New Posts New Posts RSS Feed - dostava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dostava

 Post Reply Post Reply
Author
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dostava
    Posted: 24 Svibanj 2018 at 10:19
Opet imam probleme s dostavom Overseas. Prije su mi slali poruku dan ranije da će doći sljedeći dan, onda bi taj dan stigla još jedna poruka gdje kažu otprilike vrijeme. Sad više ne šalju ništa, samo se pojave na vratima i račun mi je 150 kn, ja dam tipu 200 i on mi kaže "ja vam nemam za vratit 50" i samo stoji i bleji u mene ko tele pa mi "eto on ne može sad dat robu" a l je bitno da me SAD PROBUDIO a radila sam noćnu s tim da me nije obavijestio o tome! Koje amaterstvo!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2018 at 11:12

Ja inače naručujem na kiosk pa sam mirna. Uredno dobijem poruku kada paket stigne i pokupim na putu do doma.

Inače nikad prije nisam imala problema sa dotičnima ali sam čula mnogo sličnih priča tako da me ovo ništa ne čudi. Zadnje vrijeme imam više posla sa GLS-om, i kod njih je nekad to bilo puno profesionalnije - poslali su mail dan unaprijed, zvali prije kada će točno doć, uredno vraćali novac. Sada nekad znaju ne zvat uopće nego samo banu, a ostatak se nekad vraća "preko klinca" očekujući da taj višak valjda ostavim :D Ok ,to i napravim skoro svaki put jer me ništa ne košta tih par kuna ali samo očekivanje da to napravim ne ide im u prilog.



Edited by Gym_girl - 24 Svibanj 2018 at 11:13
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2018 at 12:07
Pozdrav Gabrijela, odakle ste - iz kojeg grada ili mjesta?

Overseas Express ima trenutno problema s dostavom u Zagrebu, no u drugim mjestima nema problema.
Također, predlažemo da isprobate GLS dostavu, oni su najefikasniji u dostavi.

Prilikom naručivanja na fitness.com.hr webshopu, možete birati između tri oblika dostave: Overseas Express, Tisak ili GLS.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2018 at 13:07

Ma zna biti problema Zoki i drugdje, kažem da sam čula i ja slične primjere (za Rijeku) s tim da sam uvijek govorila da ja nikad prije nisam imala žalbe na njih, dok su mi nosili doma.

A kako rekoh, zna biti i s drugim dostavljačima tu i tamo raznih neugodnosti. To valjda kako potrefiš dan i vozača.

Istina, nije ni njima lako raditi planove vožnje. Ljudi sve više svašta naručuju i vjerojatno se često mijenjaju rokovi/adrese isporuke tako da ja nekako uvijek i to volim uzeti u obzir pa im ne zamjerati previše. S druge strane, ima nas dosta kojima nitko nije doma prije 16h pa zna biti problem kad nam se ne najave.

Zato sam se ja odlučila na dostavu putem Tiska i prezadovoljna sam.

Vjerujem da postoji način malo bolje organizacije te dostave, usprkos svemu.








Edited by Gym_girl - 24 Svibanj 2018 at 13:07
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2018 at 13:29
Iz Zagreba sam, ali to se već desilo zadnja dva puta (a zadnji put sam naručivala u prvom mjesecu). Nisam neka cicija, ali ne obavijestit čovjeka kad će doći, bar okvirno, nikako nije ok, jasno mi je da se i kod njih stvari mogu poremetit, ali ljudi ne mogu doma dežurat , i još mi na kraju vratit paket jer nema kusur. Nisam mu dala 1000 kn već 200 pa bi trebao imati, ili da im bar padne na pamet pitati za neki dućan, kiosk ili kafić u blizini gdje mogu promijeniti novce.

I ovo što kaže Gym..očekivanje da im se ostavi..meni oni to fino zaokruže, račun mi je 153,55, a on mi zaokruži sam na 154..pa valjda sam ja ta koja će odlučit hoće li zaokružit ili ne. Da se ne ponašaju tako imali bi puno više "bakšiša".

Inače se ne zamaram ali sad sam stvarno neispavana i ljuta :)

I da, sad nakon svega sam dobila poruku da mi paket stiže danas :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2018 at 14:24

Istina, takve situacije nas znaju izbacit iz takta, ima svakakvih dostavljača i neki zbilja znaju biti neugodni.

Ja sam imala sreću da mi je prije uvijek nosio isti s kojim sam imala samo pozitivna iskustva, a koliko sam često naručivala već smo skoro i frendovi postali . Nadam se da je više takvih.


Ali samo da probam preokrenuti situaciju što se vraćanja novaca tiče... bez obzira na sve, kad nas već obavijeste dan prije (pod uvjetom da nas uopće obavijeste)....možda bi mi i njima mogli malo olakšat pa pripremit točan iznos :) Ja sam uvela tu praksu sa GLS-om pa se ne dovedem u situaciju da mi treba puno vraćat. To je neka moja filozofija - kad ne možeš mijenjat druge, promijeni svoj stav pa si spriječi nepotrebna živciranja


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2018 at 14:50
Evo samo da javim da moja pošiljka nije došla. Nakon svega onog što sam vam napisala onaj dan da se dogodilo, stigla mi je poruka kako će mi pošiljka stići 24.05. Tada nije stigla, a već evo prolazi i 28. , niti mi se tko javio niti sam dobila što sam naručila.
Ne znam na koji način da to odjavim, ako je odjava uopće potrebna obzirom da sam izgleda već "odjavljena" što se tiče ove pošiljke.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2018 at 14:55
Pozdrav Gabrijela,

Javite mi se molim vas na e-mail: [email protected] pa ćemo riješiti ubrzo tu situaciju.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.