New Posts New Posts RSS Feed - Domaci dressing za salatu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Domaci dressing za salatu

 Post Reply Post Reply
Author
Stikman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stikman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Domaci dressing za salatu
    Posted: 08 Travanj 2013 at 22:52
Pozdrav kolege fitovci!

Nisam uspio naci ovak neku temu a cini mi se zanimljiva, pa odmah imam i jedno pitanje
Jel radio kad neko homemade dresing za salate (tipa klasicni-limunov sok, maslinovo, suhi zacini..)? Htio bi si napraviti to u jednoj bocici pa da bude spremno u frižideru, ko oni kupovni, pa me zanima koliko bi to dugo moglo stajati bezbrižno u frižideru?

Uz odgovor na pitanje stavljajte slobodno svoje prijedloge dresinga za salate, da naucimo i neke nove kul varijante
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biciklistica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:34
Ne znam :) Limun je sam po sebi konzervans pa se ne može pokvariti. Ja sam nekidan u Lidlu kupila iscjedjeni limun koji planiram koristiti za tu namjenu, nalazi se u nekoj plasticnoj "bombici", žute boje i bilo je jeftino. To sam kupila baš zato da se ne zezam s limunima, iako ne znam koliko je dobro da to stoji u toj platici, možda bi bilo bolje da prespem u neko staklo, al opet nemam koje :)
 
Acceto balsamico je super vrsta octa za zelene salate, kad ti se zgadi obicni ocat. To bih preporucila svima, mene spašavalo. To koristim bez ulja.
 
Najgori su, po meni, razni americki dressinzi, majoneze, vrhnja i gluposti...pogledajte samo u McDonaldsu na ono malo pakiranje dressinga koje se dobije uz salatu, prava kalorijska bomba. Nije da ja više idem u McDonalds, samo velim :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.