New Posts New Posts RSS Feed - dobivanje mišicne mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dobivanje mišicne mase

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dobivanje mišicne mase
    Posted: 15 Svibanj 2010 at 23:06
  pozz svima
ovako
idem u teretanu vec 7 mjeseci i sada sam odlucio da bih poceo uzimati neke proteine za dobivanje mišicne mase ali sam totalni neznalica u tome,pa me zanima vaše mišljenje ili vaše događaje sa njima,možda znate koji bi mi bio dobar preparat neki, i zanima me još di kupujete to sve,i ako neko kupuje di vani jeftinije ili se neko bavi time molio bih ga neka mi se javi na pm jer ja trebam pod hitno kupiti neki protein
pozz
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 02:52
  FAQ - Dodaci prehrani

Možeš ih kupiti u specijaliziranim trgovinama za suplementaciju, nekim ljekarnama i preko neta.. možda ti se javi i netko tko narucuje izvana.

Whey protein (sirutka) ti je najlogicniji izbor.
Postoje neke sitne razlike između proizvođaca, ali se za pocetak ne moraš s tim zamarati.. kupi ono što ti je najjeftinije, dok god nije neki mix sa šecerima, tzv. gainer.

Piješ ga odmah poslije treninga, kao PWM obrok (googlaj), s vodom i glukozom.
Ako ti nije skupo, možeš ga ubaciti i u dorucak sa zobenima recimo.

Whey nije steroid, neceš od njega buknuti ko kišna glista, ako ti ostatak prehrane nije kako treba - neceš imati nikakvog ili gotovo nikakvog rezultata.

Postavio si pitanje u pravoj kategoriji pa nije bed, al inace je ovo toliko prežvakana tema da bi i 'malo sporiji' pronašli odgovor u roku od 5 minuta..

A što se tice tvog posta, Krleža je kurac za tebe..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 10:43
@ Jack Sparrow

Hej, netko ti je ukrao zareze i tocke !

što se tice proteina, lega ti je sve fino rekao.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 20:10

Originally posted by Lega Lega wrote:

  FAQ - Dodaci prehrani

Whey nije steroid, neceš od njega buknuti ko kišna glista, ako ti ostatak prehrane nije kako treba - neceš imati nikakvog ili gotovo nikakvog rezultata.

  

znaci ako prehrana nije pravilna-whey ne vrijedi piti bez obzira sto se redovito vjezba?

a ako je prehrana ok ali se nekada  "zgrijesi" kao kod mene?? ..alkoh vikendom i šx tjedno junk food ili slicno...

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 20:16
Originally posted by zlatica zlatica wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  FAQ - Dodaci prehrani

Whey nije steroid, neceš od njega buknuti ko kišna glista, ako ti ostatak prehrane nije kako treba - neceš imati nikakvog ili gotovo nikakvog rezultata.

  

znaci ako prehrana nije pravilna-whey ne vrijedi piti bez obzira sto se redovito vjezba?

  

Nije da ne vrijedi, to je obrok kao i svaki drugi, samo ce rezultati biti sporiji zbog te "ne"pravilne prehrane o kojoj ponajviše ovisi. Whey je sam dio tog svega.

Originally posted by zlatica zlatica wrote:

a ako je prehrana ok ali se nekada  "zgrijesi" kao kod mene?? ..alkoh vikendom i šx tjedno junk food ili slicno...

 

Nije problem.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 21:22
Originally posted by zlatica zlatica wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  FAQ - Dodaci prehrani

Whey nije steroid, neceš od njega buknuti ko kišna glista, ako ti ostatak prehrane nije kako treba - neceš imati nikakvog ili gotovo nikakvog rezultata.

  

znaci ako prehrana nije pravilna-whey ne vrijedi piti bez obzira sto se redovito vjezba?

a ako je prehrana ok ali se nekada  "zgrijesi" kao kod mene?? ..alkoh vikendom i šx tjedno junk food ili slicno...



a nije whey nikakva carolija... gledaj na to kao da si pojela malo više mesa u danu, samo na prakticniji nacin..
znaci netko tko jede 5 puta dnevno i pije shake ce imati poprilicno solidan unos proteina.
netko tko jede 2put dnevno i pije proteine, unijet ce možda manje P u sebe nego ovaj prvi..

edit: sorry, sad sam tek vidio da si zlatica
  

Edited by Lega
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 22:59

 tnx..

ja nisam neki profi niti se bavim toliko tim stvarima kao vi,i ne pazim toliko ali pokusavam sto je vise moguce .ali se nemam namjeru u potpunosti odreci nekih "uzitaka" poput pizze šx u 2 tjedna,kobasice tu i tamo u sendvicu,cevapa na obiteljskom rostilju ponekad, i takvih stvari.ali koliko sam promjenila prehranu unazad 5mj je odlicno!!meso sam zamijenila piletinom i tunom.povrca i posnog svaki dan jedem...malo po malo!..kada sam citala po forumu dobila sam dojam da se whey pije za dobivanje misicne mase-u mom slucaju kada sam smrsavila da mi se misici malo putem vjezbanja "podignu" i whey ce dati neke rezultate ak budem vjezbala.da nebudem objesena i sl.da tokom vjezbanja mi ne odlaze misici vec masnoce....zato sma ga pocela piti. e sad...jesam ja dobro skopcala stvari ili ne......u svakom slucaju-bar je ukusan,a posto sam se odrekla slatkisa whey od cokolade dnevno mi je odlican!koda sam slados il cokoladu sprasila!

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:33
 Zlatice dobro razmišljaš
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 12:12
   
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 12:14
  zlatice, jel dolaziš na party?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 12:18

Originally posted by Lega Lega wrote:

  zlatice, jel dolaziš na party?
 

Napadaš ženu a još se nije ni snašla na forumu

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 17:10
Jack Sparrow,

di si nam nestao ... si tu?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 22:10
  tu sam....svaki mlati po svome ali skužio sam što moram jesti i sve to kako ide..jel ima neko da mu je neki preparat baš pomogao da se je pokazao dobar pa da probam ja jedino tako mogu na neciju preporucljivost nego da kupujem sam neki protein kad neznam kako se je pokazao...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 22:57
Originally posted by Jack Sparrow Jack Sparrow wrote:

  tu sam....svaki mlati po svome ali skužio sam što moram jesti i sve to kako ide..jel ima neko da mu je neki preparat baš pomogao da se je pokazao dobar pa da probam ja jedino tako mogu na neciju preporucljivost nego da kupujem sam neki protein kad neznam kako se je pokazao...


Gle, udaraj po kvalitetnoj hrani,to je osnova, a što se tice preparata, pretpostavljam da ciljaš na neki whey, a šta reci, whey kao whey, malte ne je svejedno koji uzmeš, samo izbjegavaj BioTech,American muscle i slicne firme, moja preporuka ti je MVP,Myprotein,pro.nutrition i slicne firme koje za ok cijenu daju ok protein.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 23:14
Originally posted by Jack Sparrow Jack Sparrow wrote:

  tu sam....svaki mlati po svome ali skužio sam što moram jesti i sve to kako ide..jel ima neko da mu je neki preparat baš pomogao da se je pokazao dobar pa da probam ja jedino tako mogu na neciju preporucljivost nego da kupujem sam neki protein kad neznam kako se je pokazao...


šta svaki mlati po svome?!

protein je protein, dodatak prehrani a ne carobni napitak, moš ga pit poslije treninga, moš ga pit za dorucak, moš ga piti na poslu..
koji kupiti?
isto kao da pitaš - kupiti nissan, mazdu ili hyundai..
neka razlika postoji, al uglavnom placaš etiketu.

soner ti je dao neke preporuke..


mislim ok je biti oprezan, ali šta bi sad trebao tjednima raspravljati o wheyu da ga odeš kupiti?
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 23:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  zlatice, jel dolaziš na party?
 

Napadaš ženu a još se nije ni snašla na forumu

 

...ne vjerujem da cu doci...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.