New Posts New Posts RSS Feed - Dragi decki....i cure!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dragi decki....i cure!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 13:14
Naravno Mr. G da ne mozes imati trbusnjake kad imas viska masnog tkiva   

a da bi imao trbusnjake moras Mr.G ici redoviti u teretanu a ne pauzirati 3mjeseca i naravno kad ides u teretanu onda moras raditi puno puno trbusnjaka i onda ces imati trbusnjake kao i ja.

i da Mr.G...kad puno papas moras puno i vjezbati nemoj to zaboravljati


Edited by exploziv
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 15:06
 
Quote

Da li vi volite kod cure da ima trbusnjake ili da ipak ima (bar neke) zenske obline?

Definitvno obline, trbuscic je sexy

 

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 16:50

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:


Ma duso, nemoj se toliko opterecivati sa trbusnjacima odnosno plocicama, jer to muskarci na zenama ni ne primjecuju, muskarci uvijek vise pozornosti posvete oblinama tako da vise na tome radi i pusti trbusnjake na miru.
 

Thanx Mr.G!!!!  Bas to sam htjela cuti!

 

 

 

Edited by Theia
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 17:49
Originally posted by exploziv exploziv wrote:

Naravno Mr. G da ne mozes imati trbusnjake kad imas viska masnog tkiva   

a da bi imao trbusnjake moras Mr.G ici redoviti u teretanu a ne pauzirati 3mjeseca i naravno kad ides u teretanu onda moras raditi puno puno trbusnjaka i onda ces imati trbusnjake kao i ja.

i da Mr.G...kad puno papas moras puno i vjezbati nemoj to zaboravljati


Svi koji su mrsavi-kosturi mogu imati 'trbusnjake' bez toliko silnog vjezbanja.

Meni osobno nije do plocica, vise me privlaci misicna masa gdje plocice ne igraju toliku ulogu.

Najjace mi je kad se mrsavci bahate 'vidi, gle, imam plocice'



Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 17:50
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:


Ma duso, nemoj se toliko opterecivati sa trbusnjacima odnosno plocicama, jer to muskarci na zenama ni ne primjecuju, muskarci uvijek vise pozornosti posvete oblinama tako da vise na tome radi i pusti trbusnjake na miru.
 

Thanx Mr.G!!!!  Bas to sam htjela cuti!

 





Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 17:57
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by exploziv exploziv wrote:

Naravno Mr. G da ne mozes imati trbusnjake kad imas viska masnog tkiva   

a da bi imao trbusnjake moras Mr.G ici redoviti u teretanu a ne pauzirati 3mjeseca i naravno kad ides u teretanu onda moras raditi puno puno trbusnjaka i onda ces imati trbusnjake kao i ja.

i da Mr.G...kad puno papas moras puno i vjezbati nemoj to zaboravljati


Svi koji su mrsavi-kosturi mogu imati 'trbusnjake' bez toliko silnog vjezbanja.

Meni osobno nije do plocica, vise me privlaci misicna masa gdje plocice ne igraju toliku ulogu.

Najjace mi je kad se mrsavci bahate 'vidi, gle, imam plocice'






hmm...

dobro kakve to veze ima samnom??


uostalom kad se tebi neki mrsavac bahatio u vezi trbusnjaka?


 
ohh....strasno
 

Edited by exploziv
Back to Top
duje View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote duje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2007 at 09:57

NIJE MI DRAGO VIDIT NA CURI TRBUšNE MIšICE

VOLIN DA JE ZGODNA I DA IMA RAVAN TRBUH

Back to Top
AnimaL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnimaL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 21:35
Originally posted by Vanja Vanja wrote:

Meni je umjerenost najljepsa za vidjeti! ravan trbuh sa vidljivim obrisima trbusnih misica, smatram idealnim.
 Skladno i cvrsto tijelo, savrseno izdepilirano i preplanulo-PUN POGODAK


s ovim se totalno slazem...
Shut The f**k Up And Train
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2007 at 10:48
Mislim da je ravan trbuh kod nas zena i vise nego dovoljno. Makar je meni osobno lijepo vidjet na curi istaknute misice na trbuhu jer se vidi da radi na sebi.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 15:12

 malo van tematike-----najprivlacniji dio zenskoga tijela za vecinu muskaraca je STRAZNJICA a nakon nje na jako dobrom drugom mjestu kotiraju neizbjezne GRUDI,,,,

zadnji modni trendovi su ucinili to da se zenska seksipilnost izbacuje u prvi plan,jeans hlace su tako napravljene da covjek htio ili ne kad prolazi pokraj jedne zgodne djevojke mora se okrenuti da utvrdi da li je to onako kao sto je predpostavljao u mislima,

bit cu iskren, bio sam dosta puta u situaciji da kazem sam sebi --necu se okretati za ovom zgodnom djevojkom--cim je ona prosla trazim prvi izlog da pogledam nesto u njemu a onda blago  pogledom za djevojkom koja polako nestaje u masi...

jos ako je djevojka mlada odmah pomislim sta ako me netko posm,meni je tesko procijenuti starost  djevojaka jer tu se dosta koristi sminka i ostale stvari.danasnje curice nastoje izgledati starije..

Nesto drugo sto je jako opasno za nas muskarce ,kad su djevojke u pitanju ,,voznja auta ,nailazak jedne jako privlacne djevojke napravio mi je dosta materijalne stete,,,, pogledao´sam malo duze sto je prouzrokovalo da mi prednji tocak zavrsi na trotoaru, morao sam zvati slep sluzbu koja me je odvukla direktno majstoru za te probleme...Posto je moj auto malo zesci sportski model, steta je bila tolika da sam stucao nekoliko dana proklinjuci sve sto lici na zensko........

Drugi slucaj(opet te djevojke) je kad sam sa prijateljom isao na jednu tekmu, podjemo se zezati na auto putu sa djevojkama koje su bile u jednom citroenu,malo vise po gasu bas onako kao u nekom americkom akcionom filmu,,sve je to funkcionisalo dok se nije pojavio  STRICEK U PLAVOM,,motociklista,,,,,dao mi je svjetlosni signal da stanem,ja stanem i posmatram ga u ogledalu kako mi se priblizava,,potpuno sam bio svjestan sta mi se desilo,moja hrabrost je brzo splasnula uz nagli nailazak hladnog znoja,,

Bio je jako mal covjek ali dosta mocan,ta njegova mocnost mi je dala da mi je vozacka otisla tacno tri mjeseca na odmaranje i sad imam za to da nesmijem nista napraviti u saobracaju tri godine, inace mi je odmah posudjuju to jest oduzimaju...Imao sam srecu da sam smanjio brzinu u momentu kad je on ukljucio radar ,tako predpostavljam,,inace samo da sam zadocnio par sekundi pokazalo bi mu brzinu nakon koje bi me sigurno eskortirao direktno do prvoga legimitiranog psihijatra(tako zakon nalazc u tim extremnim slucajevima prekoracenja brzine).....

Najljepse je voziti  kroz bosnu i hrvatsku,,,,u Bosni me kod Bihaca zaustavi policajac ,pridje mi vicuci onako kao kauboj --OOOHAAAAA---SUMAHERU JESI TI ZAFURAO.......Ja mu samo kratko ---imam osjecaj da sam u monte karlu......policajac ce meni --sad ce tebi biti monte karlo----sreca pa se covjeka da dogovoriti koristeci euro kao sredstvo za ublazenje problema............

u Hrvatskoj ,zadnja naplatna rampa  prema mariboru,radovi na putu,,postavili decki radar bas tamo gdje treba,,,objasnio mi je momak jako dobro da sam pogresio,,,,brzo smo se dogovorili koristeci 50 eura kao sredstvo brzoga dogovora,,,,davsi mu euro pojavio mu se osmijeh na licu upitavsi me --KOLIKO BENCAS---

PLAZA---zadnje dvije godine sam bio u hrvatskoj na moru ,PAG,NOVALJA,plaza se zvala ZRCE,iz novalje vam je majka ZLATANA IBRAHIMOVICA,jednoga od najboljih evropskih nogometasa ,,,,

bili smo u jednom kaficu blizu mora koji je imao i bubel pool,tu su uletjele neke cure zapocevsi svoj magicni ples cija je zavrsnica bila totalno razgolicavanje....

,zahvaljujuci tim hrabrim,bezkompleksnim  djevojkama zavolio sam i tu vrstu pokazivanja,,malo sam ih vise posmatrao krenuvsi istovremeno ka jednom malom automatu na kom si mogao napraviti alko -test, promasio sam stepenicu i odmor mi je propao...toliko o tome ....siguran sam da vecini muskaraca nije toliko vazan trbuh osim ako je stvarno preizrazen sa onima prstenovima u struku.....Sve su zene lijepe na svoj nacin,drzati do sebe je jako dobra stvar,zapustene zene nisu predmet cestih pogleda,bog je stvorio zenu da  joj se muskarac divi....nadam se da mi necete zamjeriti na ovom postu.....  

       

Edited by emilio
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 17:46
 Emilio, a da se ti bacis na pisanje romana?! Vidim da ti je dobro krenulo na ovom forumu!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 18:27
emilio ovo se nikome nece dat citat - zato sto je tekst poprilicno necitljiv, sve stisnuto na hrpu. Dobro je to malo odvojit ubuduce kad postas.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 20:11
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

emilio ovo se nikome nece dat citat - zato sto je tekst poprilicno necitljiv, sve stisnuto na hrpu. Dobro je to malo odvojit ubuduce kad postas.
  Nazalost uglavnom sve svoje postove pisem u velikoj zurbi pa to ispadne stisnuto ili mozda glupo
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2007 at 00:19
Originally posted by emilio emilio wrote:

 ...bog je stvorio zenu da  joj se muskarac divi....nadam se da mi necete zamjeriti na ovom postu.....

Zamjeriti?? To bi mogla shvatiti samo kao kompliment.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2007 at 20:06
Originally posted by Tanja Tanja wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

 ...bog je stvorio zenu da  joj se muskarac divi....nadam se da mi necete zamjeriti na ovom postu.....

Zamjeriti?? To bi mogla shvatiti samo kao kompliment.
  napokon da je netko i na mojoj strani....jao tanja ma ti si super eh da si blize ja bih se odmah zaljubio u tebe posto sam stvarno jako lako zaljubljive prirode...viva italija forza carabinjeri
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2007 at 22:16
Obozavam Italiju
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.