New Posts New Posts RSS Feed - D:Pametno mršavljenje (Gym_Girl blog)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D:Pametno mršavljenje (Gym_Girl blog)

 Post Reply Post Reply
Author
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D:Pametno mršavljenje (Gym_Girl blog)
    Posted: 14 Veljaca 2012 at 13:58

Kada sam logiran ne mogu vidjeti niti jedan blog ili clanak ovo je greška:

"Server Error in '/' Application.
Sequence contains no elements
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidOperationException: Sequence contains no elements

Source Error:

Line 14: }
Line 15: @section main {
Line 16: @{Html.RenderAction("ControlBar", "Modules");}
Line 17: <!-- start:post -->
Line 18: <div class="long-post extend">


 Source File: c:\Users\fitness\fitness.com.hr\wwwroot\Areas\Cms\Views\User\BlogPost.cshtml Line: 16"

Probao sam sa više kompjutera.

To je pitanje na koje vecina,ali ne svi,vremenom dodju,da pocnem od sebe nije mi jasno zašto sam sa 20god. radio sve krivo unatoc citanju literature,sve je lijepo pisalo ali fokus je problem,nažalost vecina cuje šta želi da cuje.Pomanjkanje koncentracije,strah priznati da se nešto radi krivo,stalne optužbe na vanjske faktore,isto je u poslu kojim se trenutno bavim,do nekih jednostavno ne dopire pa ja ih ne optužujem,šta ce,nisu krivi.

Kažu da se tijelo razvija do 18god,ali nisu govorili da se mozak i nervni završeci razvijaju do 27 godine i više,i sada ako je netko u tom osjetljivom razdoblju "testirao" alkohol,cigarete,razne stimulanse,kako da takva osoba sada može razumjeti uzrocno-posljedicne veze dijete?

Ne znam ko je izumio rijec dijeta,bolje režim prehrane.



Edited by Igor - 14 Veljaca 2012 at 14:01
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2012 at 23:33
Zahvaljujemo na prijavi greške.

Javili smo programeru ovu grešku, probati cemo to što prije riješiti.
Svakako se još javim u ovu temu cim riješimo problem.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.