New Posts New Posts RSS Feed - dorucak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dorucak

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
lingua View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lingua Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dorucak
    Posted: 25 Veljaca 2007 at 21:56

 sad sam kao na toj nekoj provikanoj un dijeti..

ali samo jedna stvar me muci

ujutro NE MOGU jesti samo voce i zato planiram kombinirati s necim..

pa ako moze savjet sto bi bilo najprikladnije..

mozda zitne pahuljice,musli ili nesto..

ako da molim vas navedite i koji proizvod,da znam kupiti

ne pitam sad samo u vezi ove diejte nego opcenito sto je najbolje kombinirati s vocem ujutro..

Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2007 at 22:13
Zasto ne mozes jesti samo voce?
Pojedi zobenih sa mlijekom.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2007 at 22:57

e zobene imaju tako los kiselkasto-bljutavi okus, jednom sam kupio za par kuna u konzumu i odtad stoji u ormaru...


Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2007 at 23:06
Naviknes se... 
"Krilati ektomorf"
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 10:10
 ja inache bash sam jako izbirljiva i misla sam da che mi te zobene bit fuj.. kupila sam probavin (od istog proizvodjaca su kao i musli) i et jela ujutro i nisu loshe.. mogla bi ih i ovako grickat po cijeli dan
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 12:41
Ja jedem vocni musli i sasvim su mi ok za ujutro super 
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 12:42
Ja obicno par jaja sa pancetom.
Ako ne, onda nest slicno.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 09:14
Nastavljam vec zapocetu temu s pitanjem kako vam izgleda jutarnji ritual? Imate li naviku prvo popiti:
- casu mlake/toplije vode,
- dozu sirovog maslinovog ulja
ili nesto trece, kako to preporucuju neki od trenera/lijecnika?
Pristupate li tom najvaznijem obroku u danu temeljito ili ga (iz razumljivih razloga) rjesavate brzinski?
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 11:14
popijem casu vode obavezno. meni je najvaznije da se za dorucak najedem musli ili zobenih, inace stvarno ne mogu funkcionirat 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 11:56

 Meni su zobene ok kad ih pomjesam sa malo musli.... inace mi isto imaju bljaki okus;)

A ja ujutro isto... najprije voda... onda bijela kava... i onda neki shake ...jer mi se ujutro neda jesti... osim ako duze spavam...onda musle+zobene, posni.... ili posni sa bananom... i slicno.....

Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 12:07
u masnom dijelu godine, a to je sada,prvo za dorucak pojedem neki junk, a sat vremena nakon toga š5 bjelanjaka s razenim kruhom i nekom salatom.
ili brdo zobenih s wheyom od cokolade.Uglavnom prvo moram pojesti neko smece.
Back to Top
Sanchy007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanchy007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 13:18
Male stvari covjeka cine sretnim, jer nista nam ne izgleda tako privlacno kao ono sto jos nismo postigli.
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 13:57
Originally posted by direktor direktor wrote:

u masnom dijelu godine, a to je sada,prvo za dorucak pojedem neki junk, a sat vremena nakon toga š5 bjelanjaka s razenim kruhom i nekom salatom.
ili brdo zobenih s wheyom od cokolade.Uglavnom prvo moram pojesti neko smece.

Zasto smece? I koje je to npr. ?
Obzirom da sam slaba na neke od namirnica, ako vec moram grijesiti - to cinim ujutro. Tako sam najsigurnija da ce se potrositi.
Inace takodjer jedem zobene, ali imam srecu da su mi fine pa uzivam u tom obroku.
Dobro je u njih staviti i malo cimeta za bolji okus - mali savjet za one kojima su bljak
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 16:03
Originally posted by enaa enaa wrote:

Nastavljam vec zapocetu temu s pitanjem kako vam izgleda jutarnji ritual? Imate li naviku prvo popiti:
- casu mlake/toplije vode,
- dozu sirovog maslinovog ulja
ili nesto trece, kako to preporucuju neki od trenera/lijecnika?
Pristupate li tom najvaznijem obroku u danu temeljito ili ga (iz razumljivih razloga) rjesavate brzinski?


Nemam neki jutarnji ritual sto se tice vode, ulja i ostaloga. No uvijek doruckujem, ali mijenjam cesto meni jer mi dosadi.

Najcesce sama napravim neki sareni sendvic - pecivo ili kruh, sir razliciti, neko povrce, masline, mesno ponekad (ne volim vecinu salama, samo prsut, kulen, zimsku ili cistu sunku), eventualno mlijecni namaz i sl.
Kad mi se jede slatko, onda kruh, margarin i marmeladu.
Ponekad muesle sa suhim vocem i jogurtom, najcesce vocnim.
Ponekad banane i jogurt, ako nisam pretjerano gladna.

Nakon dorucka mi fino sjedne kavica, najradje turska.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 16:15
Maznem zobene + corn flakes + 0,5l mlijeka -> to mi je najjednostavnije.

(neda mi se kuhat jaja il nes slicno )
Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 22:24
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Maznem zobene + corn flakes + 0,5l mlijeka -> to mi je najjednostavnije.

(neda mi se kuhat jaja il nes slicno )


ja uglavnom navece odvojim sve bjelanjke i puknem si jos 3-4 zutanjka,sve stavim
u posudu i u frizider.Ujutro  kad mislim da je vrijeme za taj obrok samo ga stavim
u mikrovalnu i za par minuta sve je gotovo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.