New Posts New Posts RSS Feed - dorucak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dorucak

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 22:32
Originally posted by enaa enaa wrote:

Originally posted by direktor direktor wrote:

u masnom dijelu godine, a to je sada,prvo za dorucak pojedem neki junk, a sat vremena nakon toga š5 bjelanjaka s razenim kruhom i nekom salatom.
ili brdo zobenih s wheyom od cokolade.Uglavnom prvo moram pojesti neko smece.

Zasto smece? I koje je to npr. ?
Obzirom da sam slaba na neke od namirnica, ako vec moram grijesiti - to cinim ujutro. Tako sam najsigurnija da ce se potrositi.
Inace takodjer jedem zobene, ali imam srecu da su mi fine pa uzivam u tom obroku.
Dobro je u njih staviti i malo cimeta za bolji okus - mali savjet za one kojima su bljak


zato jer me bas briga kako ce se to odraziti na moj izgled,uostalom dajem si oduska i gusta jer za koji mjesec ide stroga dijeta.Trudim se iz ciste hrane unjeti cca 500g prot. isto toliko uh,cak i vise..brdo masti (laneno,riblje,ovo-ono..) uglavnom volim tijekom dana ukljuciti sve 3-6-9 omega masti.A ovaj junk uzimam i kao laganu kalorijsku potporu.pizza,burek,cevapi,cokolade,sladoledi ..ma sve ..
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2008 at 12:09
Originally posted by direktor direktor wrote:

Ujutro  kad mislim da je vrijeme za taj obrok samo ga stavim
u mikrovalnu i za par minuta sve je gotovo.


Kak ispadnu jaja u mikrovalnoj? Ajde malo detaljnije opisi, ak ti se da. (koliko dugo moraju biti unutra, na kojoj snazi...)
Mene uvijek strah tih jaja da nisu dobro pecena/kuhana zbog salmonele itd.
Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2008 at 13:23
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by direktor direktor wrote:

Ujutro  kad mislim da je vrijeme za taj obrok samo ga stavim
u mikrovalnu i za par minuta sve je gotovo.


Kak ispadnu jaja u mikrovalnoj? Ajde malo detaljnije opisi, ak ti se da. (koliko dugo moraju biti unutra, na kojoj snazi...)
Mene uvijek strah tih jaja da nisu dobro pecena/kuhana zbog salmonele itd.



ispadnu losije nego klasicno pecenje na tavi,ali ne puno,zapravo i  nije tako lose  a  sreca ti  je u tome sto peces u vatro. posudi pa nemas ni minimum nekog pranja, vec je dovoljno malo isprati vodom i ona je kak ti cista..nema ribanja.
 stavis izmedju 700-800w i jedno 6 min. ,ako nisi sigurna odnosno mislis da su jos sirova,izvadis posudu i pregledas, te po potrebi produzis za minutu.Ipak ,ako pretjeras s tom 'minutom ' moze ti dogoditi da se napravi kora sa strane,ali to nije problem ako volis hrskavo .
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2008 at 20:22
Ok, bas cu probati! 
Back to Top
pere View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2008 at 09:33

Hello!

Evo da i ja napisem sto jedem za dorucak. Posto nemam puno vremena ujutro jer rimam faks od 8h, a doruckujem oko 7iš5, najednostavnije mi je podgrijat mlijeko cca 0,3dcl i u to stavim zlicu whey-a i musli.

 

Edited by pere
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2008 at 19:05

Originally posted by ©ime ©ime wrote:


e zobene imaju tako los kiselkasto-bljutavi okus, jednom sam kupio za par kuna u konzumu i odtad stoji u ormaru...


 

Meni su dobre kad ih utopim u shakeu, kad se namoce.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2008 at 19:06
 Meni je dorucak uvijek isti: jaja na š00 nacina, pecena bez ulja i bez kruha.
Back to Top
daba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 11:59
Ja pokusavam kombinirat nesto s ovg jelovnika:
 https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zajut rak-nezamjenjiv.aspx

ali ako taj dan neidem na trening onda whey+zobene+mlijeko ili umjesto mlijeka ponekad sok od narance...cak mi je mozda ovo od narance bolje:)
Back to Top
laac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote laac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2008 at 11:03
inache volim prvo pojest jabuku, koju si stavim na nochni ormarich prije spavanja i koju jedem u krevetu chim se probudim...a pola sata - do sat poslie toga jedem zobene il musle.
s tim doruckom ne moram nishta jesti do š4-š5 h, rachunajuchi da doruchkujem u 8 il 9. Naravno pozheljni medjuobrok mi je neko sezonsko voche (krushke, banane, kiwi, narandza...
the mystery of life isn't problem to solve but reality to experience.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2008 at 18:31
POZDRAV LJUDI NOV SAM NA FORUMU,evo da i ja kazem sta je po meni najbolje za dorucak!kombinacija belanca i griza je ekstra stvar,ili belance i ovsene!ok je skroz i popiti whey cim se ustane ali mislim da je bolje jesti cvrstu hranu a whey posle kao dodatak ishrani i ujedno ustedeti malo whey-a,posto je dosta skup!po meni je najbolje samo posle treninga koristiti whey sa vodom radi brzeg razlaganja a u toku dana jesti cvrstu hranu,a ako se ima para dosta moze se whey koristiti i vise naravno... poz za sve forumase!    samo taj rad
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.