New Posts New Posts RSS Feed - Došlo vrijeme... za transformaciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Došlo vrijeme... za transformaciju

 Post Reply Post Reply Page  <1 20212223>
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 22:23
zasad samo nadhvat ali morat ću uvest ili kombinirani na radnoj seriji ili hook grip jer mi je danas skoro šipka ispala ali sam ju uspio zadržati, probat ću prvo hook grip jer je po pitanju simetrije najjači, kažu da ako se prevlada bol nema boljeg zahvata jer su ruke doslovce kao kuke
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 09:11
Meni je jučer baka sašila vezice :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 10:05
ne zanimaju me nikakvi sissy pads za čučnjeve i vezice za mrtvo, sve mora bit u mojim rukama :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 11:30
lagano govoriti na ovim kilažama :) vidit ćemo poslije heehe ili slijeg ramenima 15 ponavljanja sa velikom kilažom kada imaš osjećaj da ti žile pucaju od bolova :P ipak je pametnije nekada bolje...to sam se uvjerio masu puta XD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 15:09
Ja radim kombinirani hvat...jučer odradio zagrijavanje 80x5,100x5,120x5 i radne 5x5 sa 135kg relativno lagano,sve mi je bilo žao što nisam stavio barem 140kg ali pošto idem 5kg gore svaki trening nisam htio pretjerat jer sam prošli tjedan radio sa 130kg...Inaće,preporučio bi ti da si kupiš magnezij za radit mrtvo,ona kocka ti košta 25 kn a jako dugo traje...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2014 at 20:59
imat ću to na umu svakako, mogu i krede kupit školske što je u principu ista stvar samo ne znam što je jeftinije :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2014 at 21:19
Kreda kreda je super ideja
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 10:41
oj ekipa, sve ide ok nisam još zapeo pa neću sad piskarat nego ću svakih tjedan dana napisat težine s kojima radim samo imam pitanje:

mogu li ja ikako iz ove težine za 5x5 izračunat svoj maksimum? npr jel bolje da računam sa 8 rm ako radim 5x5 ili 10rm za tu težinu?

za mrtvo jedino znam da ne mogu baš računat jer ne znam koliko bi mi grip izdržao (probao sam hook i ne boli palac ali nisam ga baš svladao pa mi šipka izmiče ali ipak uspijem) ali to mogu računat sa 5rm težinom ako hoću, hvala :)
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 12:36
Nisam siguran što točno želiš al možda ti ovo može pomoć...
http://www.bodybuilding.com/fun/other7.htm
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 17:35
našao sam ja taj kalkulator ali me zanima ako s nekom težinom odradim 5x5 s pauzama od 2,5 do 3 minute računam li u tom kalkulatoru s 8 ili 10 ponavljanja s tom težinom (znači s njom odradim 5 serija po 5 ponavljanja)? razlika je velika (bar za mene) ali zasad se držim da je to 8rm jer sam to negdje vidio iako nisam testirao maksimume zasad ali planiram to krajem 4 mjeseca nakon čega ću se bacit na ozbiljnu definiciju (jer je ovo već pomalo ružno osim ruku koje su malo dobile) a ipak ljeto dolazi pa da do 7 mjeseca budem ispod 90 kg :D

Edited by Markan1989 - 10 Travanj 2014 at 17:35
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 18:16
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

našao sam ja taj kalkulator ali me zanima ako s nekom težinom odradim 5x5 s pauzama od 2,5 do 3 minute računam li u tom kalkulatoru s 8 ili 10 ponavljanja s tom težinom (znači s njom odradim 5 serija po 5 ponavljanja)? razlika je velika (bar za mene) ali zasad se držim da je to 8rm jer sam to negdje vidio iako nisam testirao maksimume zasad ali planiram to krajem 4 mjeseca nakon čega ću se bacit na ozbiljnu definiciju (jer je ovo već pomalo ružno osim ruku koje su malo dobile) a ipak ljeto dolazi pa da do 7 mjeseca budem ispod 90 kg :D


Za more ti trebaju šlaufi... od pločica nema koristi :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 16:32
danas prvi put zapeo trening i to na press-u (50 kila je ipak previše s obzirom da je bench tek na 65), čučanj je rekao bih glatko 5x5 prošao sa 100 kg (što je više od moje težine) i danas nisam mogao mrtvo s duplim nadhvatom a ni s hook gripom napravit (mislim da su mi prsti kratki za to jer ne mogu obavit oko palca nikako :() ali je zato bio miješanji 120 kg x 6 i to bez nekakvih problema, ovaj hvat je čudo, mislim da sam mogao i sa 130 to izvest :P

još ovaj tjedan vozim po planu treninga a sljedeći ide deload tjedan (ne znam hoću li smanjit kilaže samo ili ću i pojačat ponavljanja pa molim savjet) i onda tjedan iza toga idem ispitivat maksimume nakon deloada i finog loadinga (namjerno nisam rekao carb loadinga jer dolazi Uskrs pa jedem sve a pogotovo proteine :D) i onda kreće lagano definicija za koju sam već pripremio plan treninga i imperativ je da mi ostane mišić ovaj put pa ću pull/push/legs odradit do ljeta da skinem kojih 5 kila (sad sam na sramotnih 95 :/) al da malo skinem i olakšam sam sebi i boje izgledam
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 18:21
Čekaj savjet u vezi deloada?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 18:45
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Čekaj savjet u vezi deloada?


da, zanima me što je bolje, smanjit volumen na 50 posto i odradit isti trening ili odradit 4x10 s 50 % težine?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 19:04
Ja bih išao na 50 posto..jer dosta nakon tih tjedan dana dobiješ progresiju i bujaju težine po par kila ovisno u kojim vježbama..meni se tako pokazalo...odlično je napraviti ga :) ali ne planirano naravno heheh barem meni..što bolje tijelo šokirati...to bolej za rast...mišićni normalno hihi
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 20:24
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ja bih išao na 50 posto..jer dosta nakon tih tjedan dana dobiješ progresiju i bujaju težine po par kila ovisno u kojim vježbama..meni se tako pokazalo...odlično je napraviti ga :) ali ne planirano naravno heheh barem meni..što bolje tijelo šokirati...to bolej za rast...mišićni normalno hihi


ma ne bih ga ja ni radio ali ne uspijevam se oporavit unatoč puno spavanja i dobre klope, isti trening 5x5 čučanj sa 100 kila i još mrtvo 120kg x6, u međuvremenu sam failao na press-u pa tu ionako moram nešto poduzeti a to sve sigurno utječe i na bench pa tako da si dam šansu da se oporavim,

znači ti bi 50% ali isti volumen?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 20212223>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.