New Posts New Posts RSS Feed - Do forme u kratkom vremenu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Do forme u kratkom vremenu

 Post Reply Post Reply
Author
Sentinel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sentinel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Do forme u kratkom vremenu
    Posted: 20 Svibanj 2013 at 14:35
Pozz,

tek sam danas doznao da trebam na testiranje (04.06) pa kako više nisam u formi treba nešto poduzeti. Visina mi je 183cm i imam 76 kilograma (1986.godište), testiranje se svodi na: sklekovi na rucama, skok u dalj, pretklon na švedskoj klupi i trcanje na 2.400m. Koje savjete bi mogli podijeliti sa mnom da bi imao što bolje rezultate?


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 14:51
Budi malo konkretniji što se tice pitanja....iskreno na ovo što si dao ja ti jedino mogu reci da vježbaš te vježbe i ništa drugo ...da bi imao bolje rezultate 
Back to Top
Sentinel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sentinel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 15:03
Konkretnije, mislio sam na neki program za tih 13 dana. Kada i  koje vježbe raditi te što jesti i u koje vrijeme,  znaci izvuci što se god može u tih 13 dana.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 18:23
ako se želiš poboljšati u odredjenim vježbama radi te vježbe i ako ti treba trcanje trci na dionici koju tebaš savladati (pretpostavljam u nekom vremnu) i ne zaboravi pametno jesti da održavaš mišice a topiš masti da ti te vježbe postaju lakše (preporucam cikliranje UH malo guglaj meni je puno pomoglo) pozz
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 23:34
Za 13 dana? buraz moj ....
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 10:33
13 dana? hahahahahahahaaa!!!!

bolje niti nemoj poceti. od muskufibera ces imati jos i losije rezultate nego da se ne pripremas.


Edited by GajbaPive - 21 Svibanj 2013 at 10:34
Back to Top
Sentinel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sentinel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 13:02
Znam da je malo, zato sam i došao na ovaj forum...po neki savjet. A savjet poput ovog da ništa ne radim mi je neprihvatljiv, o ovome mi ovisi posao te ne vjerujem da se baš ništa neda poduzeti.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 14:39
ako ti ovisi posao, onda si se stvarno rano sjetio.
znas onu einsteinovu o svemiru i ljudskoj gluposti?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 14:50
rekao sam ti, cikliraj UH i radi vježbe u kojima moraš biti bolji, cikliranjem UH ceš izbacit vodu a vježbe koje su dio testa su valjda iz nekog razloga stoga ih radi svaki drugi dan i tjeraj se do maksimuma, i ako bude muskul fibera na dan testiranja dobro se zagrij i nece te toliko smetati mada ako si karakter to je ipak samo bol :)
Back to Top
Sentinel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sentinel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 17:04
Kako ne bi znao za tu izreku, ljudi smo i ljudi griješe, ali što si onda ti?
evo i tebi jedna:
 JEDINA PRAVA POGREŠKA JE ONA IZ KOJE NIŠTA NE NAUCIMO.



@Markan hvala na odgovoruHandshake

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 20:15
Ajde sretno
Ne znam kako bih ti pomogla ali držim ti fige da uspiješ i želim ti srecu
Javi nam rezultat
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.