New Posts New Posts RSS Feed - Dokumentarci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dokumentarci

 Post Reply Post Reply
Author
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dokumentarci
    Posted: 21 Prosinac 2012 at 12:19
U subotu 22.12. na HTV2 u 20:00h je odlican i zanimljiv dokumentarac Veci, jaci, brži: Nuspojave americkog sna, ili po eng. : BIGGER, STRONGER, FASTER, ako cete skinut s net-a, na njemu ima zanimljivi stav o svim xilnim praškovima na tržištu, od proteina do razlicith suplemenata, odnosno o nikakvoj regulaciji i kontroli istih, ali i glas profica i dugugudišnjih vježbaca o tim preparatima, ono pravo je samo jedno, možda i nepravedno demonizirano... pa pogledajte, i odluku donestie sami.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 13:12
Mislim da si pobrkao praškove sa steroidima :)
Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 14:24
Mislim da nisam, ako si gledao, onda znaš, ako nisi pogledaj, uglavnom praškovi i proteini su nepotrebni i neregulirani na USA tržištu gdje se nudi svašta sasvim legalno, kao i mnogi suplementi, koji nemaju nikakvi ucinak na dobivanje mase ili definicije... iz usta onih koji ih koriste, profici, a jedino što daje vecu masu i rast mišica su steroidi, ali i zanimljivi stav oko njihove upotrebe, drugacijeg gledišta nego što se propagira, i puno ostalog... možda nisam bio jasan u prvom postu, no isplati se pogledati
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 15:08
Zašto se nebi prodavali legalno onda ako nemaju nikakav ucinak?
Znam na koji dio se referiraš, na onaj gdje glupan Gregg Valentino sere da mecu anabolike u proteinske prahove i da ljudi kao niti ne znaju da ih uzmaju. S obzirom koji glupan prica o tome vjerodostojnost i pouzdanost njegovih izjava je u rangu djece u jaslickoj grupi.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 15:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Zašto se nebi prodavali legalno onda ako nemaju nikakav ucinak?
Znam na koji dio se referiraš, na onaj gdje glupan Gregg Valentino sere da mecu anabolike u proteinske prahove i da ljudi kao niti ne znaju da ih uzmaju. S obzirom koji glupan prica o tome vjerodostojnost i pouzdanost njegovih izjava je u rangu djece u jaslickoj grupi.


LOL
Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 16:07
Nije mi cilj ulaziti u raspravu oko praškova, jer imam previše "iskustva" oko tog po forumima, anonimci, niti znaš s kim raspravljaš, kako izgleda, kako vježba, što, kolko i kad jede i na kraju je li u biznisu s praškovima... Ja sam davno trošio lovu na to, dosta, i kasnije napravo eksperiment na sebi, 4 mjeseca skinut s tog, umjesto usred noci tablete amino, u frižider po piletinu... rezulta mi je bio zapanjujuc.. no svatko neka radi što hoce, neka proba, neka vidi... samo sam napisao da je ovaj dokumentarac zanimljiv i daje poglede malo drugacije, tko nije gledao nek pogleda, zanimljiva su i izjave fitness modela ili profi bodybuildera i sportaša oko naivaca koji gledaju njihove slike s casopisa i kupuju prašakove ili vjeruju u neke extra rezultate bez steroida, kao u glumaca... Cisto to, zanimljivi pogled ali i odnos prema steroidima. Tolko o tom.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 16:12
Ne znam u koju raspravu,prije bi rekao da si pogrešno srocio ono što si želio reci pa je ispalo obratno od onoga što je. 
Ja sam samo pitao zašto nebi bili legalni kad je to obicni proteinski prah?Jer spominjao si da njih legalno i nekontrolirano prodaju.

 Nitko ne tvrdi da ceš se nabildati od proteinskog praha jer je to ništa drugo nego zamjenski obrok ili da oni izgledaju tako od proteina. To jedino misle oni koji su prvi put krocili ili nikad nisu bili u teretani. Znaci needucirani ljudi. A isto sranje jeo mesinu ili popio shake na ne profesionalnoj razini.
Ja ti govorim samo o izjavama tzv kako veliš profi BB ,koji su totalne budale bez grama mozga i da njihove izjave su jednake jednoj velikoj nuli.Ak misliš da Greg Valentimo ima kaj pametno za rec neznam kaj da kažem , ili da ga se smatra profesionalcem. Mislim na dio gdje govori kako u proteinske prahove firme mecu anabolike, da su opasni i da su se ljudi razboljevali od toga i otkazivala im jetra i bubrezi od Whey-aLOL i slicne gluposti koje dolaze od jos veceg glupana.
Dokumentarac je inace zanimljiv za pogledat, ali dosta priglup i smiješan pun sprdacina od likova i glupih neutemeljenih  izjava bez pokrica, dakle iskljucivo senzacionalisticki je dobar dio dokumentarca ..Ne nudi drugaciji pogled, nego normalan pogled koji nije otkrio ništa novo.
Zapravo cak je i loš jer ce opet neupucenima, za koje je i trebao bit napravljen dati "potvrdu" da je Whey "kemija" i opasan, te ce nekome mama i tata zabraniti piti whey na temelju izjave jedne sprdacine Gregg Valentina, ali ce ga dalje zato šopati paštetom i zdravim industrijskim namirnicama.

Btw kaj misliš da si dobio sa tabletom amino za razliku od proteinskog praška?Smile isto sranje-drugo pakovanje. Mogao si i bez nje i samo jest istu stvar bi napravio


Edited by The Phoenix - 21 Prosinac 2012 at 16:53
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 17:30
ja zaprave pijem ANABOLICKE PROTEJINE Hug
Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2012 at 14:58
Kao što napisah, nisam za ovu diskusiju, jer vidim da tebi treba mnogo, mnogo toga "nacrtati"... nemam vremena, bez uvrede, eto veceras je na programu, pa neka ljudi pogledaju, ako žele..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.