New Posts New Posts RSS Feed - Dragi decki....i cure!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dragi decki....i cure!

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dragi decki....i cure!
    Posted: 24 Sijecanj 2007 at 22:04

 Mene zanima jedna stvar:

Da li vi volite kod cure da ima trbusnjake ili da ipak ima (bar neke) zenske obline?

 

Edited by Theia
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2007 at 23:02
Osobno volim ravan trbuh, ne moraju to biti istaknuti trbusnjaci.



 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 00:41
Ne volim vidjeti na curi/zeni plocice i izrazene misice. Zena mora zadrzati svoju dozu zenstvenosti i seksipila i mislim da jedino trebate odrzavati nekakvu skladnu liniju (ravan trbuscic i istaknute obline) i to e to.

Npr. Madonna mi je malo previse misicava
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 08:30
Nemoj slusati modove

Trbusnjaci kod zena su mrak! Naravno pod time ne mislim na trbusnjake bodybuilderica koje se soraju testosteronima nego trbusnjaci zena koje redovito vjezbaju.

Skuzio sam da plesacice imaju naaaaaaajsexy trbuh....
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 09:53
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ne volim vidjeti na curi/zeni plocice i izrazene misice. Zena mora zadrzati svoju dozu zenstvenosti i seksipila i mislim da jedino trebate odrzavati nekakvu skladnu liniju (ravan trbuscic i istaknute obline) i to e to.


tocno to, no plocice, no listovi, no bedra da se vide misici, bas da budu elegantne fine sexy linije, jooj, milina
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 10:00
 samo ravan trbuh.Bez istaknutih misica.Mogu se blago nazirati.pa zene smo, kakve plocice..
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 11:14
pa da, mislim....zene ne mogu imati plocice kao frajeri ali im se mogu nazirati i to je to valjda o cemu pricamo 
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 13:56
Meni je umjerenost najljepsa za vidjeti! ravan trbuh sa vidljivim obrisima trbusnih

misica, smatram idealnim.

Ali i nas zene sve to zna uzeti, pa malo po malo misici sve vise dolaze do izrazaja!

Skladno i cvrsto tijelo, savrseno izdepilirano i preplanulo-PUN POGODAK
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 14:41

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Osobno volim ravan trbuh, ne moraju to biti istaknuti trbusnjaci.



 
 

Potpisujem.

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 19:53

Originally posted by exploziv exploziv wrote:

pa da, mislim....zene ne mogu imati plocice kao frajeri  
 

Uh, al nas ponizi. Mogu, mogu....

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 19:54

Originally posted by Vanja Vanja wrote:


Skladno i cvrsto tijelo, savrseno izdepilirano i preplanulo-PUN POGODAK
 

Da, da, dobro si to rekla.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 20:01

 Sta mene zapravo muci...

Ja sam proslo ljeto imala jeeeeee*** trbusnjake. Nisam bila suha ko grancica, ali su se jako vidjeli jer sam mjesecima ful pazila, bez iznimaka.

E, u tom periodu mi se sve vidjelo na trbuhu. Iz dana u dan se vidjelo jesam si pojela mrvu vise uh i odmah bi se navukla vode. To je zapravo bila opsesija, svakodnevna frustracija trbusnjacima.

Sad sam se (kao i svi - manje vanjskog crobnog = vise kila) malo udebljala i trbusnjaci mi nisu vise tako vidljivi, ali dobro je to sto se vise ne zivciram!!!  Pomirila sam se sa svojim zenskim oblinama. Samo ne znam do kad ce me to drzati.....

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 23:44
exploziv uneseno:
pa da, mislim....zene ne mogu imati plocice kao frajeri  
 

Uh, al nas ponizi. Mogu, mogu....



vidim da te muci kompleksi (to naravno nitko ne prizna) pa cu ti pojasniti svoj odgovor...

ja mogu bez ikakvih preparata imati trbusnjake koji su izboceni šcm kad se napnu, naravno ovisi i o gradji samih trusnjaka jer svatko ima drugacije ali hocu reci da su zenski trbusnjaci plosnati i ne mogu se toliko izbociti koliko i muski...

i zato zena koja se roka sa testosteronima ima "muske" trusnjake (a nekad ni pomocu toga) i to je onda bljak, a ja govorim za "zenske" trbusnjake da su ti koji su mi strasni sexy....

e sad....mozda si ti ustvari musko zarobljena u zenskom tijelu
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 09:35
  Theia,

ja mislim da se trebas opustiti,ako te to muci, meni se trbusnjaci ne vide ni blizu, moglo bi se cak reci da imam maleni trbuscic, ali ne opterecujem se zbog toga, rjesit cu ga prije ili poslije,
 bitno je da si ti zadovoljna sobom.

Ja si postavljam male ciljeve i idem prema njima i kad ih ostvarim budem prezadovoljna ,sto me onda dosta dugo drzi. Ne znam odakle si ti , ali kod mene u Puli za ponudu muskaraca koja je , ja sa svim svojim nedostatcima predobro izgledam.

 Prije svega treba sredjivati psihu-jer sve dolazi od tamo!



 

Edited by Vanja
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 12:41
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Sta mene zapravo muci...

Ja sam proslo ljeto imala jeeeeee*** trbusnjake. Nisam bila suha ko grancica, ali su se jako vidjeli jer sam mjesecima ful pazila, bez iznimaka.

E, u tom periodu mi se sve vidjelo na trbuhu. Iz dana u dan se vidjelo jesam si pojela mrvu vise uh i odmah bi se navukla vode. To je zapravo bila opsesija, svakodnevna frustracija trbusnjacima.

Sad sam se (kao i svi - manje vanjskog crobnog = vise kila) malo udebljala i trbusnjaci mi nisu vise tako vidljivi, ali dobro je to sto se vise ne zivciram!!!  Pomirila sam se sa svojim zenskim oblinama. Samo ne znam do kad ce me to drzati.....



Ma duso, nemoj se toliko opterecivati sa trbusnjacima odnosno plocicama, jer to muskarci na zenama ni ne primjecuju, muskarci uvijek vise pozornosti posvete oblinama tako da vise na tome radi i pusti trbusnjake na miru.




Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 12:43
Originally posted by exploziv exploziv wrote:


ja mogu bez ikakvih preparata imati trbusnjake koji su izboceni šcm kad se napnu,


Svaki kostur moze imati trbusnjake
   
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.