New Posts New Posts RSS Feed - Donji dio prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Donji dio prsa

 Post Reply Post Reply
Author
BOBO_ZG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOBO_ZG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Donji dio prsa
    Posted: 14 Listopad 2015 at 15:26
Dragi forumaši,

može par ideja za donji dio prsa..nekako mi se čini da mi taj dio prsa zaostaje pa ako netko ima kakav prijedlog bio bih zahvalan.

Unaprijed hvala

Edited by BOBO_ZG - 14 Listopad 2015 at 15:27
Back to Top
Ronie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ronie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2015 at 17:19
Zasto ne pravilno izvodenje benca dizes sto brze mozes a spustas oko 5 sekundi znaci lagano spustanje brzo dizanje,stavi kilazu koju tako mozes dignut 6 do 8 puta ako ides na power tj snaga i brzina ako te zanima definicija smanji tezine radi vise ponavljanja,a ako te zanima apsolutna snaga radi 1 do 3 ponavljanja i tjt.Iza benca si nedaj oduska pa radi sklekove koliko mozes ako mozes 2 do 5 sklekova na bencu si se dobro umorio i svakako ces dobro bapredovat.Iza benca radi razvlacenje iza svake serijr razvlacenje odma radi propadanja koliko mozes to bi ti(siroke sklekove radi da vise pogodis prsa)oprosti na gram.pogreskama to se ovdje ne ocjenjuje samo mi je bio cilj da nabrzaka napisem pozz
Back to Top
Ronie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ronie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2015 at 17:27
Originally posted by Ronie Ronie wrote:

Zasto ne, pravilno izvodenje benca dizes sto brze mozes a spustas oko 5 sekundi znaci lagano spustanje brzo dizanje,stavi kilazu koju tako mozes dignut 6 do 8 puta ako ides na power tj snaga i brzina ako te zanima definicija smanji tezine radi vise ponavljanja,a ako te zanima apsolutna snaga radi 1 do 3 ponavljanja i tjt.Iza benca si nedaj oduska pa radi sklekove koliko mozes ako mozes 2 do 5 sklekova na bencu si se dobro umorio i svakako ces dobro bapredovat.Iza benca radi razvlacenje iza svake serijr razvlacenje odma radi propadanja koliko mozes to bi ti(siroke sklekove radi da vise pogodis prsa)oprosti na gram.pogreskama to se ovdje ne ocjenjuje samo mi je bio cilj da nabrzaka napisem pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.