New Posts New Posts RSS Feed - Dobar merac kalorija za android - preporuka?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar merac kalorija za android - preporuka?

 Post Reply Post Reply
Author
KatarinaSN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2014
Location: Serbia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KatarinaSN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dobar merac kalorija za android - preporuka?
    Posted: 25 Prosinac 2014 at 14:29
Da li neko moze da mi preporuci dobar merac kalorija, koji ima parametre za nase namirnice. Ali na srpskom/hrvatskom. Koristim vec jedan (ne engleskom), ali ne znam sta znace sve namirnice.

Hvala unapred
P.S. Treba da ima opcije za fitnes/treniranje.
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2014 at 15:22
Originally posted by KatarinaSN KatarinaSN wrote:

Da li neko moze da mi preporuci dobar merac kalorija, koji ima parametre za nase namirnice. Ali na srpskom/hrvatskom. Koristim vec jedan (ne engleskom), ali ne znam sta znace sve namirnice.

Hvala unapred
P.S. Treba da ima opcije za fitnes/treniranje.

Ne znam čemu otvaranje dvije iste teme?? Shocked Angry
Back to Top
Milenica65 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Milenica65 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2014 at 15:58
Pozdrav,
nisi u pravu fortitudo....
Katarina, probaj sa Kalkulatorom kalorija https://play.google.com/store/apps/details?id=bulat.diet.helper_sr
Nov je izasao je pre par dana na hrvatskom, ali je ustvari najskidanija ovakva ruska aplikacija, samo sto je sad prevedena i ubaceni su neki nasi proizvodi.
Imas opis na https://www.facebook.com/kalkulatorkalorija... imas tamo link za dowloand na android.
Skinula sam ga pre par dana i za sada radi sasvim ok.
Ima sve na srpskom, pa ako ti je "leg day" lako se podesi, a i ima masu nasih namirnica i proizvoda
Probala sam i Diet i tablicu, ali mislim da je ovaj najbolji.
Pozdrav
Back to Top
KatarinaSN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2014
Location: Serbia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KatarinaSN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2014 at 16:03
Moja greska, nemoj se ljutiti, nova sam ovde :) jos sredjujem profil....
Milena, hvala puno, bacila sam pogled na fb, mislim da je to ono sto mi treba. Hvala na preporuci.
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2014 at 22:32
Originally posted by Milenica65 Milenica65 wrote:

Pozdrav,
nisi u pravu fortitudo....
Katarina, probaj sa Kalkulatorom kalorija https://play.google.com/store/apps/details?id=bulat.diet.helper_sr
Nov je izasao je pre par dana na hrvatskom, ali je ustvari najskidanija ovakva ruska aplikacija, samo sto je sad prevedena i ubaceni su neki nasi proizvodi.
Imas opis na https://www.facebook.com/kalkulatorkalorija... imas tamo link za dowloand na android.
Skinula sam ga pre par dana i za sada radi sasvim ok.
Ima sve na srpskom, pa ako ti je "leg day" lako se podesi, a i ima masu nasih namirnica i proizvoda
Probala sam i Diet i tablicu, ali mislim da je ovaj najbolji.
Pozdrav

Aj super, baš mi je drago što nisam bio u pravu i što stvarno postoji takva aplikacija. Iskreno mi nije bilo ni na kraj pameti da bi mogla postojati takva aplikacija na hrvatskom i to još s našim namirnicama. Nisam nikada tražio takvo nešto. Izgleda da ipak napredujemo kao država LOL LOL
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2014 at 22:36
Originally posted by KatarinaSN KatarinaSN wrote:

Moja greska, nemoj se ljutiti, nova sam ovde :) jos sredjujem profil....
Milena, hvala puno, bacila sam pogled na fb, mislim da je to ono sto mi treba. Hvala na preporuci.
hahahah ma ne ljutim se, što bih se ljutio? LOL  Moderatori će vjerojatno spojiti ove dvije teme. Pliz javi kakva je aplikacija kada je isprobaš i naravno.. dobrodošla nam Smile
Back to Top
KatarinaSN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2014
Location: Serbia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote KatarinaSN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 15:25
Skinula sam je, izgleda skroz OK. Milena hvala puno
Radi bez problema. Treba malo vremena da se na pocetku podese svi parametri... godine, obim vrata struka, zeljena tezina...prilicno dosta podataka treba da se unese kad se startuje.....ali zato izgleda bas profi.
Malo je vise hrvatski nego srpski, ali ne smeta, vazno da se razumemo :)
P.s. Idem pojesti malo crnog kruha :) :) pa da iskalkulisem kalorije.
Back to Top
jelkica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelkica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 22:26
Malo jeste komlikovan ,ali kad ga podesiš, maltene radi sve sam, a ima baš puuuno opcija. Interesantno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.