ali ono..ima i debele noge i trbuha itd. I tak kazem ja to....smijemo se i u to on meni govori...evo komad..i ja se okrenem...i to je ta riba o kojoj sam mu pricala...

I kazem mu to... i onda mi prizna...ej iskreno...ja uopce nisam gledao curu... samo sam vidio da je u minjaku... I da napomenem da je frend zgodan, pametan i sarmantan decko;) Znaci...decki vole minjake....;)) Pa cure;)

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 02:30
Pa ja se bas i ne bi s tim slozio, ali svatko ima svoje
Back to Top
deana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 16:12
 Pa nisam bas pisala nesto sa cim se trebas slagati... Uostalom jos reci da ne volis cure u mini suknjama i onda stvarno
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 17:07
 mozda je frend malo -slijep--...............ma hajde neka joj noge nisu samo kao u MARADONE  a ostalo se da izgraditi-...........................
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 21:16
Pa ok su mi minice, ali ako cura koja nosi minicu ima ruzne noge onda mi je to glupo, sta uopce nosi minicu ako nema lijepe noge!

To i one koje imaju trbuh pa jos obuku usku  majicu koja im se pripije i onda izgleda to sve skupa jos gore

Treba se obuc u ono  u cemu najbolje izgledas, valjda!

A ne, ima noge ko balvane, i ide obuc minicu tu mi nema nikakvog smisla
 

A i nikad ne sudim izgled neke cure prema njezinoj obuci, to je jadno, ako obuce dekolte i minicu ne znaci da je lijepa, ili ako neka obuce traperice i normalnu majicu ne znaci da je ruzna

Mislim da si sad skuzila
 

Edited by Ive_ri
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 23:30

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Pa normalno da necemo, ti si legenda ovog foruma

Ajde ajde samo se ti ukljuci!

I sta je bilo s kompom?
 

Hvala!!! Ma nemam pojma nisam se moga logirat. A nije mi se dalo praviti sve ponovo

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 23:33

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Pa ok su mi minice, ali ako cura koja nosi minicu ima ruzne noge onda mi je to glupo, sta uopce nosi minicu ako nema lijepe noge!

To i one koje imaju trbuh pa jos obuku usku  majicu koja im se pripije i onda izgleda to sve skupa jos gore

Treba se obuc u ono  u cemu najbolje izgledas, valjda!

A ne, ima noge ko balvane, i ide obuc minicu tu mi nema nikakvog smisla
 

A i nikad ne sudim izgled neke cure prema njezinoj obuci, to je jadno, ako obuce dekolte i minicu ne znaci da je lijepa, ili ako neka obuce traperice i normalnu majicu ne znaci da je ruzna

Mislim da si sad skuzila
 
 

 

Potpisujem sve od A do Z. Mane se trebaju sakriti a ne isticati...

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2007 at 10:11

 momci nazalost,,,,,,,,,,jos uvijek ste mladi,,,,,,,,,,,,bas naprotiv mane se netrebaju skrivati,,,skrivanje je put u svijet kompleksa koji vode ka teskim psihickim traumama.....

nismo svi iste gradje, istih crta lica,nismo svi otvoreni,ljudski mozak je jako kompliciran,osjecajan.........ako netko zeli obuci minic,zasto mu to uskratiti,smijuci  se nekome zbog ruznih nogu,nosa,stomaka je pitanje kulture odgoja kao i drustva u kojem zivimo.nekad su se invalidi skrivali u kuce da se nebi vidjeli  jer je to bila sramota za obitelj,,,zivim u zemlji u kojoj se dosta vodi racuna o handikap osobama,,,,promijenio sam totalno nacin razmisljanja o svemu

stvar opce kulture je da se nikome nenabijaju kompleksi zbog nekog dijela tijela,stomak,noge ,grudi, ili neke mane...ovdje su djevojke jako slobodne,uopsete ih nezanima moj ili nas komentar o njenom tijelu,ona ima svoj stil koji zeli da se aceptira,onaj tko to nemoze uopste joj nije potreban....

stoga bih vam preporucio da ako vidite neku djevojku ili nekog muskarca koji su se obukli neskladno ili koji nisu foto modeli, umjesto ponizavajuceg osmijeha u njihovom pravcu nastavite sa pricom neobaziruci se na te osobe,,,vas komentar o toj osobi zadrzite,nekvarite nikom vece zbog ruznih mini suknji,,odijelo necini covjeka ali mu puno pomaze........toliko.....zurim caos amigos

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.