New Posts New Posts RSS Feed - dorucak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dorucak

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:47
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

samo 40,ajmeeee,pa ne mogu više od toga ugurat u želudac,kvragu.

probala sam i 200g posnog,nema šanse!
ne znam,ne mogu jednostavno kolicinski toliko pojest.
probala sam zobene s posnim,ili vocem,i tak nekaj slicno,pa mi je bil odvratan okus,ne paše mi.
ja moram jesti pomalo,svaka dva sata, ocito,ko novorodjence!



ali to ne radiš Wink nego jedeš 2-3 puta dnevno i to male kolicine što na kraju rezultira po meni premalom broju kcal...pogotovo zato što ja tu vidim uglavnom proteinsku hranu :)

da...mislim na sve koji svakodnevno jedu premalo uh-a, a previše proteina, premalo masti....mislim da to na duži rok nije dobro...nema ravnoteže, i hormoni mogu nadrapat. Tijelo se navikne na masti kao izvor energije pa sada taj šecer radi probleme, tijelo ne zna šta bi s njim :) a i želudac se stisne pa ne možeš puno pojest....jesi uvijek jela tako malo?

Kada imaš tako dugu pauzu, ne dodje ti da se prejedeš u tom prvom obroku, uspiješ se zastiti s tom laganom hranom?

Ne forsiram dorucak, samo pitam Smile

Ja 100g zobenih odvalim, i ono... sita sam Big smile






Edited by Gym_girl - 17 Travanj 2013 at 10:49
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:49

sad sam se bacila u racunanje,jucer sam kroz cijeli dan pojela 1300kcal,bez wheya,a piše da serviranje ima 124 kcal samo?!?!?
znaci ukupno 1424
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:50
moram na popravni,jedinica iz zadace i zalaganja ,i znanja
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Ja 100g zobenih odvalim, i ono... sita sam Big smile







I ja ih odvalim i sit sam....sat i pol
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:56
Originally posted by baba44 baba44 wrote:


sad sam se bacila u racunanje,jucer sam kroz cijeli dan pojela 1300kcal,bez wheya,a piše da serviranje ima 124 kcal samo?!?!?
znaci ukupno 1424


Tako sam i ja mislio dok nisam uzeo jedan program za zbrajanje kalorija i vagu.Šokirao sam se kad sam skužio da unesem jedva 2000kalorija a ponekad i samo 1500, trebam oko 2800 minimum.Onda sam poceo pratiti šta jedem i kroz cca tjedan dana skužio koliko mi šta nosi i trpat u sebe...ali doslovno.Sad se osjecam jace i zdravije i svejedno jedva unesem 2800kalorija,ali neka,sad sam bar blizu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:01
Originally posted by baba44 baba44 wrote:


sad sam se bacila u racunanje,jucer sam kroz cijeli dan pojela 1300kcal,bez wheya,a piše da serviranje ima 124 kcal samo?!?!?
znaci ukupno 1424


eto Smile

a racunaj na to da oduzimaš najmanje 100 kcal od toga zbog proteinske hrane Wink Znaci tu si negdje na 1200...sa koliko aktivnosti?

I tako je svaki dan?

Bez brige Smile, kako i fittyp kaže, lako je podcijeniti svoj unos. Baš radi tog brda proteina i povrca nam se cini da jedemo stalno i puno, a u biti je malo jer je time teško nabiti kalorije, ako nema masti. I još ako je tako iz dana u dan.....nije ni cudo da ljudi probujaju cim pocnu papat više.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:03
Aha...tako je i kod mene bilo.Cim sam poceo pratiti i dodavati masti,kalorije su se pocele dizati ali i mišici
Samo treba i vježbati u te dane obavezno!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:13
Ja se ne mogu natjerati puno vode piti.Mislim da mi je plafon nekih 2l.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:27
Originally posted by fittyp fittyp wrote:

Aha...tako je i kod mene bilo.Cim sam poceo pratiti i dodavati masti,kalorije su se pocele dizati ali i mišici
Samo treba i vježbati u te dane obavezno!


E to to Wink


Samo kako to misliš da treba vježbati obavezno u te dane? Koje dane, kada povisiš masti ili kcal opcenito? Pretpostavljam da misliš na kcal ;)

Treba vježbati ako premašujemo unos koji nam treba bez nekih odredjenih aktivnosti ali možemo mi jesti više masti i bez da treniramo, samo prilagodimo unos.

Ja masti u vecem postotku uglavnom jedem kad ne treniram, s tim da onda malo smanjim ukupan unos kcal. I definitivno sam postala njihov ljubitelj, za razliku od svih prošlih godina kad je sve bilo low fat Smile

I nije se potrebno držati samo zdravih masti, maslinovog, orašastih, lanenih i tome slicno...dapace, za malo mišicne mase nama naturalcima treba malo i jace popapati :) Pig   Big smile


Edited by Gym_girl - 17 Travanj 2013 at 11:35
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

samo 40,ajmeeee,pa ne mogu više od toga ugurat u želudac,kvragu.

probala sam i 200g posnog,nema šanse!
ne znam,ne mogu jednostavno kolicinski toliko pojest.
probala sam zobene s posnim,ili vocem,i tak nekaj slicno,pa mi je bil odvratan okus,ne paše mi.
ja moram jesti pomalo,svaka dva sata, ocito,ko novorodjence!



ali to ne radiš Wink nego jedeš 2-3 puta dnevno i to male kolicine što na kraju rezultira po meni premalom broju kcal...pogotovo zato što ja tu vidim uglavnom proteinsku hranu :)

da...mislim na sve koji svakodnevno jedu premalo uh-a, a previše proteina, premalo masti....mislim da to na duži rok nije dobro...nema ravnoteže, i hormoni mogu nadrapat. Tijelo se navikne na masti kao izvor energije pa sada taj šecer radi probleme, tijelo ne zna šta bi s njim :) a i želudac se stisne pa ne možeš puno pojest....jesi uvijek jela tako malo?

Kada imaš tako dugu pauzu, ne dodje ti da se prejedeš u tom prvom obroku, uspiješ se zastiti s tom laganom hranom?

Ne forsiram dorucak, samo pitam Smile

Ja 100g zobenih odvalim, i ono... sita sam Big smile


tocno tak Gym! znam da je to nekima nepojmljivo,možda,ali meni je ok.
evo sad sam pojela dobar kom. piletine,krumpir,s keljom i mrkvom na lešo,i hrpu salate,i sad mi je super. znam da ce me oko 16h uloviti glad,i pojest cu bananu,po putu,opet!

cekaj,kaj ja jedem puno masti?





Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:36
e,da ne lovi me panicna glad, ne prejedam se!
ja kad nekaj odlucim,ne posustajem,evo sad ne jedem slatko,do daljnjega.
jucer je muž donio kutiješinu sladoleda i nisam ga jela.
rekla sam NE,i to je to

možda da odem psihijatru??!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:40
Smile

Ma ne bih rekla da je nepojmljivo, svatko radi kako mu najbolje odgovara, samo ne znam da li dobivaš sve što ti je potrebno, uz trening. Cini ti se da dobro napreduješ? Što se mišicne mase tice, i masti u tijelu? Gladna nisi?

To je super obrok Wink

Pa i ne baš, ne znam da li sam negdje vidjela neke masti, a da nisu sastavni dio namirnica koje spominješ Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:43
Originally posted by baba44 baba44 wrote:


jucer je muž donio kutiješinu sladoleda i nisam ga jela.
rekla sam NE,i to je to

možda da odem psihijatru??!!


Svakako LOLLOL

Šalim se Big smile

Sve je to meni poznato :) I nekad je jako dobro držat tu diciplinu i kontrolu ali treba imat neku mjeru u svemu tome jer se mnogi nepotrebno odricu. Kad ja sve zbrojim što sam jela ove godine....a ništa se strašno nije desilo Smile Evo, moram se slikat jedan dan pa da vidite kako ta silina junka ne mora imat posljedice ako znate što radite Wink Dapace, cak i poboljša stvar ako se dobro kontrolira.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Sve je to meni poznato :) I nekad je jako dobro držat tu diciplinu i kontrolu ali treba imat neku mjeru u svemu tome jer se mnogi nepotrebno odricu. Kad ja sve zbrojim što sam jela ove godine....a ništa se strašno nije desilo Smile Evo, moram se slikat jedan dan pa da vidite kako ta silina junka ne mora imat posljedice ako znate što radite Wink Dapace, cak i poboljša stvar ako se dobro kontrolira.

U zadnje vrijeme cesto se pišu upravo ovi izrazi...a sad mene zanima što to TOCNO znaci... što znaci "ako se dobro kontrolira", "ako znate što radite"?

Jer, budimo realni, vecina nas ovdje nema pojma što radi...i tapkamo kao slijepi miševi Big smile ne bi li nešto skužli i naucili... 

Pa ono..ajd ti to nama lijepo objasni Big smile Heart




Edited by Slavonka23 - 17 Travanj 2013 at 11:50
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:50

evo,moram se pohvaliti,dobivam samo komplimente.
svi na poslu me pitaju,kaj radim,kaj jedem,i kak to?!???
noge su mi tak ojacale,da me tiskaju hlace,jucer sam kupila majcu M,a ne XS,ko prije!
imam 55kg,i još samo maloooooooooooo potkožnog na trbuhu,a ne vidi se niš,kad imam majcu.
i pita me kolegica jedna,"Pa kaj ti imaš plocice na trbuhu?! Blago tebi"
ruke su mi ojacale,dakle nekaj ipak dobro radim.
super se osjecam,ne vidim da mi nekaj fali!
moram žicati nekog doma da me slika od glave do pete,i izmjerit cu se,pa javim!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 12:23
sad mi je još nekaj palo na pamet!
citam tu da neki blendaju zobene,pa svako nekaj doda po volji i popije?!
nemam blender,ali sam jednom samljela zobene u starom mlincu za kavu,ispalo zobeno brašno,super sitno.
e,sad kad bi to dodala u whey, s mlijekom i popila ujutro,umjesto da jedem?!
baš cu probati,pa javim
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.