New Posts New Posts RSS Feed - Do pretilosti i nazad - š0 mjeseci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Do pretilosti i nazad - š0 mjeseci

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 19:11
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Mislim da je njemu to puno manji problem bio neg bi bio nama.Ako stalno, dugo vec vjezba,ima iskustva i znanja, tocno zna di,kak, kaj kad , trning ,prehrana, sve i zna i sam da zna i moze to onda je to puno lake jer unaprijed zna rezultat i ishod


Tako je..i ne samo to nego je imao brdo vremena i mogucnosti da se dovede opet u red...nema nikakav dodatni posao, ne mora placat teretanu, ima love...koliko današnjih pretilih ljudi ima takve mogucnosti?

Anyway..sve mi je to malo prebrutalno...dovest si zdravlje u pitanje, raskravit se u par mjeseci samo da bi navodno shvatio svoje klijente..a i opet nije bio u istoj situaciji kao vecina njih...velike su razlike između nekoga ko se cijeli život bori sa kilogramima, ne bavi se nikakvom aktivnošcu i totalno je neupucen u sve što se prehrane i treninga tice...i njega kojeg je najviše od svega motivirala lova da ovo napravi.

Mislim ,svaka cast, vratio se na pocetak ali ja se samo pitam da li je sve to bilo na prirodan nacin... i da li se ta rastegnuta koža na trbuhu vratila na mjesto samo tako? boo, samo se pitam..dok cekam film..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2010 at 19:47
  ajme užas.... pa ne bi si to napravila... ne mogu sad bit karakter a kamo li , ajme , zamisli sve ispocetka, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nooouuuuuuuuuu , nocna mora.. al dobar je na onoj prvoj slici
Back to Top
BudaMO View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudaMO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 14:47
  taj cin se moze shvatiti i kao provokacija, ali puno vecim dijelom je to samo motivacija. Kazem provokacija jer netko vjezba š0 godina da postigne tijelo kao on prije debljanja a on to napravi za pola godine. To se moze usporediti sa nekim borbama na internetu gdje borac ismijava drugog borca
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.